SPOILER: HontOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Linkjes voor informatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Oversterfte met als oorzaak griep (2019) en Covid-19 (2020/2021)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Heb ik covid, perziksap of griep? (laat je sowieso testen!)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Informatie over dagcijfersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gedragsregels in dit topic:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.bronquote:In de laatste acht weken was daarmee de kans om als volledig gevaccineerd persoon met het coronavirus in het ziekenhuis te worden opgenomen 12,5 keer lager dan voor een niet-gevaccineerde. Voor opname op de IC was die kans als volledig gevaccineerde 25 keer zo klein.
(Bron)![]()
Net een nieuw topic voor de cijfertjes. Handige timing
"He was there to do his duty, and he did it — he never let a buddy down in combat, in France, Holland, or Germany — but he never volunteered for anything and he spurned promotion."![]()
En dan gaat Schumacher COVID-patiënten buttliftenquote:Op donderdag 25 november 2021 15:08 schreef maily het volgende:
[..]
Ook zorg afschalen van prive-klinieken.
Dus even geen fillers en borstvergrotingen meer?
Lege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten![]()
Openingstijden van winkels beperken in een periode dat heel veel mensen gebruik maken van deze winkels en dat dan nu massaal tijdens die paar uurtjes moeten doen! Gaat echt niet werken.
Gooi die winkels gewoon open tot 22.00 uur, zodat mensen gespreid hun inkopen, nieuwe kleren e.d. kunnen gaan kopen. Eventueel met een beperkt aantal klanten dat gelijktijdig aanwezig mag zijn, mondkapjes en anderhalve meter.
Niet voor mij, hoor, ik ga sowieso niet naar die winkels, doe het wel online. Maar ik zie de opnames straks wel weer oplopen. Dit gaat ten koste van de mensen in de zorg.![]()
Dus in feite zijn we overgeleverd aan het lef van Hugo en Mark om het OMT advies bij het grof vuil te zetten en te redden wat er te redden valt.
Ik denk dat de artsen woedend zijn terwijl de pseudo-kinderartsen etc. niet verder kijken dan hun neus lang is.![]()
https://nos.nl/artikel/24(...)iedereen-boven-de-18
Je komt er niet meer onderuit, verplicht boostertje voor iedereen boven de 18. Geen booster, geen QR!![]()
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic![]()
Nee, er is een constructie om routine-operaties door te schuiven naar privéklinieken om zo het ziekenhuis te ontlasten. Dat gaat dus om medische ingrepen en niet om cosmetische.quote:Op donderdag 25 november 2021 15:08 schreef maily het volgende:
[..]
Ook zorg afschalen van prive-klinieken.
Dus even geen fillers en borstvergrotingen meer?![]()
Niet alleen Marhugo, maar ook de TK moet er tegenin gaan. Dat gaat echt niet gebeuren.quote:Op donderdag 25 november 2021 15:15 schreef Confetti het volgende:
Dus in feite zijn we overgeleverd aan het lef van Hugo en Mark om het OMT advies bij het grof vuil te zetten en te redden wat er te redden valt.
Ik denk dat de artsen woedend zijn terwijl de pseudo-kinderartsen etc. niet verder kijken dan hun neus lang is.Lege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten![]()
Pff net op tijd.
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]![]()
Hier komt het wel op neer inderdaad.quote:Op donderdag 25 november 2021 15:15 schreef Confetti het volgende:
Dus in feite zijn we overgeleverd aan het lef van Hugo en Mark om het OMT advies bij het grof vuil te zetten en te redden wat er te redden valt.
Ik denk dat de artsen woedend zijn terwijl de pseudo-kinderartsen etc. niet verder kijken dan hun neus lang is.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Het groeipercentage zakt wel enorm nu toch? (Kan even die tweet van die twittermeneer niet terugvinden nu)![]()
Vraag me af wanneer dat dan geld. Want je moet iedereen wel eerst een kans hebben kunnen geven voor een booster voordat je mensen op basis daarvan weer toegang gaat ontzeggen. Ik denk pas ergens in maart dan ofzo.quote:Op donderdag 25 november 2021 15:16 schreef mir1986 het volgende:
https://nos.nl/artikel/24(...)iedereen-boven-de-18
Je komt er niet meer onderuit, verplicht boostertje voor iedereen boven de 18. Geen booster, geen QR!Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!![]()
22,3%. Stabilisatie![b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]![]()
Zolang de GGD aan het plafond van de capaciteit zit, wordt het dagelijks aantal positieve tests vooral bepaald door het percentage positief.quote:Op donderdag 25 november 2021 15:17 schreef Oriente het volgende:
Valt me een soort van mee.
Triest om dat te zeggen bij 22k![]()
Alleen voor moeders die hun kind op blote voeten van het zwembad naar huis laten lopen.quote:Op donderdag 25 november 2021 15:16 schreef mir1986 het volgende:
https://nos.nl/artikel/24(...)iedereen-boven-de-18
Je komt er niet meer onderuit, verplicht boostertje voor iedereen boven de 18. Geen booster, geen QR!'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Haha dit dus, blij zijn met 22k omdat het enigszins meevalt.quote:Op donderdag 25 november 2021 15:17 schreef Oriente het volgende:
Valt me een soort van mee.
Triest om dat te zeggen bij 22k![]()
Vanwege testcapaciteit hoogstwaarschijnlijk.quote:Op donderdag 25 november 2021 15:17 schreef XSbig het volgende:
Het groeipercentage zakt wel enorm nu toch? (Kan even die tweet van die twittermeneer niet terugvinden nu)“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Plateau!'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Tuurlijk werkt het. Voor een bepaalde tijd waarna er weer een #oppeprik nodig is en hoofdzakelijk voor mensen die in jou leeftijdsgroep en hoger zitten.quote:Op donderdag 25 november 2021 15:16 schreef Newsworld het volgende:
Hoe bedoel je vaccineren helpt niet, bewijs op bewijs op bewijs....![]()
Of vanwege de al eerder gemodelleerde daling. Die 6 weken oscillatie die je (blijkbaar?) vaker ziet.quote:Op donderdag 25 november 2021 15:18 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Vanwege testcapaciteit hoogstwaarschijnlijk.Lege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten![]()
Waarom? Als je 304 opnames op een dag rekent kom je ongeveer uit op 21.000 positieve tests een paar dagen eerder, met een gemiddeld percentage opnames van 1,5%.quote:Op donderdag 25 november 2021 15:18 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Vanwege testcapaciteit hoogstwaarschijnlijk.
Dan zou het geen plafond in testcapaciteit zijn maar zijn de cijfers redelijk compleet.![]()
Gaat natuurlijk niet gebeuren, die gaan gewoon het OMT advies volgen en de winkels een paar uurtjes eerder sluiten. Dat is het dan, op het hoogtepunt van de crisis.quote:Op donderdag 25 november 2021 15:15 schreef Confetti het volgende:
Dus in feite zijn we overgeleverd aan het lef van Hugo en Mark om het OMT advies bij het grof vuil te zetten en te redden wat er te redden valt.Ik denk het ook, en terecht denk ik.quote:Ik denk dat de artsen woedend zijn terwijl de pseudo-kinderartsen etc. niet verder kijken dan hun neus lang is.'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith![]()
Inderdaad, pas bij 2000 besmettingen per dag kun je blij zijn, tot het zover is zijn we maanden verder.quote:Op donderdag 25 november 2021 15:18 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Haha dit dus, blij zijn met 22k omdat het enigszins meevalt.![]()
Kliniek twee dagen op rij dalend, afvlakking in %positief, voorzichtig gunstig.zie email 27 oktober![]()
En dan krijg je straks weer een stijging meteen daarna, vorig jaar winter hadden we toch ook een soort toren van Sauron?quote:Op donderdag 25 november 2021 15:19 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Of vanwege de al eerder gemodelleerde daling. Die 6 weken oscillatie die je (blijkbaar?) vaker ziet.![]()
Wel toevallig dat deze daling dan precies inzet op het moment dat de GGD hun capaciteit bereikt heeft.quote:Op donderdag 25 november 2021 15:19 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Of vanwege de al eerder gemodelleerde daling. Die 6 weken oscillatie die je (blijkbaar?) vaker ziet.![]()
Voor een donderdag niet zo heel slecht te noemen,Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Ja een maand geleden leek 20k nog vreselijk veel en haast ondenkbaar en nu is het met 22k 'valt mee'quote:Op donderdag 25 november 2021 15:17 schreef Oriente het volgende:
Valt me een soort van mee.
Triest om dat te zeggen bij 22k
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic![]()
Is die capaciteit nog opgehoogd?quote:Op donderdag 25 november 2021 15:20 schreef Tijn het volgende:
[..]
Wel toevallig dat deze daling dan precies inzet op het moment dat de GGD hun capaciteit bereikt heeft.Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Das niet logisch. Als het aantal besmettingen toeneemt zal het perc % ook stijgen, daar heeft een beperkte capaciteit weer wat minder invloed op.quote:Op donderdag 25 november 2021 15:18 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Vanwege testcapaciteit hoogstwaarschijnlijk.stupidity has become as common as common sense was before![]()
THOLENEDquote:'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Wat denken jullie wat betreft 'sport'? Ik mag toch hopen dat dit gewoon ongewijzigd gaat blijven en hoe gaan we een sportkantine zien? Horeca? En dus ook 17:00 dicht?
Forum Opties Forumhop: Hop naar: