Zo jammer dit...quote:Op woensdag 24 november 2021 16:38 schreef GemMagic het volgende:
[..]
You can fall through the floor, however..
Vorige week maandag hoorde ik om (heb het opgezocht) 22:31 dat de school vanaf dinsdag gesloten was...quote:Op woensdag 24 november 2021 16:38 schreef chratnox het volgende:
[..]
Het is ook allemaal zo kort dag, dat maakt het zo lastig. Dan hoor je op vrijdag dat je kinderen op maandag niet naar school of kdv ofzo kunnen, dus moet je in het weekend allerlei alternatieven zien te regelen. Ik denk dat dat er juist voor zorgt dat de compliance lager wordt, omdat mensen ook denken: Ik heb geen idee hoe ik het op moet lossen, dus doe maar noodopvang. Of breng maar bij oma.
"Iedereen testen" is sowieso niet realistisch, daarvoor schaalt het gewoon niet goed.quote:
Ik ga er vanaf nu maar vanuit dat kdv gewoon dicht is tot eind januari, dan kan het alleen maar meevallen.quote:Op woensdag 24 november 2021 16:39 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Vorige week maandag hoorde ik om (heb het opgezocht) 22:31 dat de school vanaf dinsdag gesloten was...
Mooi, kan dat scenario meteen de prullenbak in.quote:
Voor de meeste mensen zijn de maatregelen dan ook een grotere ergernis dan het risico dat het virus zelf je iets doet.quote:Op woensdag 24 november 2021 16:36 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Dat is inderdaad nog wel de grootste ergernis. Ik heb het wel vaker gezegd, maar in de chaosperiode op school tot 2 weken geleden hoorde je alleen maar:
- "O nee hoe moet ik dat met de kinderen regelen als hij thuis zit"
- "Teams werkt kut met online les geven"
- "Nee he, weer testen"
- "Ik kan pas over x dagen terecht voor een test"
- "Ja nu de jongste en volgende week zeker de oudste"
Wat je nooit hoorde is "O nee corona, ik hoop niet dat ik ziek word".
Niks, het is inmiddels zo wijd verspreid dat het onmogelijk is dat 10% van Nederland nog tegelijkertijd met koorts op bed kan liggen.quote:Op woensdag 24 november 2021 16:39 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Hoe lang gaan we deze facade nog ophouden?
Wat denk je dat er gebeurt als 10% van Nederland met koorts op bed ligt?
Het is wel lastig FOK!ken met die koters om je heen natuurlijk.quote:Op woensdag 24 november 2021 16:40 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik ga er vanaf nu maar vanuit dat kdv gewoon dicht is tot eind januari, dan kan het alleen maar meevallen.
Heb jij het dat er niet voor over dan om te voorkomen dat je een tweedeling creëert?quote:Op woensdag 24 november 2021 16:40 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Mooi, kan dat scenario meteen de prullenbak in.
Mwah, dat valt wel mee. Ik kan redelijk goed multitasken (lees: Ik heb veel meetings waar ik niet mijn volle aandacht bij hoef te houdenquote:Op woensdag 24 november 2021 16:41 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Het is wel lastig FOK!ken met die koters om je heen natuurlijk.
Cool, daarmee zouden we precies na 1000 weken als onze gezamelijke pensioenfondsen leeg hebben !quote:Op woensdag 24 november 2021 16:38 schreef Haags het volgende:
[ twitter ]
Conclusie: de kosten liggen tussen de 138 miljoen en 1,4 miljard euro per week (!), afhankelijk van precieze scenario en type test.
Een fors deel van de bevolking heeft gewoon een knap beroerde tijd na een covidbesmetting. Dat downplayen is echt niet nodig. Dat je niet in het ziekenhuis belandt betekent niet automatisch dat je er weinig tot geen hinder van ondervindt.quote:Op woensdag 24 november 2021 16:41 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Niks, het is inmiddels zo wijd verspreid dat het onmogelijk is dat 10% van Nederland nog tegelijkertijd met koorts op bed kan liggen.
Gaat hier niet gebeuren, de zorg schreeuwt dan nog harder moord en brand.quote:Op woensdag 24 november 2021 16:39 schreef Discombobulate het volgende:
Hopelijk snel eenzelfde soort situatie zoals in het VK, daarna moeten we het gewoon accepteren.
Ja heel vervelend een paar daagjes in bed maar daar kom je wel overheen hoor.quote:Op woensdag 24 november 2021 16:43 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Een fors deel van de bevolking heeft gewoon een knap beroerde tijd na een covidbesmetting. Dat downplayen is echt niet nodig. Dat je niet in het ziekenhuis belandt betekent niet automatisch dat je er weinig tot geen hinder van ondervindt.
Met een vaccinatieplicht is er ook geen tweedeling meer.quote:Op woensdag 24 november 2021 16:42 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Heb jij het dat er niet voor over dan om te voorkomen dat je een tweedeling creëert?
Of loopt weg.quote:Op woensdag 24 november 2021 16:43 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Gaat hier niet gebeuren, de zorg schreeuwt dan nog harder moord en brand.
Laat ook maar.quote:Op woensdag 24 november 2021 16:44 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ja heel vervelend een paar daagjes in bed maar daar kom je wel overheen hoor.
Aanstellerij vooral. Dan ben je maar even ziek, wordt je hard van. Zo gaat het al door de gehele geschiedenis. Als je maar niet in het ziekenhuis komt. En dat doen die vaccins heel goed. Dat gejank steeds. De focus is dat de ziekenhuizen het kunnen redden. Niet of tante Gerda oh zo vreselijk ziek in bed ligt.quote:Op woensdag 24 november 2021 16:44 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ja heel vervelend een paar daagjes in bed maar daar kom je wel overheen hoor.
Het is niet mijn bedoeling om het te downplayen, maar nu na bijna 2 jaar is het toch wel redelijk duidelijk dat corona iets is wat voornamelijk specifieke groepen treft.quote:Op woensdag 24 november 2021 16:43 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Een fors deel van de bevolking heeft gewoon een knap beroerde tijd na een covidbesmetting. Dat downplayen is echt niet nodig. Dat je niet in het ziekenhuis belandt betekent niet automatisch dat je er weinig tot geen hinder van ondervindt.
Slecht voorbeeld.quote:Op woensdag 24 november 2021 16:48 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Aanstellerij vooral. Dan ben je maar even ziek, wordt je hard van. Zo gaat het al door de gehele geschiedenis. Als je maar niet in het ziekenhuis komt. En dat doen die vaccins heel goed. Dat gejank steeds. De focus is dat de ziekenhuizen het kunnen redden. Niet of tante Gerda oh zo vreselijk ziek in bed ligt.
Ik weet niet zo goed wat je met specifieke groepen bedoelt, maar dit is niet mijn ervaring (pre-vaccinaties). Zelfs met vaccinatie ken ik een gezonde slanke 40er die een week lang doodmoe en grieperig is.quote:Op woensdag 24 november 2021 16:49 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Het is niet mijn bedoeling om het te downplayen, maar nu na bijna 2 jaar is het toch wel redelijk duidelijk dat corona iets is wat voornamelijk specifieke groepen treft.
Eigenlijk alle collega's, vrienden of ouders op school die ik ken en besmet waren hebben hooguit 3-4 dagen wat lichte klachten gehad, meeste zo goed als niets. Slechts 1 uitzondering, een collega (op een andere afdeling, ken hem niet supergoed) lag 2 weken op de IC en tobt nog steeds.
Je leest zelf toch ook de onderzoeken over grote groepen mensen die maanden later nog steeds niet klachtenvrij zijn? Noem het long covid, noem het geen long covid (want long covid wordt hier lacherig over gedaan), de data zeggen echt wat anders dan jouw N=1.quote:Op woensdag 24 november 2021 16:49 schreef Wirelessmouse het volgende:
Eigenlijk alle collega's, vrienden of ouders op school die ik ken en besmet waren hebben hooguit 3-4 dagen wat lichte klachten gehad, meeste zo goed als niets. Slechts 1 uitzondering, een collega (op een andere afdeling, ken hem niet supergoed) lag 2 weken op de IC en tobt nog steeds.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |