Pas op voor niezende corona olifanten.quote:Op maandag 22 november 2021 19:20 schreef GemMagic het volgende:
[..]
Pas op hoor, er zijn maar enkele users zo zelfverklaard intelligent dat ze dat begrijpen waarom dat nodig is.
Dat had je met gezond verstand ook niet kunnen bedenken hèquote:Op maandag 22 november 2021 19:22 schreef mir1986 het volgende:
[ twitter ]
Goh, een OMT-lid dat zegt dat 2G niet werkt. Wanneer zal het kabinet daar achterkomen>
Gohquote:Op maandag 22 november 2021 19:16 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Jij bent ook onderdeel van ‘het volk’.
Dankzij jullie moet dus dankzij ons zijn?quote:
Hahaha, zou me niks verbazen inderdaad. Straks een oma om ver duwen om zijn haar, bedoel zijn booster te innen.quote:Op maandag 22 november 2021 18:02 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Zou ik ook zeggen als ik me stiekem had laten vaccineren en het nu uitkomt!
Richard Nixon: I'm Not a Crook
BTW, de tweede keer vaccin staat niet tussen aanhalingstekens. Verdacht!
Zijn geld is binnen blijkbaar, hij is er tevreden mee, dus dan maar gewoon zeggen wat je denkt en rationeel zijn. Hoe die gast gedraaid is na het begin van de pandemie.quote:Op maandag 22 november 2021 19:22 schreef mir1986 het volgende:
[ twitter ]
Goh, een OMT-lid dat zegt dat 2G niet werkt. Wanneer zal het kabinet daar achterkomen>
Belgie publiceert al tijden maar 2 of 3 keer per week cijfers geloof ik.quote:Op maandag 22 november 2021 19:26 schreef SOG het volgende:
Waarom heeft belgie al 2 dagen geen cijfers?
Ik denk eigenlijk dat er stemmen in het OMT zitten, waaronder Kluytmans en Van Dissel die beseffen dat je er er echt een keer doorheen moet op de één of andere manier omdat je anders telkens tegen dezelfde situatie aan gaat lopen.quote:Op maandag 22 november 2021 19:24 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Wat ik typerender vind is dat nu zelfs een OMT-lid vindt dat we de maatregelen moeten loslaten en over moeten gaan op accepteren.
Logisch toch? Mensen afvoeren naar quarantainekampen. Super gevaarlijk die besmette ongevaccineerde mensen.quote:
Ik hoop dat die stemmen luider worden. Die IC arts Armand Girbes is ook zo'n ééntje.quote:Op maandag 22 november 2021 19:41 schreef OProg het volgende:
[..]
Ik denk eigenlijk dat er stemmen in het OMT zitten, waaronder Kluytmans en Van Dissel die beseffen dat je er er echt een keer doorheen moet op de één of andere manier omdat je anders telkens tegen dezelfde situatie aan gaat lopen.
Dat de hastag belachelijk lijkt, zal kunnen kloppen. Wie er waarschuwt, als dat al waarde heeft, niet echt relevant.quote:Op maandag 22 november 2021 17:54 schreef IkBenDeBaas het volgende:
[..]
Deze hashtag is totaal belachelijk. Ik was de eerste in NL die waarschuwde voor de averechtse effecten van de Corona-"vaccins". Onze partij is de ENIGE die ten sterkste ONTRAADT om je te laten injecteren met deze experimentele gentherapie. Uiteraard heb ik GEEN vaccin genomen!
Ik had het er misschien bij moeten zetten, maar ik citeerde hem als antwoord op de vraag.quote:Op maandag 22 november 2021 19:51 schreef Vallon het volgende:
[..]
Dat de hastag belachelijk lijkt, zal kunnen kloppen. Wie er waarschuwt, als dat al waarde heeft, niet echt relevant.
Dat vaccins gebruikt zouden worden voor gentherapie is klinkklare desinformatie, ook omdat de inhoud van deze Covid19 vaccins daar technisch gezien niet voor zijn ontworpen en op geen enkele wijze toe in staat zijn. Manipuleren van genetisch materiaal is een compleet ander hoofdstuk en een stukje complexer dan mRNA gebruiken om cellen en afweer hun uitwerking te even.
Vaccins ontraden om zo verwerpelijke partijdoelen mee te laten meeliften op de golven der waanzin is minachting voor -en van van rechten waarover mensen zelf mogen en dienen te beslissen. Wat FvD adepten doorgaans doen is op een dun draadje stukje van een selectief gekozen waarheid, een web van leugens te bouwen om mensen te doen verstrikken in electieve idealen van een toegeëigende suprematie.
Tijd om van strategie te veranderen en niet langer een heksenjacht op besmettingen te houden, die voor het gros sws mild verlopen; en een groot onrecht veroorzaken aan mensen die daardoor hun zorg mislopen en grondrechten verkwanseld zien worden.quote:Op maandag 22 november 2021 19:54 schreef quirina het volgende:
De grootste groep ongevaccineerden zijn kinderen en jongeren. Maar daar willen ze niet aan.
Niemand wil zijn kinderen in laten vaccineren om anderen te beschermen. En kinderen en jongeren kunnen prima COVID aan dat zeggen alle artsen ook. En je moet niet de verantwoording en schuld bij die groep leggen maar ze zijn wel 1 van de oorzaken!
Dus je blijft gewoon van maatregel naar maatregel gaan. Van lockdown naar lockdown. Geen vrijheid meer.
Rutte en Bloemschoen kunnen wel beweren dat het allemaal aan het niet thuiswerken ligt en blablablabla makkelijk gezegd als je werkgever van mening is dat je veilig kan werken en verwacht dat je gewoon komt! Niet iedereen krijgt steun.
Het is gewoon elke dag druk op de weg en files ook dus wat moet je dan?
Oh?quote:Op maandag 22 november 2021 19:54 schreef quirina het volgende:
De grootste groep ongevaccineerden zijn kinderen en jongeren. Maar daar willen ze niet aan.
Niemand wil zijn kinderen in laten vaccineren om anderen te beschermen. En kinderen en jongeren kunnen prima COVID aan dat zeggen alle artsen ook. En je moet niet de verantwoording en schuld bij die groep leggen maar ze zijn wel 1 van de oorzaken!
Dus je blijft gewoon van maatregel naar maatregel gaan. Van lockdown naar lockdown. Geen vrijheid meer.
Rutte en Bloemschoen kunnen wel beweren dat het allemaal aan het niet thuiswerken ligt en blablablabla makkelijk gezegd als je werkgever van mening is dat je veilig kan werken en verwacht dat je gewoon komt! Niet iedereen krijgt steun.
Het is gewoon elke dag druk op de weg en files ook dus wat moet je dan?
Maar dan zeg je dat de regering weet dat code zwart eraan komt en ze Kuipers laten zeggen van niet zodat ze maatregelen kunnen voorkomen. Waarom zouden ze dat doen?quote:Op maandag 22 november 2021 19:14 schreef Galvez het volgende:
[..]
Zodat ze strengere maatregelen uit kunnen laten blijven.
Heeft de Volkskrant nou bewust er een plaatje erbij gezet van horeca in een (voormalige) kerk?quote:
Wel scherpquote:Op maandag 22 november 2021 20:21 schreef Momo het volgende:
[..]
Heeft de Volkskrant nou bewust er een plaatje erbij gezet van horeca in een (voormalige) kerk?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |