abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_202227140
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 09:46 schreef Nia het volgende:
Vandaag ook in Portugal (vaccinatiegraad 98%) verder oplopende besmettingen (2527). Vorige week waren de media nog lyrisch over dit land.
En opnames?
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_202227143
twitter


Duidelijk draadje.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_202227173
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 09:48 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
En opnames?
Portugal today reached a new peak with 2.527 new cases in a 24-hour period and exceeded the limit of 500 hospitalizations, record numbers since the beginning of September, according to the latest data from the health authorities.
pi_202227174
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 09:48 schreef Jor_Dii het volgende:
[ twitter ]

Duidelijk draadje.
Mwah, het is de volgende in de rij die aandacht wil. Met alle respect hoor, maar alles en iedereen en z'n moeder meent het allemaal maar beter te weten en ze buitelen over elkaar heen met pronostieken en plannen. Zoals hij zelf al zegt, een harde lockdown is geen rocket science maar het land besturen dan blijkbaar wel want hij mist wel een en ander als hij dat roept.
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_202227191
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 09:37 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
Het is een vrouw.
In dat geval:

Rotwijf.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_202227192
Oude record uit de boeken:

quote:
Nieuw landsrecord: 1 op de 71 Limburgers positief getest

De besmettingen in Limburg steken met kop en schouders boven de rest van het land uit, dat inmiddels volledig donkerrood kleurt. Ruim 15.600 Limburgers testte afgelopen twee weken positief. Dat is gemiddeld één op de 71 Limburgers.

Daarmee vestigt onze provincie een Nederlands record. In december vorig jaar telde Limburg in twee weken tijd 1143,1 positieve tests per 100.000 inwoners, dat was het oude Nederlandse record.

Donkerrood
Het is voor het eerst dat heel Nederland donkerrood kleurt op de Europese coronakaart. Ook Drenthe en Groningen komen op het hoogste coronawaarschuwingsniveau in Europa. Ze waren de laatste provincies die nog niet op dat punt waren beland.

Groningen 'rustig'
Groningen is de 'rustigste' provincie van Nederland. In de afgelopen twee kalenderweken zijn daar zo'n 526 op elke 100.000 mensen positief getest. Dat is ongeveer een derde van het cijfer van Limburg. Noord-Holland is de snelste stijger. Het aantal positieve tests ligt bijna 48 procent hoger dan bij de huidige kaart, die vorige week donderdag werd vastgesteld.

Coronakaart
De coronakaart wordt elke donderdag vastgesteld door het ECDC, de Europese gezondheidsdienst waar onder meer het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) bij aangesloten is. De organisatie kijkt naar het aantal en het percentage positieve tests in de twee vorige kalenderweken. De Europese coronakaart heeft vier kleuren. Van laag naar hoog zijn dat groen, oranje, rood en donkerrood.

https://www.1limburg.nl/n(...)gers-positief-getest
pi_202227193
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 09:40 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Daar is ie wel voor bedacht natuurlijk.
Iets bedenken maakt het nog geen goede maatregel :P
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_202227194
Iedereen blij met de gekozen vaccinatie strategie? Kunnen we al evalueren?
pi_202227195
quote:
10s.gif Op donderdag 18 november 2021 09:37 schreef dick_laurent het volgende:
Morning! Nou het zal hier vast al lang besproken zijn maarehhhh grote vriend Gommers stapt in Februari op bij OMT
las ik :o
maar uiteraard schuift ie dan nog maar al te graag aan bij talkshows. oke man. :') Was hij niet iemand die zei dat ie klaar was met in alle talkshows zitten en weer terug naar een low-profile wilde? Of was dat Kuipers?

Either way. Ik kijk die praatprogramma's toch niet. Wilde gewoon even wat roepen voordat ik zo weer een 2 uur durend Teams overleg in mag :'(

:*
Hij stapt niet op. Zijn laatste termijn als voorzitter van de vereniging voor Intensive Care loopt af en daarmee ook zijn zitting in het OMT.

Maar dat maakt niet dat hij dan nu al geen rol meer heeft.
pi_202227199
quote:
De pinomzet van restaurants en cafés is flink gedaald sinds de invoering van de coronapas. Dat meldt ING op basis van transactiedata. Vanaf eind september moet iedereen vanaf dertien jaar een coronatoegangsbewijs bij zich hebben voor een bezoek aan een horecazaak.

,,De aanhoudende dreiging van beperkende maatregelen hangt ook in 2022 nog als een zwaard van Damocles boven de sector, wat zorgt voor grote onzekerheid", aldus Katinka Jongkind, sectoreconoom bij ING. ,,De sector heeft behoefte aan een duidelijke koers met betrekking tot het bestrijden van Covid-19, zodat horecaondernemers weten waar ze in de toekomst aan toe zijn."

ING verwacht dat de horeca ook volgend jaar nog niet volledig zal herstellen van de coronacrisis. Volgens de bank staat de sector naast de pandemie nog voor andere uitdagingen zoals het personeelstekort, hoge energiekosten en het aflossen van belastingschuld die tijdens de crisis is opgebouwd.
Was te verwachten helaas.
pi_202227214
De eerste uitnodigingen voor het halen van een extra vaccinatie tegen COVID-19 vallen vanaf vandaag op de deurmat. Volgens het RIVM gaat het om een groep van ongeveer 740.000 tachtigplussers. De eerste prik wordt later op de dag gezet op een GGD-locatie in Den Haag, in aanwezigheid van demissionair minister Hugo de Jonge (Volksgezondheid).

De boostervaccinatie zou eigenlijk pas op 6 december starten. Vanwege het snel stijgende aantal positieve tests werd dit vervroegd naar 19 november, maar nu begint het prikken nog een dag eerder.

De uitnodigingen worden niet allemaal tegelijk op de post gedaan: elke dag worden zo'n 55.000 afspraakbrieven verstuurd. De mensen worden van oud naar jong uitgenodigd.

Naast de ouderen krijgen ook meerderjarige bewoners van zorginstellingen binnenkort een boosterprik. De locaties starten eind november zelf met het toedienen van de vaccinatie. Na deze groepen komen de zorgmedewerkers aan de beurt voor een extra dosis.

Al deze mensen krijgen een extra prik met het coronavaccin van Moderna of Pfizer/BioNTech.

De zogenoemde boostervaccinatie is een extra vaccinatie tegen COVID-19 die de afweer moet versterken. De bescherming van de huidige vaccins wordt voor de oudere leeftijdsgroepen na verloop van tijd iets minder. De boosterprik moet zorgen dat de kwetsbare groepen een hoge bescherming tegen het coronavirus blijven houden.

https://www.msn.com/nl-nl(...)AQQrKB?ocid=msedgntp
pi_202227219
Er wordt imo te makkelijk gedacht over een scholensluiting. Dit wordt dan het derde schooljaar wat niet normaal verloopt.

De toekomst van de jeugd wordt in de waagschaal gesteld zonder dat er naar structurele oplossingen wordt gezocht, want volgend jaar kan alles gewoon opnieuw dicht zo.

De prijs die we gaan betalen wordt veel en veel te hoog.
pi_202227221
Nog een dag eerder, HuGod _O_.
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_202227224
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 09:28 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
O ja, vergeet ik te melden: Vanuit de KNVB was er een toelage beschikbaar van 1000¤ per club voor onkosten omtrent QR handhaving

:')_!!!!!!!!
wordt goed verdiend aan covid-19
  donderdag 18 november 2021 @ 10:03:01 #190
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_202227234
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 10:01 schreef Spablauw214 het volgende:
Er wordt imo te makkelijk gedacht over een scholensluiting. Dit wordt dan het derde schooljaar wat niet normaal verloopt.

De toekomst van de jeugd wordt in de waagschaal gesteld zonder dat er naar structurele oplossingen wordt gezocht, want volgend jaar kan alles gewoon opnieuw dicht zo.

De prijs die we gaan betalen wordt veel en veel te hoog.
En nog erger: als je met de huidige vaccinatiegraad opnieuw overgaat tot scholensluitingen, dan is er de komende jaren geen verandering in de omstandigheden te verwachten.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
pi_202227240
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 10:03 schreef Janneke141 het volgende:

[..]
En nog erger: als je met de huidige vaccinatiegraad opnieuw overgaat tot scholensluitingen, dan is er de komende jaren geen verandering in de omstandigheden te verwachten.
Inderdaad.
  donderdag 18 november 2021 @ 10:03:57 #192
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_202227242
De zeer vermoeiende witte jassen die het liefst 24/7, 365 in lockdown gaan.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_202227245
Maareh jullie denken nog dat dit om volksgezondheid gaat dus?
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_202227249
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 10:03 schreef Koffieplanter het volgende:
De zeer vermoeiende witte jassen die het liefst 24/7, 365 in lockdown gaan.
En hoger salaris en meer collega's willen ze niet?
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_202227254
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 10:04 schreef ludovico het volgende:
Maareh jullie denken nog dat dit om volksgezondheid gaat dus?
Nee, want het is duidelijk dat ze in de ziekenhuizen duimen zitten te draaien. Er is echt helemaal niets aan de hand, dus dit kan echt niet om de volksgezondheid gaan :{w
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  donderdag 18 november 2021 @ 10:05:21 #196
474254 GurneyIsBestOke
is je voorbij op alle fronten
pi_202227258
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 10:01 schreef Spablauw214 het volgende:
Er wordt imo te makkelijk gedacht over een scholensluiting. Dit wordt dan het derde schooljaar wat niet normaal verloopt.

De toekomst van de jeugd wordt in de waagschaal gesteld zonder dat er naar structurele oplossingen wordt gezocht, want volgend jaar kan alles gewoon opnieuw dicht zo.

De prijs die we gaan betalen wordt veel en veel te hoog.
Scholensluiting is heftiger dan code zwart.
Makkelijk eerste (volgens de expected goals)
pi_202227270
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 10:05 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Nee, want het is duidelijk dat ze in de ziekenhuizen duimen zitten te draaien. Er is echt helemaal niets aan de hand, dus dit kan echt niet om de volksgezondheid gaan :{w
:D

Dat het druk is in de ziekenhuizen hoor je mij niet ontkennen, het gaat me er om dat daar geen enkel beleid tegen komt maar des te meer controlesystemen in worden gezet die niks met gezondheid te maken hebben.

De gezondheidscrisis wordt beleidsmatig misbruikt voor hele andere doelen.

Build back better, volgens mij zitten die regeringen nog in de sloop modus. Het moet immers eerst gesloopt worden voordat je terug kan opbouwen.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
  donderdag 18 november 2021 @ 10:07:48 #198
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_202227280
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 10:00 schreef Oriente het volgende:
De eerste uitnodigingen voor het halen van een extra vaccinatie tegen COVID-19 vallen vanaf vandaag op de deurmat. Volgens het RIVM gaat het om een groep van ongeveer 740.000 tachtigplussers. De eerste prik wordt later op de dag gezet op een GGD-locatie in Den Haag, in aanwezigheid van demissionair minister Hugo de Jonge (Volksgezondheid).

De boostervaccinatie zou eigenlijk pas op 6 december starten. Vanwege het snel stijgende aantal positieve tests werd dit vervroegd naar 19 november, maar nu begint het prikken nog een dag eerder.

De uitnodigingen worden niet allemaal tegelijk op de post gedaan: elke dag worden zo'n 55.000 afspraakbrieven verstuurd. De mensen worden van oud naar jong uitgenodigd.

Naast de ouderen krijgen ook meerderjarige bewoners van zorginstellingen binnenkort een boosterprik. De locaties starten eind november zelf met het toedienen van de vaccinatie. Na deze groepen komen de zorgmedewerkers aan de beurt voor een extra dosis.

Al deze mensen krijgen een extra prik met het coronavaccin van Moderna of Pfizer/BioNTech.

De zogenoemde boostervaccinatie is een extra vaccinatie tegen COVID-19 die de afweer moet versterken. De bescherming van de huidige vaccins wordt voor de oudere leeftijdsgroepen na verloop van tijd iets minder. De boosterprik moet zorgen dat de kwetsbare groepen een hoge bescherming tegen het coronavirus blijven houden.

https://www.msn.com/nl-nl(...)AQQrKB?ocid=msedgntp
80-plussers? Is dat echt de groep waarmee we zouden moeten starten? Bevolken die massaal de ziekenhuizen?
pi_202227284
Bij het boosteren van de oudjes lopen ze weer tegen dezelfde aanloopproblemen aan als bij de eerste vaccinaties.
https://www.rtvnoord.nl/n(...)rt-wel-enorm-complex
pi_202227292
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 10:06 schreef ludovico het volgende:

[..]
:D

Dat het druk is in de ziekenhuizen hoor je mij niet ontkennen, het gaat me er om dat daar geen enkel beleid tegen komt maar des te meer controlesystemen in worden gezet die niks met gezondheid te maken hebben.

De gezondheidscrisis wordt beleidsmatig misbruikt voor hele andere doelen.

Build back better, volgens mij zitten die regeringen nog in de sloop modus. Het moet immers eerst gesloopt worden voordat je terug kan opbouwen.
Zo kun je het zien.
Ik denk dat ze het gewoon niet weten en maar wat proberen. Zoals alle overheden in alle andere landen.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')