Dat is toch het hele punt van die post? Dat de slimmere vrouw het dus niet op die manier doet. Wat heb jij een opgekropte woede zeg.quote:Op zaterdag 6 november 2021 09:58 schreef Werkman het volgende:
[..]
Dat is tweerichtingsverkeer.
Als je als vrouw met je benen wijd gaat liggen om een onbeschermde tram de noord-zuidlijn binnen te laten en het station vol laat smeren ben je net zo onbezonnen en aansprakelijk en net zo erfelijk.
Jouw formule om alleen de mannen de schuld te geven van valse zang in het gemengde koor werkt niet.
Beide geslachten zingen een vals liedje waar het kind later de dupe van is.
Leuke trollpoging, maar daar prikken de psychologen bij het psychologisch onderzoek zo doorheen. En terecht.quote:Op dinsdag 23 november 2021 06:51 schreef Staaf het volgende:
[..]
Zoiets is het wel ja. Ik ben zelf ook zaaddonor.
Ik ben niet moeders mooiste dus mijn verlangen om seks te hebben met verschillende vrouwen wordt niet bevredigd, ik word regelmatig afgewezen.
Ik krijg er een kick van als ik weet dat ik als zaaddonor toch indirect vrouwen bevrucht die mij normaal niet zien staan.
Noem het egoïstisch maar dat zijn de vrouwen die zich via een zaaddonor laten bevruchten net zo.
Ik denk dat zijn antipathie jegens 'die' vrouwen kwamen door een matige troll die hier letterlijk iedere donor als idioot af probeerde te schilderen.quote:Op dinsdag 23 november 2021 07:11 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Ze worden er niet eenzijdig vanaf gegooid. Dit wordt bepaald door de rechter, in het belang van het kind, naar aanleiding van wetswijzigingen. Vervelend voor donoren? Ja dat kan best, maar ik weet niet waarom jij zo'n antipathie jegens die vrouwen voelt. Die hebben er niks mee te maken.
Overigens heeft de man in dit geval niet anoniem gedoneerd. Hij heeft de wijziging naar anonimiteit later aangevraagd, waardoor zijn gegevens dus bekend zijn.
Dat nog niet eens. Het hoeft niet eens in de wet te staan dat donorkinderen ergens recht op hebben. Door de anonimiteitsgrens te doorbreken wordt het vervolgens heel lastig om je niet op een hellend vlak te begeven. Het begint met een bezoekje thuis, dan een kaartje sturen met de verjaardag, whatsappen, en dat is allemaal nog redelijk onschuldig.quote:Op dinsdag 23 november 2021 07:54 schreef Heremeteit het volgende:
Bovenaan moet staan: afspraak is afspraak. Want waar houdt het op? Nog een wetswijziging en donorkinderen kunnen ook nog aanspraak maken op een erfdeel.
Deze zaak onderstreept weer dat je nergens van op aan kunt. Zolang gegevens niet worden vernietigd, heb je ondanks beloftes en afspraken altijd kans dat ze voor andere doeleinden worden gebruikt.
Je hebt de hele discussie niet gelezen.quote:Op dinsdag 23 november 2021 07:11 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Ze worden er niet eenzijdig vanaf gegooid. Dit wordt bepaald door de rechter, in het belang van het kind, naar aanleiding van wetswijzigingen. Vervelend voor donoren? Ja dat kan best, maar ik weet niet waarom jij zo'n antipathie jegens die vrouwen voelt. Die hebben er niks mee te maken.
Overigens heeft de man in dit geval niet anoniem gedoneerd. Hij heeft de wijziging naar anonimiteit later aangevraagd, waardoor zijn gegevens dus bekend zijn.
Weer zo'n selectief lezende user...quote:Op dinsdag 23 november 2021 07:18 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Dat is toch het hele punt van die post? Dat de slimmere vrouw het dus niet op die manier doet. Wat heb jij een opgekropte woede zeg.![]()
Als donor kun je zelf ook nog grenzen aangeven in hoeverre je contact wil.quote:Op dinsdag 23 november 2021 14:55 schreef EINZ het volgende:
[..]
Dat nog niet eens. Het hoeft niet eens in de wet te staan dat donorkinderen ergens recht op hebben. Door de anonimiteitsgrens te doorbreken wordt het vervolgens heel lastig om je niet op een hellend vlak te begeven. Het begint met een bezoekje thuis, dan een kaartje sturen met de verjaardag, whatsappen, en dat is allemaal nog redelijk onschuldig.
Het wordt een ander verhaal als je dat kind verder gaat bijstaan op allerlei vlakken. En elke stap vooruit daarin is een stap verder op de glijdende schaal die je fatsoenshalve niet meer terug kunt nemen. Om vervolgens verder af te glijden naar punten waar emotionele betrokkenheid, financiele ondersteuning en het idee van een gezinsleven op afstand een vervelende rol kan gaan spelen. En dat was nou net de grens die je niet wilde overschrijden.
Dus de overheid moet de spelregels niet veranderen voor bestaande gevallen.
Eens. Dit zorgt ervoor dat de zwakkeren der samenleving ook kunnen voortplanten. Evolutie-technisch zeer onverantwoord.quote:Op vrijdag 5 november 2021 09:22 schreef Het_Bokje het volgende:
[..]
Ze hadden ws. verwacht dat hij rijk zou zijn. Dat bleek niet zo te zijn. Dus terleurgesteld. (mijn kijk op deze zaken)
Zaad doneren/gedoneerd krijgen is populatiegewijs natuurlijk niet verantwoordelijk.
Sodemieter op met je evolutie. Sinds Corona is er van Survival of the Fittest zowieso geen sprake meer, meer: Keep breathing the Lame.quote:Op zaterdag 4 december 2021 03:03 schreef DETELEVISIEKIJKER het volgende:
[..]
Eens. Dit zorgt ervoor dat de zwakkeren der samenleving ook kunnen voortplanten. Evolutie-technisch zeer onverantwoord.
Gelukkig wel survival of the fattest.quote:Op zaterdag 4 december 2021 08:35 schreef Het_Bokje het volgende:
[..]
Sodemieter op met je evolutie. Sinds Corona is er van Survival of the Fittest zowieso geen sprake meer, meer: Keep breathing the Lame.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |