Viaplay met Nelson zou fantastisch zijn ja. Maar gewoon weer Eurosport mag zeker weten ook wel.quote:Op zondag 12 juni 2022 11:58 schreef Nattekat het volgende:
Overigens verlopen de rechten als ik het goed begrepen heb (ze lopen tot het WK van 2020, maar die is volgend jaar pas) na dit WK. Met een beetje mazzel gaan ze naar een zender die er wel een beetje moeite in stopt.
Ik denk niet dat Viaplay nog veel geld heeft voor nog meer rechtenquote:Op dinsdag 5 juli 2022 20:52 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Viaplay met Nelson zou fantastisch zijn ja. Maar gewoon weer Eurosport mag zeker weten ook wel.
Schoolslagtalentjequote:Update EJK zwemmen halve finales 5 juli:
- 50m school mannen: Koen de Groot als 1e naar finale in nieuw NR 18 jaar in 27.61! (in de serie had Koen het NR van Caspar Corbeau (28.18) al verbeterd naar 27.84 (zijn eigen PR was voor dit EJK 28.44).
Voor startlijsten en resultaten, kijk op:
http://ejcotopeni2022.microplustiming.com/indexEJC2022_web.php
Jep, dat doet hijquote:Op woensdag 6 juli 2022 23:01 schreef heywoodu het volgende:
Hij spreekt in elk geval Nederlands, gok ik
Popovici gaat meteen uit in 47.37 bij de series van de 4x100.quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 17:13 schreef heywoodu het volgende:
WK junioren in Lima begint vandaag, namens Brazilië zet stiekem ONZE Stephan Steverink (Braziliaanse moeder, Nederlandse vader) in de 400m vrij de snelste tijd neer in de series![]()
https://www.omegatiming.c(...)0101FFFFFFFFFF01.pdf
https://www.swimmingworld(...)n-a-paris-2024-goal/
En tussendoor ook nog wel een rits normale wedstrijden, neem ik aan?quote:Op dinsdag 30 augustus 2022 22:43 schreef DeLuna het volgende:
Ik hoop wel dat Popovici ff flink rust neemt na dit seizoen. Een EJK, WK, EK en WJK in één zomer...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
quote:Jos van Kuijeren Zwemkroniek
Fraaie en unieke winst met weer een NR 200m schoolslag voor Tes Schouten (21) in Berlijn. Zij versloeg na een stevig duel in 2:19.55 de Deense Blomsterberg (2:19.96). Nooit eerder won een Nederlandse zwemster de langste schoolslag afstand bij een FINA Swimming World Cup. Op één dag verbeterde zij haar pr (2.24.04) met een marge van 4,5 seconden. Een gevolg van 'rustig en hard werken' zegt coach Mark Faber. Het Nederlands record was 10 jaar lang in handen van Moniek Nijhuis, die het destijds in Doha (toen ook al bekritiseerd) bracht op 2:21.16.
Eerder op de vond werd Maaike de Waard in 26.39 derde op de 50m rugslag en tikte Luc Kroon als 5e aan op de 400 vrij (3:41.06). Op deze afstand was Imani de Jongs 6e in 4:06.16. Knap was ook de zelfde klassering voor Lotte Hosper op de 200 vlinder. Haar 2:09.08 betekende een pr. Marrit Steenbergen zwom twee finales: 7e 50 vrij 24.41 en 4e op 100 wissel 58.67 (0,1 sec achter Gorbenko, ISR). De twee Nederlanders op de 50 vrij eindigden als 7e en 8e: Tom de Boer in 21.32 en Kenzo Simons in 21.47. Winnaar Carter (TTO) had 'slechts' 20.77 nodig.
Nu afwachten wat ze gaat doen op de toernooien waar ze zich telkens voor plaatst. Mag er wel een keertje uit gaan komen.quote:
quote:De Amerikaanse zwemster Katie Ledecky heeft het wereldrecord op de 1500 meter vrije slag op de kortebaan verbeterd. Bij de wereldbekerwedstrijden in het Canadese Toronto kwam de zevenvoudig olympisch kampioene tot een tijd van 15.08,24, waarmee de 25-jarige zwemster bijna 10 seconden onder de oude toptijd (15.18,01) van de Duitse Sarah Wellbrock dook.
Op zich wel logische argumenten, het is natuurlijk meer dan alleen zwemmen.quote:Op maandag 12 december 2022 06:43 schreef heywoodu het volgende:
FINA is hernoemd naar World Aquatics. We hebben nu dus World Archery, World Athletics en World Aquatics, goed voor de overzichtelijkheid en het afkortingsgemak.
Noem het dan op zijn minst iets als de World Athletics Federation of weet ik het wat, maar niet iets wat in veel onderling gebruik afgekort gaat worden op dezelfde manier als zeker twee andere olympische sportbondenquote:Op maandag 12 december 2022 07:29 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Op zich wel logische argumenten, het is natuurlijk meer dan alleen zwemmen.
World Track and Field, WTF.quote:Op maandag 12 december 2022 07:41 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Noem het dan op zijn minst iets als de World Athletics Federation of weet ik het wat, maar niet iets wat in veel onderling gebruik afgekort gaat worden op dezelfde manier als zeker twee andere olympische sportbonden
World Athletics Federationquote:Op maandag 12 december 2022 07:41 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Noem het dan op zijn minst iets als de World Athletics Federation of weet ik het wat, maar niet iets wat in veel onderling gebruik afgekort gaat worden op dezelfde manier als zeker twee andere olympische sportbonden
quote:Op maandag 12 december 2022 09:58 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
World Athletics Federation
World Aquatics Federation
World Archery Federation
Zo, hernoemd!
Eerste onder de 50sec split las ik vluchtig?quote:Op dinsdag 13 december 2022 15:58 schreef wimderon het volgende:
De Australiaanse dames halen meer dan een seconde af van het wereldrecord van Nederland op de 4x100 vrij, met name dankzij een belachelijke split van McKeon.
Bij de mannen zette Italië een nieuw WR neer.
Dat heb ik ook gelezen ja.quote:Op dinsdag 13 december 2022 16:01 schreef franklop het volgende:
[..]
Eerste onder de 50sec split las ik vluchtig?
In de series zwom ze al 1.04.22.quote:Tes Schouten eindigde als derde in haar halve finale op de 100 meter schoolslag. In de twee halve finales waren alleen Lily King (VS), Ruta Meilutyte (Lit) en Reona Aoki (Jap) sneller dan Schouten waardoor ook zij als vierde doorging naar de finale, die donderdagochtend wordt gezwommen. Met 1.04,31 dook ze ver onder haar persoonlijk record. Vorige week zette ze dat in Rotterdam nog op 1.06,09.
Brons!quote:Op vrijdag 16 december 2022 08:05 schreef heywoodu het volgende:
4x50m gemengd vrije stijl als 3e naar de finale.
Brons!quote:Tes Schouten als 3e naar de finale 200m schoolslag en met 2:18,70 bijna een seconde van haar nieuwe NR af
7 medailles (4 goud) op EK langebaan wel goed?quote:Op vrijdag 16 december 2022 11:40 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Kortebaan. Het enige wat telt is langebaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |