Ik ken dat lied niet, het zou zomaar kunnen natuurlijk.quote:Op maandag 1 november 2021 20:59 schreef H_T het volgende:
[..]
Is dat dezelfde Botany Bay als in het lied Fields of Athenry?
Ah, dank jequote:Op maandag 1 november 2021 22:05 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik ken dat lied niet, het zou zomaar kunnen natuurlijk.
Edit: Opgezocht, blijkbaar wel ja.
https://nl.wikipedia.org/wiki/The_Fields_of_Athenry
Wel verwarrend hoor, zo'n lied. Athenry in de titel ligt in Ierland en dan zingen over een prison ship in Botany Bay.quote:Op maandag 1 november 2021 22:16 schreef H_T het volgende:
[..]
Ah, dank jeVeel versies van het lied zijn vrij rustig, die van Dropkick Murphys een stuk minder
maar die kan ik wel heel goed waarderen
Deze?quote:Op maandag 1 november 2021 23:02 schreef H_T het volgende:
Ik vind die KPN-reclame met de katten leuk
quote:
Had hem nog niet eerder gezien, is idd leuk.quote:
Goedemorgenquote:
Ik had 'm twee keer gesnoozed.quote:Op dinsdag 2 november 2021 08:09 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Goedemorgen![]()
Had zin om mijn wekker vanochtend over het balkon te smijten
Eens.quote:Op dinsdag 2 november 2021 08:16 schreef Roger_Epiales het volgende:
Wakker worden van de wekker is idd vervelend, wakker worden van kramp in je kuit is vervelender.![]()
quote:
Die ervaring heb ik ook al eens keer gehadquote:Op dinsdag 2 november 2021 08:16 schreef Roger_Epiales het volgende:
Wakker worden van de wekker is idd vervelend, wakker worden van kramp in je kuit is vervelender.![]()
Ik ben zelden meteen echt wakker, zelfs dan niet.quote:Op dinsdag 2 november 2021 08:17 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Al ben je bij die tweede over het algemeen wel gelijk echt wakker, terwijl dat bij die eerste niet altijd het geval is.
quote:Op dinsdag 2 november 2021 08:21 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik ben zelden meteen echt wakker, zelfs dan niet.![]()
Ik schoot dan ook wel meteen overeind om die kramp uit mijn kuit te trekken, maar de rest van mijn geest bleef halsstarrig vasthouden aan de droom waar ik nog middenin zat. Best een vreemde gewaarwording, om door te dromen terwijl je met zoiets bezig bent.
Minder pijnlijk, maar ergens wel vervelender, vind ik kramp ergens midden in je voet. Ik kom er dan soms niet achter welke kant ik nou op moet rekken.quote:Op dinsdag 2 november 2021 08:20 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Die ervaring heb ik ook al eens keer gehad
Bij mij is het meestal de kuit. Dus recht op staan om die kramp eruit te krijgenquote:Op dinsdag 2 november 2021 08:23 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Minder pijnlijk, maar ergens wel vervelender, vind ik kramp ergens midden in je voet. Ik kom er dan soms niet achter welke kant ik nou op moet rekken.
Dat is wel de meest vervelende plek om kramp te krijgen inderdaad.quote:Op dinsdag 2 november 2021 08:23 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Minder pijnlijk, maar ergens wel vervelender, vind ik kramp ergens midden in je voet. Ik kom er dan soms niet achter welke kant ik nou op moet rekken.
Gek, ik merk nog niks.quote:Op maandag 1 november 2021 21:38 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja daar kom je niet meer zo snel mee weg tegenwoordig. Ik ben wel een minderheidsgroepering.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |