Ik weet zelf eigenlijk niet goed wat "normaal" is, ik verdiep me daar niet echt inquote:Op vrijdag 17 december 2021 09:13 schreef SQ het volgende:
Wij waren eergisteren bij het CB en daar vond de vpk het opvallend dat hij nog geen woordjes maakt. Het is echt alleen nog maar babababa hier. Nu moeten we 'm in de gaten gaan houden en als ie over 3 maanden nog niets zegt, terug komen.
Het voelt een beetje overtrokken allemaal want hij is gewoon nog een grote baby en baby's zeggen babababa, maar vooruit
Bonus: de kerstkaart van het kdv![]()
[ afbeelding ]
Wat fijn dat het zo goed gaat! Ik vind het vooral vervelend dat je als moeder zo onzeker wordt gemaakt. Ik heb wat dat betreft eigenlijk alleen maar goede ervaringen met het CB, zij zijn elke keer erg tevreden over groei en ontwikkelingen en zijn ook meer van "ah dat komt allemaal wel"quote:Op vrijdag 17 december 2021 13:57 schreef B.ertha het volgende:
Mijn zoon is traag in zowel fysieke als verbale ontwikkeling. Het kinderdagverblijf wilde een observatie, de pedagoge vond hem zwaar achterlopen. Ook alle websites van bv ggd zeggen dat ze met 18 maanden, uitlopend naar 20, wel echt moeten lopen. Dus wij doorverwezen naar de kinderfysio. Die zegt eigenlijk vrij snel: alles tot twee is een variatie op het normale
En ze zegt ook: als er iets onderliggends is, dan train je dat toch niet weg en als dat niet zo is, dan komt het toch vanzelf
Dus ze heeft ons wat tips gegeven om tijdens spel wat spieropbouw te stimuleren en verder vindt ze het wel best. Zijn fijne motoriek is fantastisch en hij valt ook niet om, is gewoon nog onzeker en niet zo sterk in zijn benen. Maar hij gaat vooruit, zet af en toe uit zichzelf een paar stapjes en staat heel stevig dus hij komt er wel![]()
Spraak eigenlijk vergelijkbaar: was allemaal niet goed, moet al tweewoordzinnen maken en kent te weinig woorden. Nou, we staan nog op de wachtlijst voor de logopedist en hij spuwt ze allemaal uit. Eten, drinken, kleuren, voorwerpen, voertuigen, papa/mama/opa/oma, aan/uit, open/dicht, tillen (zo'n beetje favoriet bij mama met de dikke buik), zitten, schommelen, noem maar op. Misschien nog niet altijd even goed verstaanbaar voor buitenstaanders, maar hij springt vooruit. Gewoon lekker in zijn eigen tempo. En hij begrijpt en hoort echt alles hoor.
Dus, laat je niet gek maken. Als je je zorgen maakt, laat dan vooral onderzoek doen, maar als je kind gelukkig en gezond lijkt alleen achter de rest aanhobbelt: laat je niet gek maken
Ook al een jaar geen prikjes dan? Wij mogen over 2 weken weer voor de 14 maanden prik. En ik ben inderdaad ook steeds vooral benieuwd naar de curvesquote:Op vrijdag 17 december 2021 14:04 schreef B.ertha het volgende:
Wij zijn dus al een jaar niet op het cb geweest, dat wordt steeds omgezet naar telefonisch. Donderdag mogen we eindelijk weer! Ik ben ook benieuwd naar zijn groeicurves
En voor wat dat onzeker maken betreft, daar zijn ze echt heel goed inze 'wilden het nog niet over een ontwikkelingsachterstand hebben, maar ze konden het ook niet uitsluiten'. Maar hij is eigenlijk nog te jong om dat te onderzoeken.
Gooi ff lekker een bommetje erin en zeg dan doodleuk dat je wel nog een paar jaar moet wachten voordat je weet of je kind dat heeft of niet![]()
Schattig hè? Hij zei dus steeds boh en we wisten niet wat hij ermee bedoelde, totdat het kwartje viel bij mijn man. Als ik nu zijn naam zeg hoor ik zelf ook steeds Abohquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat gewoon is voor de spin, is chaos voor de vlieg.
Scheetjequote:Op vrijdag 17 december 2021 09:13 schreef SQ het volgende:
Wij waren eergisteren bij het CB en daar vond de vpk het opvallend dat hij nog geen woordjes maakt. Het is echt alleen nog maar babababa hier. Nu moeten we 'm in de gaten gaan houden en als ie over 3 maanden nog niets zegt, terug komen.
Het voelt een beetje overtrokken allemaal want hij is gewoon nog een grote baby en baby's zeggen babababa, maar vooruit
Bonus: de kerstkaart van het kdv![]()
[ afbeelding ]
Ik heb een tijdje de luier verkeerd om aangedaan s nachts, mijn dochter slaapt op haar buik namelijk. Wij gebruiken Kruidvat luiers.quote:Op zaterdag 18 december 2021 14:17 schreef Smart_ass het volgende:
Want een mooie kleur haar heeft Colin!
Gebruiken jullie nachtluiers, en zo ja: welke?
Ik merk de laatste tijd steeds vaker dat Bubbles’ pyjama nat is net boven haar luier als ik haar ‘s ochtends uit bed haal. Of zou gewoon een maatje groter daar al tegen moeten helpen?
Normaal gesproken is het niet zó erg. Ze wilde gewoon persé bij mij op schoot liggen terwijl ik zat. Iets anders was gillen..quote:Op zaterdag 18 december 2021 16:12 schreef PKM het volgende:
Moet je dan niet eens naar de huisarts @:arvensis ?
Fingers crossed.quote:Op zaterdag 18 december 2021 17:04 schreef arvensis het volgende:
[..]
Normaal gesproken is het niet zó erg. Ze wilde gewoon persé bij mij op schoot liggen terwijl ik zat. Iets anders was gillen..
hoop dat ze zo moe is van vannacht dat ze nu wel slaapt.
Waterpokken zijn bijna weg! Beetje korstjes nog wel, houdt wel echt langer aan dan bij de peuter.quote:
Wij deden dan altijd een tijdje 's nachts een maatje groter inderdaad, en overdag nog de maat die ze al had. Dan op een gegeven moment helemaal over. Vaak als de voorraad op was bijvoorbeeld.quote:Op zaterdag 18 december 2021 14:17 schreef Smart_ass het volgende:
Want een mooie kleur haar heeft Colin!
Gebruiken jullie nachtluiers, en zo ja: welke?
Ik merk de laatste tijd steeds vaker dat Bubbles’ pyjama nat is net boven haar luier als ik haar ‘s ochtends uit bed haal. Of zou gewoon een maatje groter daar al tegen moeten helpen?
Echt heel heftig... wij zijn na een weekje slecht slapen (als ze ziek is bv.) al gesloopt, laat staan als het langer is. Ik weet ook niet goed wat je ermee kunt, behalve laten logeren of iemand anders de nacht laten doen terwijl jullie een keer elders bijslapen. Maar da's makkelijk praten want ik zou dat zelf denk ik ook niet trekken, weten dat ik een ander ermee 'opzadel'. Veel sterktequote:Op zaterdag 18 december 2021 23:41 schreef NicolasJoy het volgende:
Maar die nachten.. Slapen hier gewoon niet zomaar langer dan 30-40 minuten zelf achter elkaar. Ze is gewoon de hele nacht door wakker. Slopend wel. Zeker in combinatie met al het andere.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |