Daar lag ook veel meer nog van in het schap. Terwijl normaal met chocolade mensen eerder voor melk kiezen heb ik het idee.quote:
Ohja goeie moet nog steeds een 2de prik. Ben steeds ziek als ik moet.quote:Op maandag 25 oktober 2021 14:25 schreef liesje1979 het volgende:
Las ook over de mogelijkheid dat er alleen bepaalde maatregelen komen voor ongevaccineerden. dat is in andere landen ook al een dingetje. Vind ik wel heftig, maar ook wel weer logisch.. Moeilijke keuzes om te maken in ieder geval.
Wat ze ook beslissen, je kunt niet iedereen plezieren en het is toch nooit goed.quote:Op maandag 25 oktober 2021 14:25 schreef liesje1979 het volgende:
Las ook over de mogelijkheid dat er alleen bepaalde maatregelen komen voor ongevaccineerden. dat is in andere landen ook al een dingetje. Vind ik wel heftig, maar ook wel weer logisch.. Moeilijke keuzes om te maken in ieder geval.
Bah.quote:Op maandag 25 oktober 2021 14:26 schreef EttovanBelgie het volgende:
hele berg melkchocolade rozijnen weggewerkt
VUL DE SLOTGRACHTquote:
* dud0r niet tong vast aan een plankquote:
Och, heb je de "derde" vast gehad?quote:Op maandag 25 oktober 2021 14:26 schreef Ama het volgende:
[..]
Ohja goeie moet nog steeds een 2de prik. Ben steeds ziek als ik moet.Vraag me af of die 2de nog veel nut heeft zo maanden later.
quote:Op maandag 25 oktober 2021 14:28 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
hele berg milka repen weggewerkt dan
Dit.quote:Op maandag 25 oktober 2021 14:27 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Wat ze ook beslissen, je kunt niet iedereen plezieren en het is toch nooit goed.
en binnen kun je sowieso met lego aan de slagquote:Op maandag 25 oktober 2021 14:29 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Dit.
Al heb ik liever "strengere" maatregelen (want laten we wel wezen, als gevaccineerde heb je er marginaal last van) dan dat alles weer de spuigaten uitloopt.
quote:Op maandag 25 oktober 2021 14:27 schreef dud0r het volgende:
[..]
VUL DE SLOTGRACHT
[..]
* dud0r niet tong vast aan een plank
Met krokodillen?quote:Op maandag 25 oktober 2021 14:27 schreef dud0r het volgende:
[..]
VUL DE SLOTGRACHT
[..]
* dud0r niet tong vast aan een plank
En piranha'squote:
Oh maak je dat?quote:Op maandag 25 oktober 2021 14:33 schreef EttovanBelgie het volgende:
nja lockdown.. kan ik eindelijk mijn enorm Brabants landschap in miniatuur afmaken..
lekker frobelen met klei en boompjes en huisjes en struikjes en bloemetjes en mensjes en kerkjes en kapelletjes en weggetjes en akkertjes en bosjes
quote:Op maandag 25 oktober 2021 14:34 schreef EttovanBelgie het volgende:
en palingbeestjes met enorme tanden
jazeker, als het gereed isquote:Op maandag 25 oktober 2021 14:34 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Oh maak je dat?krijgen we dan fotos te zien?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |