Van een 1e ronde meteen naar de finale gaan, kan eigenlijk ook niet!quote:Op vrijdag 12 augustus 2022 17:08 schreef heywoodu het volgende:
De NOS is er ook bij trouwens, waar we gelijk maar beginnen met het hebben over 'de halve finales van de teamsprint', die niet bestaan. Dat is gewoon de eerste ronde.
Ze zijn al jaren ongeslagen in deze samenstelling en rijden doorgaans iedereen op een hoop, natuurlijk ben je dan de beste van de wereld als je andere topteams als GB en Frankrijk opnieuw achter je laat.quote:Op vrijdag 12 augustus 2022 17:53 schreef chufi het volgende:
NOS weer door de bocht met dat de bullittrain weer eens bewijst dat ze de beste van de WERELD zijn want ze worden Europees kampioen ...
Ja weet ik ook wel , maar de stelling klopt gewoon nietquote:Op vrijdag 12 augustus 2022 17:55 schreef Szura het volgende:
[..]
Ze zijn al jaren ongeslagen in deze samenstelling en rijden doorgaans iedereen op een hoop, natuurlijk ben je dan de beste van de wereld als je andere topteams als GB en Frankrijk opnieuw achter je laat.
Australië is wel weer op de brommer aan het komen met Richardson die dit seizoen doorgebroken is en Glaetzer die weer op niveau is.quote:Op vrijdag 12 augustus 2022 18:00 schreef Marcoss het volgende:
Benieuwd of vd Berg doorgaat tot Parijs, lijkt erop dat ze voor hem nog geen vervanger hebben. Al kun je je met Lavreysen en Hoogland erna nog wel een iets mindere starttijd permitteren
En daar achter zit het allemaal dicht bij elkaar.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 11:10 schreef heywoodu het volgende:
Steffie van der Peet en Kyra Lamberink als 5e en 8e naar de finale op de 500m tijdrit. Emma Hinze met een gigantische 32,732 seconden veruit de snelste, laatste keer dat iemand in een WK-finale überhaupt onder de 33 dook was in 2016 (Voinova met een 32,9).
Vraag me af hoeveel voordeel je ervan hebt dat je een extra bocht hebt en minder rechte stukken?quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 11:10 schreef heywoodu het volgende:
Steffie van der Peet en Kyra Lamberink als 5e en 8e naar de finale op de 500m tijdrit. Emma Hinze met een gigantische 32,732 seconden veruit de snelste, laatste keer dat iemand in een WK-finale überhaupt onder de 33 dook was in 2016 (Voinova met een 32,9).
Dat lijkt me juist een nadeel?quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 11:53 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Vraag me af hoeveel voordeel je ervan hebt dat je een extra bocht hebt en minder rechte stukken?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |