Primark = Elysium. Alle waren die niet specifiek maar wel onmisbaar zijn kun je daar voor een prikkie kopen, dat niet erkennen is dom. Paraplu's die je gerust in tijde van een orkaan open kunt zetten: ¤5. Hulde, tien met een griffel.quote:
Je danst op de graven van Cambodjaanse slaven.quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 23:12 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Primark = Elysium. Alle waren die niet specifiek maar wel onmisbaar zijn kun je daar voor een prikkie kopen, dat niet erkennen is dom. Paraplu's die je gerust in tijde van een orkaan open kunt zetten: ¤5. Hulde, tien met een griffel.
Je kunt daar voor een prikkie onderbroeken en hemden kopen, wie dat niet erkent is dom.quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 23:48 schreef Mani89 het volgende:
Haalt hij zijn kleding ook bij de Zeeman?
Ik ben ze heel dankbaar, dat moet compensatie genoeg zijn, toch?quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 23:24 schreef Aguero het volgende:
[..]
Je danst op de graven van Cambodjaanse slaven.
Weet je waar ze ook altijd heel dankbaar zijn voor de bijdragen van slaven?quote:Op zondag 17 oktober 2021 08:35 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Ik ben ze heel dankbaar, dat moet compensatie genoeg zijn, toch?
Prettyyyquote:Op zondag 17 oktober 2021 09:30 schreef Koffieplanter het volgende:
https://www.reddit.com/r/(...)meplay_leak_youtube/
@:Mani89 @:Slobeend
Wie draagt er nog een hemd tegenwoordig? Alleen mannen van dik boven de 70 toch.quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 23:49 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Je kunt daar voor een prikkie onderbroeken en hemden kopen, wie dat niet erkent is dom.
Wie zijn die schapen op de achtergrond bij dit matige stukje cabaret?quote:
Daarom.quote:Op zondag 17 oktober 2021 10:37 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Wie draagt er nog een hemd tegenwoordig? Alleen mannen van dik boven de 70 toch.
Himmler, Heydrich, Braun, Göring, Goebbels, Speer, Hess.quote:Op zondag 17 oktober 2021 13:42 schreef Szura het volgende:
[..]
Wie zijn die schapen op de achtergrond bij dit matige stukje cabaret?
Een welverdiende lijk.quote:Op zondag 17 oktober 2021 13:48 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Himmler, Heydrich, Braun, Göring, Goebbels, Speer, Hess.
Contador vergelijken met Baudet, ga je mond spoelenquote:Op zondag 17 oktober 2021 15:08 schreef De_Verschoppeling het volgende:
[..]
Contador deed de '0,0000... uhh megaklein' met meer schwung.
Stom van me.quote:Op zondag 17 oktober 2021 16:16 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Contador vergelijken met Baudet, ga je mond spoelen
Beiden hadden iets niet goed in hun hoofdquote:Op zondag 17 oktober 2021 18:33 schreef De_Verschoppeling het volgende:
[..]
Stom van me.
Weet je wie ook zijn pistool meenam naar zijn werk? Dat past allicht beter...?
Valt nog niet mee inderdaad.quote:Op zondag 17 oktober 2021 21:51 schreef Koffieplanter het volgende:
Het is nog niet heel natuurlijk bij Roel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |