Ik woon nog tot midden 2023 in Zuilen, een nieuwbouwhuis bouwen gaat niet zo snelquote:Op donderdag 11 november 2021 22:30 schreef hhh38 het volgende:
Oké, we kunnen beter vragen wie er wél nog in Utrecht woont
(Ten oosten van het kanaal)
Bedankt voor het thuisbrengenquote:
Twee stuks die net out of sync liepen. Mooi, gekmakend effectquote:Op maandag 7 maart 2022 12:39 schreef Domnivoor het volgende:
Hebben jullie het luchtalarm gehoord?
Hier bleef het stil.
Genieten jaquote:
Prima idee. Waar gaan ze dan geld vandaan halen om alles te betalenquote:
Dan mag je hier ook niet meer posten :-Pquote:Op woensdag 16 maart 2022 14:40 schreef Piles het volgende:
Oh, en verder blij dat ik niet meer in die stinkstad woon. In Houten heb je gelukkig alleen beschaafde partijen.
Daar zit de denkfout in je zin....quote:Op woensdag 16 maart 2022 14:52 schreef dud0r het volgende:
[..]
Prima idee. Waar gaan ze dan geld vandaan halen om alles te betalen![]()
Of denken ze dat ze gewoon bij kunnen drukken bij de munt
Dat is ook wel zoquote:Op woensdag 16 maart 2022 14:59 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Daar zit de denkfout in je zin....
Arme Thijs Zonneveld, mag nooit meer Utrecht in.quote:Op woensdag 16 maart 2022 12:46 schreef speknek het volgende:
Ik kreeg een FvD flyer door de bus. Helaas was ik net boodschappen doen dus ik kon niet zien wie het was en hem (je weet gewoon zeker hem) met eieren bekogelen. (A propos van dat, op de Vlampijpstraat heeft iemand een Baudetposter uitstekend bewerkt door er een bidet aan te bevestigen).
Kijk deze cartoon villain shit 🤡
[ afbeelding ]
Geen diversiteit, geen cent naar het klimaat vroem vroem door de stad en zeker Rusland blijven helpen.
Zou ook maar één iemand daar serieus op stemmen? Beantwoord dit maar niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |