Ik heb ze eigenlijk maar 1 keer live gezien. Op Werchter al een jaar of 8 geleden of zo. Dat was wel heel goed. Komen hier binnenkort in De Bosuil, had ik wel heen gewild, maar ben net een weekend weg dan.quote:
Misschien ticketswapje voor AB doen, ben ik nog nooit geweest. Stukkie rijden wel.quote:Op maandag 10 april 2023 18:36 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ik heb ze eigenlijk maar 1 keer live gezien. Op Werchter al een jaar of 8 geleden of zo. Dat was wel heel goed. Komen hier binnenkort in De Bosuil, had ik wel heen gewild, maar ben net een weekend weg dan.
Beter een speld horen vallen want anders steekt ie ze weer eens in zijn lichaam.quote:Op maandag 10 april 2023 18:39 schreef bloodymary1 het volgende:
Deze heb ik vorige maand live gezien in 013. Was echt overbluft zo goed. Tijdens de rustige momenten was de zaal doodstil, je kon een speld horen vallen. Zo bijzonder.
quote:Op maandag 5 april 2021 16:57 schreef bloodymary1 het volgende:
Amenra ook altijd goed. Heb je die ook wel eens live gezien DD?
quote:Op maandag 5 april 2021 17:01 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Nope. Ik heb wel eens een concert van ze op youtube bekeken. Dat ie vleeshaken in zijn rug kreeg.
quote:Op maandag 10 april 2023 18:41 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Beter een speld horen vallen want anders steekt ie ze weer eens in zijn lichaam.
[..]
[..]
Nope. Ik ben meer van de stonerrock, daar reis ik nog wel het land voor door (lees: verder dan een uur rijden), maar bands buiten dat genre minder. Dan moet het toevallig zo zijn.quote:Op maandag 10 april 2023 18:43 schreef bloodymary1 het volgende:
Maar inmiddels wel live gezien? Anders echt een aanrader.
Warm houden, minimaal nog een paar keer noemen op hun socials.quote:Op maandag 10 april 2023 18:45 schreef bloodymary1 het volgende:
Stake ga ik volgende maand zien in De Bosuil. Maar helaas spelen ze the Sea is Dying bijna nooit live. Heb het wel gevraagd op hun Insta, toen ze vroegen of we al op de Zwaarste Lijst voor ze gestemd hadden. En kreeg een hartje terug, dus wie weet...
Ik luister deze nog even af, Metallica geloof ik wel. Tot de volgendequote:Op maandag 10 april 2023 18:49 schreef bloodymary1 het volgende:
Nou, het was weer aangenaam. Tot volgend jaar!
Ja ik las ergens dat ze het een heel moeilijk nummer vinden live, omdat hun stemmen ouder zijn geworden. Of misschien vinden ze er zelf wel niet veel aan. Geen idee.quote:Op maandag 10 april 2023 18:48 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Warm houden, minimaal nog een paar keer noemen op hun socials.
Afgelopen januari gezien op Into the Grave Eindhoven, maar het is toch niet helemaal mijn ding.quote:Op maandag 10 april 2023 18:49 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ja ik las ergens dat ze het een heel moeilijk nummer vinden live, omdat hun stemmen ouder zijn geworden. Of misschien vinden ze er zelf wel niet veel aan. Geen idee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |