Alleen dan maar?quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 11:27 schreef Ama het volgende:
Als ik brak ben ofzo heb ik echt schijt wat mensen denken.
Echt niet? Loop je dan thuis gewoon in spijkerbroekquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 11:28 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik heb zelf geen joggingbroek, maar mij boeit het echt niet hoe mensen eruit zien in de super. Ik kom daar alleen voor mijn boodschappen.
Het boeit me sowieso niet hoe mensen eruit zien eigenlijk.
Over algemeen wel maar in het weekend kan het sowieso wel eens voorkomen maar boeit me echt niet.quote:
Zeg fokkers judgen iedereen waarom nu nietquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 11:33 schreef Dven het volgende:
Dat moet men toch godverdomme helemaal zelf weten johWhat the fuck
quote:
quote:Op donderdag 7 oktober 2021 22:40 schreef Sfancta het volgende:
[..]
Mijn spijkerboek gaat al knellen bij dat woord alleen al
Ik vind het prima om te 'judgen' maar om wat één of ander random figuur draagt wanneer hij of zij in een winkel loopt? Kom zeg.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 11:35 schreef roos94 het volgende:
Ze
[..]
Zeg fokkers judgen iedereen waarom nu niet
Ik vind het er over het algemeen erg Tokkie uitzien. Vaak zijn het van die types die om 2uur smiddags hun nest komen uitrollen en in joggingbroek en slippers een pakkie sjek gaan halen en als de halve liters in de aanbieding zijn nemen ze er daar ook 2 van meequote:Op vrijdag 8 oktober 2021 11:25 schreef roos94 het volgende:
Wat vinden jullie ervan als mensen met bijv joggingbroek naar supermarkt gaan.
No go of kan prima? Doen jullie t zelf wel eens
Schultenbrautje klappenquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 11:48 schreef 111210 het volgende:
[..]
Ik vind het er over het algemeen erg Tokkie uitzien. Vaak zijn het van die types die om 2uur smiddags hun nest komen uitrollen en in joggingbroek en slippers een pakkie sjek gaan halen en als de halve liters in de aanbieding zijn nemen ze er daar ook 2 van mee
Of je ziet altijd polen zonder trainingsbroek, maar dan herken je ze niet.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 11:47 schreef Azula het volgende:
Tenzij het helemaal is afgestyled met bijpassende trui en degelijke (schone) sneakers en je 16 bent dan ja. Anders nee. Alleen Polen krijgen een uitzondering. Die heb ik nog nooit gezien in iets anders dan een trainingspak.
Onmogelijk. Het kan echt niet dat ze dan ook ineens geen boodschappentas dragen en langs een fietspad lopen. Bestaat niet.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 12:01 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Of je ziet altijd polen zonder trainingsbroek, maar dan herken je ze niet.
Moet jij weten.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 14:31 schreef Derrazi het volgende:
Ik draag alleen maar sportbroeken. Come at me brah.
quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 11:48 schreef 111210 het volgende:
[..]
Ik vind het er over het algemeen erg Tokkie uitzien. Vaak zijn het van die types die om 2uur smiddags hun nest komen uitrollen en in joggingbroek en slippers een pakkie sjek gaan halen en als de halve liters in de aanbieding zijn nemen ze er daar ook 2 van mee
In joggingbroek naar de super? Moeten ze zelf weten.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 11:36 schreef Lienekien het volgende:
@:Hiddendoe vindt er misschien wel iets van.
Dat moet ik godverdomme toch helemaal zelf weten of ik dat godverdomme zelf wil wetenquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 11:33 schreef Dven het volgende:
Dat moet men toch godverdomme helemaal zelf weten johWhat the fuck
En dan nog even je koppie half opgeschoten om het compleet te makenquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 15:29 schreef fathank het volgende:
Joggingbroek kan echt niet. Echt van die lelijke Zeeman dingen.
Ga dan gewoon in je Australian dat is tenmimste stijl. Zeker met een paar goeie Air Max Classics en een dubbelzijdig jasje.
Lol we leven niet meer in de 90'squote:Op vrijdag 8 oktober 2021 15:45 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
En dan nog even je koppie half opgeschoten om het compleet te maken
Dit. En ik ben nogal vaak brak ook (terwijl ik niet eens alcohol drink) en ik heb ook wel verbijsterend vaak schijt aan mensen.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 11:27 schreef Ama het volgende:
Als ik brak ben ofzo heb ik echt schijt wat mensen denken.
Toen ik je laatst doggy nam had je best schijt aan mij.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 15:59 schreef Naardegallemiezen het volgende:
[..]
Dit. En ik ben nogal vaak brak ook (terwijl ik niet eens alcohol drink) en ik heb ook wel verbijsterend vaak schijt aan mensen.
Je zit me weer te verwarren met Romana uit de bims met die Korsakov van jequote:Op vrijdag 8 oktober 2021 16:10 schreef Sfancta het volgende:
[..]
Toen ik je laatst doggy nam had je best schijt aan mij.
Ben nog nooit in de smib geweestquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 16:15 schreef Naardegallemiezen het volgende:
[..]
Je zit me weer te verwarren met Romana uit de bims met die Korsakov van je
Stond laatst in mijn bdsm pakje bij de donerkraamquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 16:18 schreef Erasmus het volgende:
Dit is nou weer iets waar ik nooit bij stil sta in het dagelijks leven. Lekker belangrijk wat ik aan heb als ik boodschappen ga doen of een döner ga afhalen.
In een leren BDSM-pak een broodje döner afhalen is de normale gang van zaken hier in Berlijn. Niemand zou daarvan opkijken.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 16:19 schreef Sfancta het volgende:
[..]
Stond laatst in mijn bdsm pakje bij de donerkraam
Had chaps aan, viel me thuis pas op. Vond het wel koud aan de billen
Ik ga liever naar de reeperbahnquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 16:24 schreef Erasmus het volgende:
[..]
In een leren BDSM-pak een broodje döner afhalen is de normale gang van zaken hier in Berlijn. Niemand zou daarvan opkijken.
Moet je dus volgende keer niet zoveel pilletjes nemen als je weer een hete nacht met Charmaine beleeft.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 16:19 schreef Sfancta het volgende:
[..]
Stond laatst in mijn bdsm pakje bij de donerkraam
Had chaps aan, viel me thuis pas op. Vond het wel koud aan de billen
Spreek jij dan eens met me afquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 16:25 schreef Naardegallemiezen het volgende:
[..]
Moet je dus volgende keer niet zoveel pilletjes nemen als je weer een hete nacht met Charmaine beleeft.
Döner en rosbief speciaalquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 16:26 schreef Erasmus het volgende:
[..]
Daar heb je ook broodjes döner maar achter glazen deuren en slipjes.
Dat doe ik dan ook weer niet, ga naar dat soort dingen gewoon als mijzelf.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 15:14 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
In joggingbroek naar de super? Moeten ze zelf weten.
Het stoort me wel als mensen naar de schouwburg gaan of feestelijk uit eten en dan erbij lopen alsof ze net uit hun luie nest komen.
Je gaat uit, maak er dan iets moois van. Kleed je leuk aan en laat zien dat je er zin in hebt.
Ik werd in 2005 hardhandig verwijderd uit de eetzaal van hotel Eurosalou omdat ik alleen een zwembroek aan had.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 17:26 schreef 111210 het volgende:
[..]
Dat doe ik dan ook weer niet, ga naar dat soort dingen gewoon als mijzelf.
Op vakantie haal je de hollanders er ook altijd uit, die zijn altijd helemaal opgedirkt als ze in Salou uit eten gaan
Kijk dit is gewoon zoveel schijt hebben dat je schijt tekort komt. Dat kan ik wel waarderen.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 14:49 schreef SecretPass het volgende:
[..]
[ [url=https://kcet.brightspotcdn.com/dims4/default/f80f21c/2147483647/strip/true/crop/630x419+0+0/resize/630x419!/quality/90/?url=http%3A%2F%2Fkcet-brightspot.s3.amazonaws.com%2Flegacy%2Fsites%2Fkl%2Ffiles%2Fatoms%2Farticle_atoms%2Fwww.kcet.org%2Fsocal%2Fdepartures%2Flandofsunshine%2Fassets_c%2F2013%2F03%2Fralphslebowski-thumb-630x419-47489.jpg]afbeelding[/url] ]
‘Kloffie’ betekent gewoon ‘kleding’.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 18:12 schreef spierbal het volgende:
[..]
Kijk dit is gewoon zoveel schijt hebben dat je schijt tekort komt. Dat kan ik wel waarderen.
Verder in je kloffie naar de supermarkt is gewoon tokkie.
Niemand die met een scheef hoofd naar je zal kijken hoor. Doe ik ook wel eens, of nog erger, met werkkleding naar supermarkt.quote:Op zaterdag 9 oktober 2021 00:15 schreef Morrigan het volgende:
Ik draag mijn trainingsbroek alleen thuis. Zodra ik naar buiten ga voor bijvoorbeeld boodschappen, doe ik standaard een spijkerbroek aan. Misschien moet ik eens minder conformeren en gewoon in mijn trainingsbroek naar de lokale AH.
Wij FOK!kers komen niet vaak buiten.quote:
Slippers zijn wel heel erg.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 11:48 schreef 111210 het volgende:
[..]
Ik vind het er over het algemeen erg Tokkie uitzien. Vaak zijn het van die types die om 2uur smiddags hun nest komen uitrollen en in joggingbroek en slippers een pakkie sjek gaan halen en als de halve liters in de aanbieding zijn nemen ze er daar ook 2 van mee
Haha ja in de trainingsbroek en dan je onderbroek vergeten. En je zo dronken bent dat je iedere stap een klein beetje in je broek poept. Dat zijn toch wel de dagen die het leven de moeite waard maken.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 14:23 schreef marc0871 het volgende:
Voor een dagje niks thuis is het soms wel lekker.
Liefst nog zonder slip, dat het lekker vrij in die broek hangt te bungelen.
Maar waarom uberhaupt een broek aantrekken als je thuis ook in je blote kont kan rondlopen?
Naar de winkel dan wel een spijkerbroek aan.
Een keer in zo'n sweatpants naar de Jumbo geweest.
Ik voelde mij daar toch wel lopen, hoor.
Zeker omdat ik weer eens geen slip droeg en met een constante boner rondliep, van al die milfjes met hun leggings strak in de naad getrokken.
Die had z'n tent opgezet, zeg maar.
@Sfancta kennende was dat een niets verhullende glimmende string.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 17:45 schreef Sfancta het volgende:
Ik werd in 2005 hardhandig verwijderd uit de eetzaal van hotel Eurosalou omdat ik alleen een zwembroek aan had.
Dit ga ik ook overwegen. En daarna proberen.quote:Op zaterdag 9 oktober 2021 00:15 schreef Morrigan het volgende:
Misschien moet ik eens minder conformeren en gewoon in mijn trainingsbroek naar de lokale AH.
Nouja, als ik voor werk op pad ben en een pak draag of een net overhemd, dan zit dat overdag wel prima maar vind ik het 's avonds wel chiller om wat lossers aan te trekken als ik thuis op de bank neerplof.quote:Op maandag 18 oktober 2021 15:56 schreef qajariaq het volgende:
Zonder vervelend te willen doen maar ik snap het nooit zo erg dat mensen gaan omkleden als ze uit het werk komen. Tenzij je bedrijfskleding draagt of zo dan. Ga je dan de hele dag in niet lekker zittende kleding lopen?
Ook zie ik zo goed wat een trainingsbroek nou prettiger moet maken om te dragen. OK het zit iets ruimer en mogelijk is de stof wat zachter maar voor de rest heeft iets waar ze vergeten zijn een pasvorm in te maken toch niets wat het comfortabel maakt.
Maar goed, als iemand het wel prettig vindt zitten heb ik daar geen oordeel over verder. Ga gerust je gang.
Door mijn keizersnede litteken zitten spijkerbroeken niet meer zo chill. Dus zodra ik thuis ben gaat de jogging aanquote:Op maandag 18 oktober 2021 15:56 schreef qajariaq het volgende:
Zonder vervelend te willen doen maar ik snap het nooit zo erg dat mensen gaan omkleden als ze uit het werk komen. Tenzij je bedrijfskleding draagt of zo dan. Ga je dan de hele dag in niet lekker zittende kleding lopen?
Ook zie ik zo goed wat een trainingsbroek nou prettiger moet maken om te dragen. OK het zit iets ruimer en mogelijk is de stof wat zachter maar voor de rest heeft iets waar ze vergeten zijn een pasvorm in te maken toch niets wat het comfortabel maakt.
Maar goed, als iemand het wel prettig vindt zitten heb ik daar geen oordeel over verder. Ga gerust je gang.
spijkerbroek draag ik dan alleen als het praktisch is. Voor die lekkere wandeling in het bos met de honden, of voor dat rijden op het paard.quote:Op zaterdag 9 oktober 2021 00:15 schreef Morrigan het volgende:
Ik draag mijn trainingsbroek alleen thuis. Zodra ik naar buiten ga voor bijvoorbeeld boodschappen, doe ik standaard een spijkerbroek aan. Misschien moet ik eens minder conformeren en gewoon in mijn trainingsbroek naar de lokale AH.
Precies, kunnen allerlei redenen zijn, gaat verder niemand wat aan toch?quote:Op maandag 18 oktober 2021 17:07 schreef roos94 het volgende:
[..]
Door mijn keizersnede litteken zitten spijkerbroeken niet meer zo chill. Dus zodra ik thuis ben gaat de jogging aan
Ik snap het andersom juist nooit wanneer mensen in hun werkkleding of wat dan ook thuis in de avond ook daarmee relaxen. Ik kleed me ook altijd om maar ik draag vaak strakke kleding en hakken dus dan is het voor mij comfortabel om om te kleden. Het is maar net wat je meer comfortabel vind, ik lig er niet van wakker dat ik het andersom ook niet begrijp. Maakt ook niet uit, je leeft voor jezelf. Een joggingsbroek zit vele malen losser en comfortabel dan een skinny jeans of een panty, aangezien je dat ook niet begrijpt. Ieder z'n ding daarom vind ik je comment heel vreemd. Voor werk of gelegenheden buiten zit het natuurlijk prima maar thuis is het fijner om in relaxtere kleding te zitten. Dat is net als dat je zegt 'je draagt de hele dag hakken en dat vind je prima maar waarom doe je het uit in de avond als je thuis bent?' omdat het prima is om dagelijks te dragen maar niet 24/7. Simpel.quote:Op maandag 18 oktober 2021 15:56 schreef qajariaq het volgende:
Zonder vervelend te willen doen maar ik snap het nooit zo erg dat mensen gaan omkleden als ze uit het werk komen. Tenzij je bedrijfskleding draagt of zo dan. Ga je dan de hele dag in niet lekker zittende kleding lopen?
Ook zie ik zo goed wat een trainingsbroek nou prettiger moet maken om te dragen. OK het zit iets ruimer en mogelijk is de stof wat zachter maar voor de rest heeft iets waar ze vergeten zijn een pasvorm in te maken toch niets wat het comfortabel maakt.
Maar goed, als iemand het wel prettig vindt zitten heb ik daar geen oordeel over verder. Ga gerust je gang.
Ik heb thuis vaak niet eens een broek aan.quote:Op donderdag 18 november 2021 18:16 schreef Missblackhairhighheels het volgende:
[..]
Ik snap het andersom juist nooit wanneer mensen in hun werkkleding of wat dan ook thuis in de avond ook daarmee relaxen. Ik kleed me ook altijd om maar ik draag vaak strakke kleding en hakken dus dan is het voor mij comfortabel om om te kleden. Het is maar net wat je meer comfortabel vind, ik lig er niet van wakker dat ik het andersom ook niet begrijp. Maakt ook niet uit, je leeft voor jezelf. Een joggingsbroek zit vele malen losser en comfortabel dan een skinny jeans of een panty, aangezien je dat ook niet begrijpt. Ieder z'n ding daarom vind ik je comment heel vreemd. Voor werk of gelegenheden buiten zit het natuurlijk prima maar thuis is het fijner om in relaxtere kleding te zitten. Dat is net als dat je zegt 'je draagt de hele dag hakken en dat vind je prima maar waarom doe je het uit in de avond als je thuis bent?' omdat het prima is om dagelijks te dragen maar niet 24/7. Simpel.
No judgement hier. Wel een boxer?quote:Op donderdag 18 november 2021 18:23 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Ik heb thuis vaak niet eens een broek aan.
Ja, dat wel.quote:Op donderdag 18 november 2021 18:23 schreef Missblackhairhighheels het volgende:
[..]
No judgement hier. Wel een boxer?
Ja de buurvrouw zag me eens zonder rondlopen, ze raakte er maar niet over uitgepraat. Daarom ben ik wat voorzichtiger geworden.quote:Op donderdag 18 november 2021 18:24 schreef Missblackhairhighheels het volgende:
[..]
Oh, dat is wel jammer.
Pics or it didn't happen.quote:Op donderdag 18 november 2021 18:45 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Ja de buurvrouw zag me eens zonder rondlopen, ze raakte er maar niet over uitgepraat. Daarom ben ik wat voorzichtiger geworden.
Ze heeft me ze niet doorgestuurd.quote:Op vrijdag 19 november 2021 12:53 schreef Missblackhairhighheels het volgende:
[..]
Pics or it didn't happen.
Hoe gaan we dit dan oplossen?quote:Op vrijdag 19 november 2021 18:16 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Ze heeft me ze niet doorgestuurd.
Kom naast me wonen.quote:Op vrijdag 19 november 2021 19:30 schreef Missblackhairhighheels het volgende:
[..]
Hoe gaan we dit dan oplossen?
Mee eens, er zijn immers ook geen mensen die vuil werk hebben en als ze thuiskomen van het werk even willen douchen om daarna iets makkelijks aan te doen.quote:Op maandag 18 oktober 2021 15:56 schreef qajariaq het volgende:
Zonder vervelend te willen doen maar ik snap het nooit zo erg dat mensen gaan omkleden als ze uit het werk komen. Tenzij je bedrijfskleding draagt of zo dan. Ga je dan de hele dag in niet lekker zittende kleding lopen?
Ook zie ik zo goed wat een trainingsbroek nou prettiger moet maken om te dragen. OK het zit iets ruimer en mogelijk is de stof wat zachter maar voor de rest heeft iets waar ze vergeten zijn een pasvorm in te maken toch niets wat het comfortabel maakt.
Maar goed, als iemand het wel prettig vindt zitten heb ik daar geen oordeel over verder. Ga gerust je gang.
Een hont binnen de bebouwde kom is sowieso pauper.quote:Op donderdag 18 november 2021 18:15 schreef Nismo1991 het volgende:
Nee nee nee!
Het eerste dat ik doe als ik thuis kom is mijn broek uit trekken en de trainingsbroek aan, maar verder als een klein rondje hont in de ochtend en voor ik naar bed ga zou ik niet gaan in trainingsbroek, zooooo paupereigenlijk kan een rondje hont al niet maar ja…
Haha heel gek, maar dit klopt wel een beetje. Als het een nette (niet slonzige) joggingbroek is, en je een beetje billen hebt die daar goed in uitkomen, dan kan ik het wel echt mooi vinden staan. Heb zelf zo af en toe ook wel eens een joggingbroek aan buiten. Een beetje goede billen kunnen dan wel echt helpen. Zou anders zelf misschien wat minder snel naar buiten lopen met een joggingbroek. Overigens maakt het mij verder ook niet uit wat iemand aantrekt hoor. Iedereen moet lekker doen waar hij/zij zich prettig bij voelt.quote:
Net als mensen die in hun eigen huis hun schoenen aan hebbenquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 11:30 schreef roos94 het volgende:
[..]
Echt niet? Loop je dan thuis gewoon in spijkerbroekik doe bij thuiskomt direct makkelijke kleding aan
Klinkt goed, maar indien je vrouw bent, mogen dit soort posts niet zonder pics geplaatst worden.quote:Op donderdag 9 december 2021 14:31 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Haha heel gek, maar dit klopt wel een beetje. Als het een nette (niet slonzige) joggingbroek is, en je een beetje billen hebt die daar goed in uitkomen, dan kan ik het wel echt mooi vinden staan. Heb zelf zo af en toe ook wel eens een joggingbroek aan buiten. Een beetje goede billen kunnen dan wel echt helpen. Zou anders zelf misschien wat minder snel naar buiten lopen met een joggingbroek. Overigens maakt het mij verder ook niet uit wat iemand aantrekt hoor. Iedereen moet lekker doen waar hij/zij zich prettig bij voelt.
Exact, vandaar dat ik er geen pic bij plaats. Maar een redelijk/goed gevormde vrouw met een joggingbroek aan kan echt heel sexy zijn imo. En dat zullen vrouwen van bepaalde mannen ook wel vinden.quote:Op donderdag 9 december 2021 17:11 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
Klinkt goed, maar indien je vrouw bent, mogen dit soort posts niet zonder pics geplaatst worden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |