Geen schoonmaakster hebbenquote:Op vrijdag 1 oktober 2021 17:23 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Jezelf tussen buitenlanders begeven
Ik ben in 2019 nog in Zwitserland geweest.quote:
Zo zeg, jij globetrotter.quote:Op vrijdag 1 oktober 2021 17:24 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Ik ben in 2019 nog in Zwitserland geweest.
Schoonmaken is overratedquote:
Als je forever alone bent kan ik me voorstellen dat het je niet uitmaakt.quote:Op vrijdag 1 oktober 2021 17:27 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Schoonmaken is overrated
Wordt er in de natuur/het bos ooit schoongemaakt? Schijten duizenden dieren, niemand die het ooit opruimt en dan gaat men naar het buitenland om te genieten van de prachtige natuur
Waarom zou het anders wel uitmaken?quote:Op vrijdag 1 oktober 2021 17:27 schreef NightDancert het volgende:
[..]
Als je forever alone bent kan ik me voorstellen dat het je niet uitmaakt.
Klimaat vind ik ook belangrijk en wil dus zo min mogelijk vliegen. Bovendien kun je, als je naar buiten Europa wil reizen enkel naar Canada, Aruba, Bonaire, Curacao, Saint-Martin, Sint-Eustasius en Saba reizen door het coronavirus. Andere landen zijn gesloten voor toerisme, kennen quaraintainepichten of worden door buitenlandse zaken dringend afgeraden om er naar toe te reizen.quote:
Een rijbewijs is geen geldig identiteisbewijs in bijvoorbeeld België en Duitsland. Met andere woorden, je kunt met een rijbewijs niet de grens over.quote:Op vrijdag 1 oktober 2021 17:27 schreef Dagoduck het volgende:
ID-kaarten zijn voor mensen zonder rijbewijs.
Misschien dat eventueel vrouwelijk bezoek niet vrolijk wordt van een plee waar een lokaal ecosysteem ontstaan?quote:Op vrijdag 1 oktober 2021 17:28 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Waarom zou het anders wel uitmaken?
Weet je wat dat oplevert voor het klimaat? Helemaal niks!quote:Op vrijdag 1 oktober 2021 17:30 schreef Erno-BE het volgende:
Klimaat vind ik ook belangrijk en wil dus zo min mogelijk vliegen.
Daarom heb je een paspoort.quote:Op vrijdag 1 oktober 2021 17:31 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Een rijbewijs is geen geldig identiteisbewijs in bijvoorbeeld België en Duitsland. Met andere woorden, je kunt met een rijbewijs niet de grens over.
Die heb ik niet, want de identiteitskaart past tenminste in de portemonnee en ik kom de eerste jaren toch niet buiten Europa.quote:
Ik in 1990 in Belgiëquote:Op vrijdag 1 oktober 2021 17:24 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Ik ben in 2019 nog in Zwitserland geweest.
Jij hebt zeker geen biologie gehad. Er zijn miljoenen harde werkertjes die dat allemaal opruimen. met 6 pootjes en vleugeltjesquote:Op vrijdag 1 oktober 2021 17:27 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Schoonmaken is overrated
Wordt er in de natuur/het bos ooit schoongemaakt? Schijten duizenden dieren, niemand die het ooit opruimt en dan gaat men naar het buitenland om te genieten van de prachtige natuur waar nog nooit een schoonmaakster geweest is
Ergo het paspoortquote:Op vrijdag 1 oktober 2021 17:31 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Een rijbewijs is geen geldig identiteisbewijs in bijvoorbeeld België en Duitsland. Met andere woorden, je kunt met een rijbewijs niet de grens over.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |