abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 26 oktober 2021 @ 19:46:28 #91
476957 Ciclon
San Lorenzo de Almagro
pi_201912288
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 oktober 2021 18:23 schreef spectrumanalyser het volgende:
het demonstratie-seizoen is geopend. In Alkmaar begint een anti-anti-anti-demonstratie.
Het begon afgelopen jaren met demonstraties tegen Zwarte piet.
Dit jaar ontstond het plan voor een demonstratie voor Zwarte piet.
Vervolgens sluit Pegida daarbij aan.

Nu is er een vrouw in Alkmaar die een tegendemonstratie aan het organiseren is, tegen de demonstratie voor Zwarte piet.
[..]
bron: https://www.noordhollandsdagblad.nl/cnt/dmf20211025_69383142

nou mevrouw Westerhof, ik ben zelf nog een kind, ik ben nu 39. Toen ik klein was vierden we elk jaar leuk Sinterklaas met Zwarte piet. Dit jaar vieren we ook Sinterklaas. Huidskleur doet mij helemaal niets. Voor mij is iedereen gelijk.

De schmink van Zwarte piet werkt, omdat kinderen de persoon achter Zwarte piet niet herkennen. Dat lukt alleen met zwarte schmink. Raar maar waar. Met blauwe schmink herken je iemand meteen en met zwarte niet.
Een zwarte stem telt voor meer.
pi_201913701
In Hoek van Holland, waar ze dankzij een fantastische inzamelingsactie op FOK! _O_ ^O^ _O_
NWS / Mogelijk toch zwarte piet na inzamelingsactie bewoners en FOK!
nog 'gewoon' het sinterklaasfeest met zwarte pieten konden vieren gaat de intocht dit jaar gewoon door. Of dat wederom met zwarte pieten zal zijn durven ze nu nog niet te zeggen. Er wordt namelijk wederom alleen subsidie gegeven door de gemeente als er geen enkele zwarte piet meedoet.

quote:
Hoek van Holland zwijgt over kleur van pieten bij intocht: ‘Ter bescherming van het kinderfeest’
Sint staat op 20 november met 40 pieten bij het Huis van de Wijk de Hoekstee. Het gaat om een ‘doorstroomlocatie’, waarbij kinderen maximaal een kwartiertje mogen stilstaan. Blijven ze langer, dan zou het gebied worden gezien als evenement. En zijn er hekken en QR-codes nodig. Daar ziet het sint-comité vanaf.

Wat voor kleur de pieten zijn, is nog onduidelijk. Het comité wil vooraf niets onthullen over de kleur. Ze vinden de pietendiscussie niet de moeite waard om zich druk over te maken.

Het comité zegt dat het financiering heeft aangevraagd bij de gemeente Rotterdam. Of dat wordt toegewezen is de vraag. Rotterdam besloot vorig jaar om ‘zwarte’ intochten niet meer te subsidiėren. Als Hoek van Holland zwarte pieten wil blijven gebruiken, betalen ze zelf de rekening van de intocht.
https://www.ad.nl/waterwe(...)nderfeest~a9939c079/
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_201996874
https://www.nu.nl/sinterk(...)cht-en-volendam.html

Dat gaat gezellig worden in volendam. Denk dat ze van de dijk in het markermeer getrapt worden.

Je moet het ook niet gaan opzoeken natuurlijk.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_201997816
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 november 2021 12:34 schreef Red_85 het volgende:
https://www.nu.nl/sinterk(...)cht-en-volendam.html

Dat gaat gezellig worden in volendam. Denk dat ze van de dijk in het markermeer getrapt worden.

Je moet het ook niet gaan opzoeken natuurlijk.
Of juist wel. Die blokkeerfriezen beginnen ook weer weg te zakken in het geheugen.
Op donderdag 6 september 2012 @ 21:41 schreef Shakkara het volgende:
Uiteraard is het volgens Rutte en consorten de schuld van een imaginair links kabinet dat we ooit ergens in het verleden gehad schijnen te hebben.
  dinsdag 2 november 2021 @ 14:12:01 #95
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_201998039
quote:
Activist mag demonstreren tijdens intocht Sinterklaas

SURHUISTERVEEN - Activist Dimitri Knobbe mag op 13 november 2021 demonstreren bij de intocht van Sinterklaas in Surhuisterveen. In augustus vroeg de Fries een vergunning aan voor de demonstratie. Knobbe kondigde zijn actie deze week aan via de Facebook-pagina: De Lieve Goede Sint.

Wat de kleur van de zwarte pieten in Surhuisterveen zal worden, blijft de grootste verrassing. De gemeente Achtkarspelen laat dat over aan de organisatie van de intocht.

Specifiek Surhuisterveen

Eénpitter Dimitri Knobbe koos specifiek voor Surhuisterveen omdat hij verwacht dat daar zwarte pieten zullen optreden. Dat zei hij maandag via Omrop Fryslān radio: "De klassieke ouderwetse Zwarte Pieten, Blackface Pieten."

De oud-Heerenveener vindt dat we met z'n allen nog eens goed moeten reflecteren op de A7 blokkade en de gevolgen daarvan. De blokkeerfriezen inspireerden - in zijn ogen - bijvoorbeeld hooligans om op te draven bij Kick Out Zwarte Piet demonstraties. Veel van deze demonstraties werden - vanwege de veiligheid - onmogelijk gemaakt. Het geweld tegen de overheid via bijvoorbeeld boerenprotesten en gele hesjes volgden daarna.

Welkom

Burgemeester Oebele Brouwer vraagt zich op de radio af waarom de beste man naar Surhuisterveen wil komen, mede omdat hij de blokkeerfriezen en boerenprotesten erbij haalt. "Man, wźrom komme jo hjir? It is in bernefeest, dat hat it altyd west en moat it ek bliuwe...."

Mensen die willen demonstreren worden in elk geval niet geweerd. "At der guon sizze, wy tinke dat er Pyten rinne yn in kleur dy't us net sa oantsjint, en se jouwe oan dat se der wźze wolle om har lūd hearre te litten dan binne se wolkom. Dan krije se oan de route in fak wźr't se it lūd hearre litte moatte..."

Hoe de demonstratie er op 13 november 2021 in Surhuisterveen uit komt te zien, blijft ook voor Knobbe nog onduidelijk. Er is volgens hem nog niet eens een vergunning verleend.
Waldnet

quote:
De lieve goede Sint

Vandaag heeft de Lieve Goede Sint een demonstratie tegen Zwarte Piet gemeld bij de gemeente Achtkarspelen. De demo zal plaatsvinden op zaterdag 13 november in Surhuisterveen. De Sint gaat dit jaar naar een dorpje in het oosten van Friesland omdat de blokkeerfriezen uit die contreien komen. En de Sint wil tevens aandacht vragen voor de wijze waarop de blokkeerfriezen onze samenleving hebben opgeruid tegen de overheid.

De blokkeerfriezen werden uiteindelijk door de Hoge Raad veroordeeld voor vier afzonderlijke misdrijven. Als voor elk misdrijf de zwaarste straf was opgelegd, dan was de som van alle straffen een gevangenisstraf van 17 jaar geweest. Desondanks beschouwen de blokkeerfriezen hun werkstraf van nog geen 12 dagen als de uitkomst van een politiek proces. Ook schuiven de blokkeerfriezen van alles in de schoenen van politici, de media en (internationale) instituten die zich hebben uitgesproken tegen Zwarte Piet.

Ondertussen hebben de blokkeerfriezen geen enkele spijt betuigd met betrekking tot de eigenrichting waaraan zij zich schuldig hebben gemaakt. Ook de publieke opinie lijkt in het algemeen nog altijd gunstig gestemd over de blokkeerfriezen. Men vindt hun optreden veelal betrekkelijk onschuldig of soms zelfs terecht. En zo kon het bijvoorbeeld dat stichting KiKa begin dit jaar zonder enige scrupules een donatie van 10.000 euro van de blokkeerfriezen zou aanvaarden (om zich even later te distantiėren van Sywert van Lienden..). Het betrof een restbedrag van inzamelingsacties, die onder andere waren bedoeld om boetes voor de blokkeerfriezen te bekostigen; ook daarmee werd de werking van onze rechtsstaat ondermijnd.

Sinds de blokkade van de A7 lijkt eigenrichting voor alle lagen van de bevolking een acceptabel middel te zijn geworden. In de jaren voorafgaande aan de A7 blokkade hadden burgers, deels opgestookt door extreemrechtse types, reeds enkele gewelddadige incidenten veroorzaakt rondom de komst van asielzoekerscentra. Maar na de blokkade van de A7 in 2017 was het hek van de dam. In 2018 namen hooligans, duidelijk geļnspireerd door de blokkeerfriezen, het voortouw en zouden zij vrijwel alle KOZP-demonstraties met geweld verhinderen. Dat jaar begonnen zich in ons land ook groepen gele hesjes te vormen. In 2019 liepen de Boerenprotesten uit de hand. En in 2020 volgden de demonstraties tegen coronamaatregelen, waarbij Jan en alleman de straat op ging voor een harde confrontatie met de wapenstok, politiehonden en -paarden en het waterkanon.

Onverlet het feit dat onze overheid veel valt te verwijten, kan dergelijk geweld nooit de oplossing zijn. Daarentegen moeten maatschappelijke misstanden worden bestreden met de dialoog en desnoods met vreedzaam protest; de blokkeerfriezen hadden een voorbeeld moeten nemen aan KOZP.
:') :') :') _!

[ Bericht 18% gewijzigd door AchJa op 02-11-2021 17:56:06 ]
  dinsdag 2 november 2021 @ 14:13:26 #96
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_201998053
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 november 2021 12:34 schreef Red_85 het volgende:
https://www.nu.nl/sinterk(...)cht-en-volendam.html

Dat gaat gezellig worden in volendam. Denk dat ze van de dijk in het markermeer getrapt worden.

Je moet het ook niet gaan opzoeken natuurlijk.
Hopelijk gaan ze ook naar Urk _O_ KOZP genot _O_
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_201998191
quote:
16s.gif Op dinsdag 2 november 2021 14:13 schreef Starhopper het volgende:

[..]
Hopelijk gaan ze ook naar Urk _O_ KOZP genot _O_
kozp schop genot inderdaad.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_201998236
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 november 2021 12:34 schreef Red_85 het volgende:
https://www.nu.nl/sinterk(...)cht-en-volendam.html

Dat gaat gezellig worden in volendam. Denk dat ze van de dijk in het markermeer getrapt worden.

Je moet het ook niet gaan opzoeken natuurlijk.
Dat er maar velen zwarte Pieten mogen zijn. Het uitsluiten van Zwarte Piet vind ik zeer racistisch.

Dat kan en mag anno 2021 echt niet meer plaatsvinden.
Zonder wrijving geen glans
pi_201998743
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 november 2021 14:28 schreef Haags het volgende:
Het uitsluiten van Zwarte Piet vind ik zeer racistisch.

Nou nou.... wat ontzettend politiek correct .... of niet.... gewoon slap gelul, ken ook
pi_201999041
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 november 2021 12:34 schreef Red_85 het volgende:
https://www.nu.nl/sinterk(...)cht-en-volendam.html

Dat gaat gezellig worden in volendam. Denk dat ze van de dijk in het markermeer getrapt worden.

Je moet het ook niet gaan opzoeken natuurlijk.
Nogal wiedes dat ze dat wel doen, kunnen ze hun verongelijkte bakkes weer opzetten als ze onheus bejegend worden.

En uiteraard hebben ze zelf niet eens in de gaten dat juist zij degenen zijn die 0 punt 0 respect tonen, in dit geval voor een inheemse (oeroude) plaatselijke cultuuruiting.
“To destroy a people you must first sever their roots.”
  dinsdag 2 november 2021 @ 15:23:29 #101
168739 Red_85
'echt wel'
pi_201999103
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 november 2021 15:19 schreef Montagui het volgende:

[..]
Nogal wiedes dat ze dat wel doen, kunnen ze hun verongelijkte bakkes weer opzetten als ze onheus bejegend worden.

En uiteraard hebben ze zelf niet eens in de gaten dat juist zij degenen zijn die 0 punt 0 respect tonen, in dit geval voor een inheemse (oeroude) plaatselijke cultuuruiting.
Wordt een bende. Weet je nu al. De lokale driehoek moet ze lekker op het industrieterrein zetten want ze komen voor 3 redenen: uitlokken uitlokken uitlokken.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_202012029
quote:
De Sinterklaasintocht in Roermond gaat niet door. Het bestuur van het intochtcomité zegt niet te kunnen instaan voor de gezondheid van het publiek en de talloze vrijwilligers in verband met corona.

Het comité kan niet verantwoorden dat op zondag 14 november zo'n duizend mensen vier rijen dik langs de Roerkade staan te kijken naar de intocht zonder beperkende maatregelen. ,,Het is niet mogelijk mensen op hun QR-code te controleren'', aldus de bestuurssecretaris.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_202018680
Een actiegroep die voor heel Nederland bepaald hoe een typisch Nederlands feest gevierd moet worden.
what's next, een actiegroep die gaat verbieden dat je twee jokers tegelijk mag gebruiken bij Rummikub?
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
pi_202023753
quote:
0s.gif Op woensdag 3 november 2021 20:06 schreef spectrumanalyser het volgende:
Een actiegroep die voor heel Nederland bepaald hoe een typisch Nederlands feest gevierd moet worden.
what's next, een actiegroep die gaat verbieden dat je twee jokers tegelijk mag gebruiken bij Rummikub?
Dat mag al helemaal niet! is verboten!
  donderdag 4 november 2021 @ 10:24:11 #105
464166 Captain_Jack_Sparrow
Why is all the rum gone?
pi_202024983
Maar komen Zwarte Pieten vaker op de IC terecht dan andere Pieten?
"This is the day you will always remember as the day you almost caught Captain Jack Sparrow".
pi_202024993
quote:
0s.gif Op donderdag 4 november 2021 10:24 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
Maar komen Zwarte Pieten vaker op de IC terecht dan andere Pieten?
Als het aan kozp ligt denk ik wel...
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_202025051
quote:
0s.gif Op donderdag 4 november 2021 10:24 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
Maar komen Zwarte Pieten vaker op de IC terecht dan andere Pieten?
Ik verwacht van wel want al dat roet heeft hun longen vast niet goed gedaan.
I'll give you something to do
  donderdag 4 november 2021 @ 10:48:45 #108
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_202025235
quote:
0s.gif Op donderdag 4 november 2021 10:24 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
Maar komen Zwarte Pieten vaker op de IC terecht dan andere Pieten?
Welke andere? :(

;)
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
  Moderator / Redactie FP donderdag 4 november 2021 @ 13:41:25 #109
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_202027130
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
  donderdag 4 november 2021 @ 14:04:19 #110
3542 Gia
User under construction
pi_202027363
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 november 2021 14:28 schreef Haags het volgende:

[..]
Dat er maar velen zwarte Pieten mogen zijn. Het uitsluiten van Zwarte Piet vind ik zeer racistisch.

Dat kan en mag anno 2021 echt niet meer plaatsvinden.
Vraag me eigenlijk af of een neger gewoon voor zwarte Piet mag spelen, of alleen blanken...
En mag ik als blanke vrouw een bruine foundation gebruiken? Gewoon als make-up?
pi_202027503
KOZP _O- . Wat een sneuneuzen. Demonstreren tegen Grijze Piet. _O- :W
  donderdag 4 november 2021 @ 14:22:24 #112
476957 Ciclon
San Lorenzo de Almagro
pi_202027517
quote:
0s.gif Op donderdag 4 november 2021 14:20 schreef Opnaarutrecht het volgende:
KOZP _O- . Wat een sneuneuzen. Demonstreren tegen Grijze Piet. _O- :W
Die mensen zijn uit op genocide van het blanke ras.
pi_202027566
Mensen die nu nog steeds zwarte Piet met hand en tand verdedigen zijn toch best een beetje sneu?
Vind het wel mooi om te zien dat dat een kleine minderheid aan het worden is.
pi_202027567
quote:
quote:
0s.gif Op donderdag 4 november 2021 14:20 schreef Opnaarutrecht het volgende:
KOZP _O- . Wat een sneuneuzen. Demonstreren tegen Grijze Piet. _O- :W
Ze stoppen toch niet totdat het hele feest weg is.
Want als je met oplossingen komt wordt het weer gezien als 'een oplossing vanuit een privilege positie' waar ze niet op in willen gaan.

Onmogelijk om met ze tot een oplossing te komen, dus zij zijn het probleem. Niet ZP.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_202027576
quote:
0s.gif Op donderdag 4 november 2021 14:27 schreef papert het volgende:
Mensen die nu nog steeds zwarte Piet met hand en tand verdedigen zijn toch best een beetje sneu?
Vind het wel mooi om te zien dat dat een kleine minderheid aan het worden is.
Ow jij luistert dus naar een stel discriminatoire honden.
Dat is wel sneu inderdaad. Maar doe je ding gerust..
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  donderdag 4 november 2021 @ 14:31:30 #116
3542 Gia
User under construction
pi_202027603
quote:
0s.gif Op donderdag 4 november 2021 14:27 schreef papert het volgende:
Mensen die nu nog steeds zwarte Piet met hand en tand verdedigen zijn toch best een beetje sneu?
Vind het wel mooi om te zien dat dat een kleine minderheid aan het worden is.
Oh, maar minderheden krijgen toch altijd hun zin!
pi_202027624
quote:
0s.gif Op donderdag 4 november 2021 14:27 schreef papert het volgende:
Mensen die nu nog steeds zwarte Piet met hand en tand verdedigen zijn toch best een beetje sneu?
Vind het wel mooi om te zien dat dat een kleine minderheid aan het worden is.
Demonstratie groepjes die doen alsof ze voor gelijkwaardigheid zijn, en in het vervolg maar blijven zeiken en zaniken en nu dus over het feit dat het grijze pieten zijn, moet je gewoon afschieten. En mensen als jij ook. Toch bijzonder dat 9 van de 10 figuren die dat kozp steunen allemaal blank zijn. Vieze deugers. Aandachtsgeile mensen. Niks meer en niks minder.
  donderdag 4 november 2021 @ 14:34:05 #118
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_202027635
Zijn er al weer sinterklaasboekjes verbrand dit jaar?
  donderdag 4 november 2021 @ 14:34:57 #119
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_202027648
quote:
0s.gif Op donderdag 4 november 2021 14:20 schreef Opnaarutrecht het volgende:
KOZP _O- . Wat een sneuneuzen. Demonstreren tegen Grijze Piet. _O- :W
Heel die ZP interesseert die gasten niets.
pi_202027662
quote:
0s.gif Op donderdag 4 november 2021 14:31 schreef Gia het volgende:

[..]
Oh, maar minderheden krijgen toch altijd hun zin!
Nee hoor, behalve als ze een meerderheid worden. En dat is nu het geval.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')