SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door Citizen.Erased op 26-09-2021 16:38:21 ]
quote:Op zondag 26 september 2021 16:35 schreef liesje1979 het volgende:
Ik ben te naief,ik ben er vrij zeker van dat die vriendelijke Kosovaren hebben geld uit mijn portemonnee gejat hebben.
Dudor aanspreken is niet waar we hier voor komen.quote:Op zondag 26 september 2021 16:37 schreef bitterbal het volgende:
[..]
dit is vies dik wasbeer. Spreekt dudor ook vast aan
UitStraling ligt weleens wakker van minder. Het zal wel om Lëke gegaan zijn, paar tientjes dus.quote:Op zondag 26 september 2021 16:41 schreef liesje1979 het volgende:
Ik denk max 2000 of 3000 euro ofzo dat het kreng gepakt heeft, ze heeft ook geld laten zitten, wel slim want als ik wat drinken was gaan halen had het natuurlijk opgevallen.
Of die Russische wiskundemevrouw. Vind ik ook acceptabel.quote:
die heeft grote tepels.quote:Op zondag 26 september 2021 16:14 schreef Citizen.Erased het volgende:
Gaat hij ook nog met Nicole van de Pussycat dolls?
99% is ook illegaal in NLquote:Op zondag 26 september 2021 15:23 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Vooral door wilsonbekwame kutmongolen die ze bedienen.
Zeker maar ook en dat vind ik het meest kutte, ik vertrouwde die mensen echt blindelings. Denk niet eens dat het andere stel het wist want die hebben mij nog hun nummer gegeven voor als ik nog eens in Prizren was dat we dan samen wat konden drinken.quote:Op zondag 26 september 2021 16:43 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
UitStraling ligt weleens wakker van minder. Het zal wel om Lëke gegaan zijn, paar tientjes dus.
Ja ben ook vooral boos op mezelf hoor.quote:Op zondag 26 september 2021 16:52 schreef Dr_Flash het volgende:
Uilskuiken dekt de lading vrij aardig ja.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |