Ja das fijn van deze aanvallende manier van spelen, dat je als de tegenstander opportunistisch gaat spelen even aan kan zetten en dan valt de 3-1. Je bent nog altijd beter en fitter.quote:
Wel jammer dat je de hele 1e seizoenshelft moet wachten op die inhaalwedstrijd, waardoor je achter de feiten aanloopt.quote:
Makkelijk derde.quote:Op woensdag 22 september 2021 23:25 schreef CR7 het volgende:
Dessers en Linssen zijn beide geen basismateriaal voor de spitspositie. Denk alleen dat ze elkaar wel scherp kunnen houden. Beiden willen ze wel. Straks Reiss erbij, ik ben benieuwd waar we gaan eindigen.
quote:Op woensdag 22 september 2021 23:34 schreef inZanity het volgende:
Wat een verademing om eindelijk eens een trainer te hebben die wel verstand van voetbal heeft.
Haha ja heerlijk dat Toornsta nu zegt dat dit het spel is waarvoor je voetbaltquote:Op woensdag 22 september 2021 23:34 schreef inZanity het volgende:
Wat een verademing om eindelijk eens een trainer te hebben die wel verstand van voetbal heeft.
quote:Op woensdag 22 september 2021 23:34 schreef inZanity het volgende:
Wat een verademing om eindelijk eens een trainer te hebben die wel verstand van voetbal heeft.
quote:Op woensdag 22 september 2021 23:29 schreef fetX het volgende:
[..]
Makkelijk derde.
@:gurneyisbestoke @:de_kraam @:kapiteintje (rip)
Ik denk dat we tweede wordenquote:Op woensdag 22 september 2021 23:29 schreef fetX het volgende:
[..]
Makkelijk derde.
@:gurneyisbestoke @:de_kraam @:kapiteintje (rip)
Ging vanavond wel iets moeizamer dan afgelopen zondag inderdaad.quote:Op donderdag 23 september 2021 00:13 schreef Caland het volgende:
Uitstekende overwinning op Heerenveen
Toch de sterkste eredivisieploeg die we in de laatste weken zijn tegengekomen.
Ik vond hem vandaag zelfs de uitblinker aan onze kant.quote:Op donderdag 23 september 2021 00:43 schreef fetX het volgende:
Kokcu is zich trouwens ook prima aan het ontwikkelen als controlerende middenvelder. Misschien iets voor Arsenal? @:onlogisch
Het hele seizoen speelt hij eigenlijk al behoorlijk op Utrecht na, maar toen was iedereen bedroevend.quote:Op donderdag 23 september 2021 00:45 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik vond hem vandaag zelfs de uitblinker aan onze kant.
Moet zeggen dat ik vanuit mijn plek totaal geen overzicht heb; maar hij is me niet opgevallen.quote:Op donderdag 23 september 2021 00:45 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik vond hem vandaag zelfs de uitblinker aan onze kant.
Het spelletje van Slot ligt hem wel. Lekker veel balbezit en snel de bal rond laten gaan.quote:Op donderdag 23 september 2021 00:54 schreef fetX het volgende:
[..]
Het hele seizoen speelt hij eigenlijk al behoorlijk op Utrecht na, maar toen was iedereen bedroevend.
Dat is ook wel zo al wordt hij steeds belangrijker in het veroveren van de bal. Daarnaast viel hij vorig jaar vooral op door het vele balverlies. Dat is gelukkig een stuk minder.quote:Op donderdag 23 september 2021 00:58 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Het spelletje van Slot ligt hem wel. Lekker veel balbezit en snel de bal rond laten gaan.
Ik mis alleen een specifieke kwaliteit die hem echt eruit laat springen. Het is soms een beetje vlakjes.
Ben juist vandaag meer op hem gaan letten omdat ik nu wat meer het overzicht had en hij mij de laatste tijd juist niet zo opviel. Maar hij deed het in zijn rol heel goed. Pakt veel ballen af, hij loopt gaten dicht en zijn aanvallende output was vandaag ook dik in orde. Hij komt van alle spelers volgens mij het meest in balbezit ook.quote:Op donderdag 23 september 2021 00:56 schreef Caland het volgende:
[..]
Moet zeggen dat ik vanuit mijn plek totaal geen overzicht heb; maar hij is me niet opgevallen.
Zou hem sowieso altijd laten staan verder.
Ik vond Trauner al meteen echt een prima optie, daarvan vond ik het echt gek dat ie zo goedkoop was. Zal misschien aan z'n leeftijd hebben gelegen.quote:Op donderdag 23 september 2021 01:09 schreef Caland het volgende:
Maar dat je voor wat, 2 miljoen, Pedersen, Trauner én Aursnes kan halen vind ik steeds vreemder worden. Of ze zijn niet zo goed als nu lijkt (die kans zit er ook dik in) of de scouting heeft in de eerste maanden direct een aantal keren jackpot geraakt.
Doel er meer op dat zo’n Trauner ook echt wel een keer in een 50/50 wedstrijd een slippertje zal maken. Net als dat die Ramalho door het ijs zakte zondag.quote:Op donderdag 23 september 2021 01:17 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik vond Trauner al meteen echt een prima optie, daarvan vond ik het echt gek dat ie zo goedkoop was. Zal misschien aan z'n leeftijd hebben gelegen.
Pedersen en Aursnes komen uit Noorwegen, daar laten ze sowieso elke speler voor een appel en een ei vertrekken volgens mij
Tja je haalt met Aursnes en Trauner in principe de beste spelers op van Molde en LASK (met een kort contract). Zijn gewoon clubs die de afgelopen jaren bij de laatste 16 in de Europa League stonden. Het zijn ook niet jongens die moeiteloos in een top 4 competitie of de Champions League mee kunnen, maar waar je net een niveau daaronder goed aanvallend voetbal kunt spelen. Dan is Feyenoord eigenlijk ook wel de perfecte stap, ze passen allebei precies in het spel wat Slot wil spelen. Qua niveau is Feyenoord niet eens beduidend beter afgelopen jaren dan LASK of Molde maar de Eredivisie staat wel hoger aangeschreven, en qua sfeer/fans/historie is het wel een grote stap vooruit.quote:Op donderdag 23 september 2021 01:09 schreef Caland het volgende:
Maar dat je voor wat, 2 miljoen, Pedersen, Trauner én Aursnes kan halen vind ik steeds vreemder worden. Of ze zijn niet zo goed als nu lijkt (die kans zit er ook dik in) of de scouting heeft in de eerste maanden direct een aantal keren jackpot geraakt.
Misschien is ie een laatbloeier? Ik zou het anders ook niet weten hoor. Denk wel dat ie dit niveau kan vasthouden.quote:Op donderdag 23 september 2021 01:23 schreef Caland het volgende:
[..]
Doel er meer op dat zo’n Trauner ook echt wel een keer in een 50/50 wedstrijd een slippertje zal maken. Net als dat die Ramalho door het ijs zakte zondag.
Maar dat zo’n gast niet 3-4 jaar geleden door een Duits middenmotortje is opgehaald is wel raar. Bij het gros van de eredivisiepotjes zit je vrij comfortabel met zo’n gast achterin, en dan kan hij ook nog eens redelijk een bal naar voren spelen. Of ik moet wat missen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |