quote:
Op dinsdag 21 september 2021 10:54 schreef Tijger_m het volgende:[..]
Normaal gesproken heb je gelijk maar of die dit keer, zonder echte regering of oppositie, interessant gaan zijn? Ik heb er een hard hoofd in, ik vermoed dat we vooral verkiezingstaal en Youtube fragmentjes gaan krijgen.
De stunt van de SP om CU er bij te krijgen wat betreft zorgsalarissen (met daarbij in zo ongeveer elke zin de opmerking dat dit ook in het CDA verkiezingsprogramma stond), kan misschien wel navolging gaan krijgen. Alle oppositiepartijen zitten nu de verkiezingsprogramma's van D66, CDA en VVD door te lezen op plannen die ze voor kunnen leggen.
Dan krijg je met name GL en PvdA die D66 tot keuzes gaan dwingen, kiezen tussen hen en CDA/VVD. Rechts gaat dat wellicht bij VVD en CDA proberen, zeker Eppink en Van Haga zie ik wel wat doen. En dan is de vraag: houden VVD, CDA en D66 elkaar op dit moment vast, of gaan ze toch dat ene plan wat ze al langer willen door het parlement loodsen? Stemmen ze voor of tegen dat plan wat in hun verkiezingsprogramma stond?
Misschien is er geen gevoel dat groter geluk geeft dan dat men voor andere mensen iets kan betekenen (Dietrich Bonhoeffer )
En ze zeggen me tel je zegeningen, maar als ik dat zou doen zou ik morgen nog bezig zijn (Damascus)