Je bent stabiel tot je het niet meer bent. Sommige mensen doen pas voor het eerst iets raars op hun 40e.quote:Op zondag 17 juli 2022 23:38 schreef Kiwi7 het volgende:
Verschrikkelijk...
Bijzonder dat het een militair is.
Ik dacht dat militairen allemaal persoonlijkheids testen moesten doen om te bewijzen dat ze stabiel zijn.
Versta niets van wat in dat filmpje wordt gezet overigens.
Mwah ik dacht dat de neiging om ooit "iets raars te doen" wel redelijk goed in kaart gebracht kan worden. Hoe dan ook, verschrikkelijk nieuws.quote:Op maandag 18 juli 2022 09:00 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Je bent stabiel tot je het niet meer bent. Sommige mensen doen pas voor het eerst iets raars op hun 40e.
Alsnog vervolgd hoewel het OM nog steeds uitgaat van noodweer.quote:Op zondag 20 maart 2022 15:50 schreef maily het volgende:
[..]
https://www.boevennieuws.(...)s-16-17-aangehouden/
[..]
quote:Het 17-jarige meisje dat eind maart de 22-jarige Jordy Gruijters doodstak in Rosmalen, wordt vervolgd voor doodslag en mishandeling. Dat laat het Openbaar Ministerie weten. De verdachte werd vlak na de steekpartij vrijgelaten omdat het OM uitging van noodweer. "Maar we willen de rechtbank een kans te geven om een oordeel te geven, omdat we dat eerlijk vinden ten opzichte van de verdachte en nabestaanden", zegt persofficier Janine Kramer.
Kramer laat weten dat het OM nog steeds uitgaat van noodweer. Tot die beslissing kwam het OM eind maart nadat ze camerabeelden had gezien van de ruzie tussen Jordy en de verdachte. "De beelden zijn voor ons helder. Wij komen nog steeds tot het oordeel dat zij zich heeft verdedigd en dat het nooit de intentie is geweest om Jordy te doden."
Toch wordt het 17-jarige meisje nu vervolgd voor doodslag. Volgens Kramer is dat omdat het van belang is dat de zaak breder wordt voorgelegd dan alleen aan het OM. "Zodat er een goed oordeel komt", legt ze uit. "Het is belangrijk dat de rechtbank er ook naar kan kijken."
Verdachte had ruzie met zus
De fatale avond was op zaterdag 19 maart, in het centrum van Rosmalen. Twee meisjes van 16 en 17 jaar zaten op het terras van de Eetbar. Even verderop zat de zus van Jordy met een paar vrienden. De zus kende de twee meisjes en gedurende de avond ontstond er ruzie tussen hen. De hoogzwangere vriendin van Jordy was erbij en kreeg klappen van de 17-jarige verdachte. Ook zijn zus werd geslagen. Meerdere getuigen hebben dit aan het OM bevestigd. De verdachte wordt daarom ook vervolgd voor twee mishandelingen.
Jordy werd gebeld en kwam naar het terras. Daar belandde hij in een gevecht met de twee meisjes. Volgens het OM heerste er een 'zeer agressieve sfeer', waarin zowel de verdachte als het slachtoffer een aandeel hadden. De 17-jarige verdachte had een bestekmes vast. Daar werd Jordy uiteindelijk mee geraakt in zijn borst. Even daarna overleed Jordy in Grand Café Bottles aan zijn verwondingen.
OM ging uit van noodweer
De twee meisjes werden opgepakt. Een dag later werd het 16-jarige meisje vrijgelaten, omdat duidelijk was geworden dat zij niet had gestoken. Een paar dagen later werd ook de 17-jarige verdachte vrijgelaten. Na het bekijken van camerabeelden van het terras ging het OM namelijk voorlopig uit van noodweer. De nabestaanden van Jordy hebben deze beelden ook te zien gekregen.
Op de camerabeelden was volgens persofficier Janine Kramer te zien dat Jordy fysiek de confrontatie aanging met de twee meisjes, waarbij de 16-jarige van haar stoel werd gegooid. De 17-jarige had een bestekmes van tafel gepakt. "We zien hem het terras opstormen. Hij valt haar aan en zij verdedigt zich. Zij heeft haar handen omhoog waarin het mes zit. Op het moment dat hij haar probeert te slaan, wordt hij geraakt", verklaarde Kramer destijds over de beslissing van het OM. De reactie van de 17-jarige noemde ze 'noodzakelijk en passend'.
De steekpartij gebeurde in de nacht van 19 maart.
https://www.omroepbrabant(...)rvolgd-voor-doodslag
Karma, vind ik. Laat die vis gewoon zwemmen, die bemoeit zich toch ook niet met hun?quote:Op zondag 24 juli 2022 18:49 schreef maily het volgende:
Vrouw (73) neergestoken door neus van zeilvis; ze trokken de vis uit het water om een selfie te maken
Koekoek of karma?
Wat een debiel.quote:Op zondag 24 juli 2022 13:06 schreef deedeetee het volgende:
Hoort hier niet maar lijkt mij een aardige variatie op het onderwerp.
quote:Ruzie loopt uit op steekincident in Wijlre, man overleden
https://nos.nl/artikel/24(...)wijlre-man-overleden
In het Limburgse dorp Wijlre is vanochtend vroeg een man overleden bij een steekincident. Ook is er iemand gewond geraakt, meldt de politie.
De steekpartij gebeurde in een appartementencomplex. De politie kreeg om 05.15 uur een melding van een conflict in het gebouw waarbij gestoken was.
Hulpdiensten troffen twee gewonden aan. Hulpverlening mocht voor een van de slachtoffers niet meer baten; hij overleed ter plekke. De ander is naar het ziekenhuis gebracht. Het is onbekend hoe die persoon eraan toe is.
De politie onderzoekt de ruzie en het daaropvolgende steekincident in het appartementencomplex en roept getuigen op zich te melden.
Triest.quote:Dode (20) bij steekpartij tijdens introductiefeest in Vlissingen: verdachte (16) opgepakt
Bij een steekpartij op het Bellamypark in Vlissingen is donderdagavond een 20-jarige jongeman om het leven gekomen. Nog geen uur na het incident werd een 16-jarige Middelburger in zijn woonplaats aangehouden op verdenking van betrokkenheid.
De steekpartij werd om 22.40 uur gemeld bij de alarmcentrale, waarna meerdere hulpdiensten naar het Bellamypark kwamen. Ook werd een traumahelikopter opgeroepen, die landde bij de boulevard. Hulpverleners troffen voor de cafés een zwaargewonde man aan. Ondanks intensieve hulpverlening was het slachtoffer niet meer te redden.
Ruzie tijdens festival
Het incident vond plaats tegen het einde van het Kickoff Festival waarmee University College Roosevelt, de HZ en mbo-school Scalda het studiejaar aftrappen. Er zou ruzie zijn geweest, waarbij het slachtoffer onder toeziend oog van vele getuigen werd neergestoken en om 23.30 uur bezweek aan zijn verwondingen.
Op basis van getuigenverklaringen was de politie in Middelburg op zoek gegaan naar de verdachte. Die probeerde in eerste instantie nog te vluchten door weg te rennen, maar agenten wisten hem na een korte achtervolging toch te pakken.
De kop van het Bellamypark in Vlissingen werd afgesloten met politielinten. Dat zorgde voor een vervreemdende situatie. Binnen de politielinten troostten mensen elkaar, waarschijnlijk familieleden of kennissen van het slachtoffer. Huilend telefoneerden ze en omhelsden ze elkaar. Tegelijk werd begonnen met de afbraak van het podium van het Kickoff Festival. Voor café Tripel Blond, op de plek waar de steekpartij zou hebben plaatsgevonden, stonden zwarte schermen. Vijftig meter verderop, bij Bellamy Basement op de Nieuwendijk, was het terras nog goed gevuld met studenten en leek het alsof er niks was gebeurd.
Politie vraagt om videobeelden
Forensisch en tactisch rechercheurs zijn een uitgebreid onderzoek gestart naar het steekincident. Getuigen worden opgeroepen zich te melden. De politie vraagt getuigen ook om videobeelden, die van het voorval zijn gemaakt. Mogelijk kunnen die van waarde zijn voor het onderzoek. ‘Deel ze niet via social media. Openbaar maken van dergelijke beelden kan het onderzoek schaden’, schrijft de politie in een verklaring.
Het aantal steekincidenten in Zeeland neemt na de coronadip weer toe. Afgelopen zomer was er nagenoeg elke week een incident te melden.
https://www.pzc.nl/walche(...)6-opgepakt~ae8f1663/
16 jaar en moordverdachtequote:Op vrijdag 9 september 2022 11:40 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Triest.
Lekker begin van het schooljaar
Verdachte komt uit de wijk Dauwendaele in Middelburg. Daar gaat het echt continu compleet mis met drugscriminaliteit, al jaaaaaren. Oftewel, veel wapens en criminele jeugd.quote:Op vrijdag 9 september 2022 11:41 schreef maily het volgende:
[..]
16 jaar en moordverdachte
Heel veel getuigen met een trauma ook.
Verdachte van steekpartij Vlissingen veroordeeld voor overvallenquote:Op vrijdag 9 september 2022 11:47 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Verdachte komt uit de wijk Dauwendaele in Middelburg. Daar gaat het echt continu compleet mis met drugscriminaliteit, al jaaaaaren. Oftewel, veel wapens en criminele jeugd.
Begin dit jaar is een 16 jarige jongen in de wijk doodgestoken door een 15 en 17 jarige. (Staat nog in dit topic)
Leuke podcast over de wijk:
https://www.pzc.nl/podcas(...)af-te-komen-23949982
Wat moet je met zo iemand?quote:De 16-jarige jongen die donderdag is aangehouden na de fatale steekpartij in Vlissingen, is vorig jaar veroordeeld voor twee overvallen in Middelburg. Hij zat nog in zijn proeftijd, zo meldt de Zeeuwse krant PZC vrijdag.
Op 18 januari 2020 pleegde de jongen (toen 14) samen met een handlanger een overval op cafetaria De Friethoek in Middelburg. De gemaskerde en gewapende jongens bedreigden de eigenaresse. Ze gingen er met geld, sieraden en een tas vandoor.
Later dat jaar, op 21 augustus, probeerde de tiener juwelierszaak ‘t Gouddoppertje in Middelburg te overvallen. De jongen - inmiddels was hij 15 jaar oud - was even voor openingstijd onder de roldeur aan achterkant van de winkel naar binnen gekropen.
Nog een kans geven hè. En nog een. En nog een.quote:Op vrijdag 9 september 2022 17:30 schreef maily het volgende:
[..]
Verdachte van steekpartij Vlissingen veroordeeld voor overvallen
[..]
Wat moet je met zo iemand?
Kost me waarschijnlijk een ban om hier antwoord op te gevenquote:Op vrijdag 9 september 2022 17:30 schreef maily het volgende:
[..]
Verdachte van steekpartij Vlissingen veroordeeld voor overvallen
[..]
Wat moet je met zo iemand?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |