Zoals ik al eens eerder heb gezegd, de islam heeft een onstuitbare aantrekkingskracht op labielen en psychopaten.quote:
Erger nog, een Surinamer, waarschijnlijk gewoon in Nederland geboren, en onlangs tot de islam bekeerd, en laten bekeerlingen nou vaak de grootste mafklappers zijn. Het zou me niet eens verbazen als hij dit heeft lopen plannen vanaf het moment dat hij zich bekeerde. eventjes als kersverse moslim een statement maken of zoiets.quote:Op zondag 30 augustus 2026 15:09 schreef HowardRoark het volgende:
En wéér iemand met een migratieachtergrond, tevens wéér een moslim.
Laat de mensen die van dit land een 3e wereldland maken lekker oprotten.quote:Op maandag 31 augustus 2026 02:43 schreef Gutso het volgende:
[..]
Ga weg hier dan als het allemaal zo kut is.
quote:De 43-jarige TikTokker Angelo B., die verdacht wordt van het neersteken van drie mannen op het Centraal Station zaterdagavond, wordt morgen voorgeleid bij de rechter. Hij raakte zelf ook gewond bij de vechtpartij. De TikTokker, die zichzelf 'Superhuman Unchained' noemt, kreeg ruzie met een groep van 6 à 7 mannen toen hij een livestream opnam. Aan het einde van die ruzie is op diezelfde beelden te zien dat hij een stekende beweging maakt.
https://www.at5.nl/artike(...)al-morgen-voorgeleid
quote:Verdachte TikTokker op vrije voeten na steekpartij CS, beroept zich op noodweer
https://www.at5.nl/artike(...)ept-zich-op-noodweer
Angelo B., de 43-jarige TikTokker die verdacht wordt van de steekpartij achter Centraal Station eind vorige maand, is vandaag op vrije voeten gesteld. Zijn voorlopige hechtenis is geschorst, meldt het Openbaar Ministerie aan AT5. Het onderzoek gaat verder en hij blijft verdachte in de zaak.
quote:Patiënt tbs-kliniek Groningen steekt medewerker neer, man aangehouden
In tbs-kliniek Mesdag in de stad Groningen is een medewerker neergestoken door een patiënt. De medewerker raakte daarbij gewond. De politie heeft de patiënt aangehouden.
Het is niet bekend hoe het met het slachtoffer gaat. Een ambulance is met sirene van de kliniek naar het ziekenhuis gereden, schrijft RTV Noord.
Rond 10.30 uur werd melding gedaan van het incident. Een woordvoerder van Mesdag sprak toen van een "ernstige calamiteit". Ongeveer een uur later liet de kliniek weten dat de situatie stabiel is.
'Geschrokken'
Directeur Harry Beintema zegt dat de instelling "ontzettend geschrokken" is. Samen met de politie wordt onderzocht wat er is gebeurd. Voor de betrokkenen wordt nazorg geregeld.
In de Mesdagkliniek worden ongeveer 260 mannelijke tbs-patiënten behandeld. Het gaat om mensen die een misdrijf hebben gepleegd en door psychiatrische problemen of een verslaving niet goed kunnen functioneren.
https://nos.nl/artikel/26(...)neer-man-aangehouden
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |