Wat zijn voor jou wappies? Iedere anti vaxxer?quote:
Ik vind alleen mensen die de desbetreffende vaccinatie niet verdragen kunnen (lees; dood, levensbedreigend ziek worden of het leven ondragelijk wordt) geen wappies, de rest wel.quote:Op donderdag 9 september 2021 19:45 schreef GwanGwaa het volgende:
[..]
Wat zijn voor jou wappies? Iedere anti vaxxer?
Voor mij zijn het complotdenkende anti vaxxers. Jensen en Baudet figuren + aanhang.
Ik vind dat jij best polariserende berichten plaatst.quote:Op donderdag 9 september 2021 20:00 schreef ludovico het volgende:
Ik vind iedereen die zo gepolariseerd en haatdragend denken als menigeen in dit topic en dat open en bloot delen geestesziek.
Bijzondere gedachtes maar die uit je wel vaker. Niet verrassend dus.quote:Op donderdag 9 september 2021 20:15 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ik vind dat jij best polariserende berichten plaatst.
Ja, dan weet je geen antwoord te geven...quote:Op donderdag 9 september 2021 20:23 schreef ludovico het volgende:
[..]
Bijzondere gedachtes maar die uit je wel vaker. Niet verrassend dus.
Weinig discussie mogelijk als je in een compleet andere wereld leeft.quote:Op donderdag 9 september 2021 21:38 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ja, dan weet je geen antwoord te geven...
Tja, het lijkt me heel frustrerend voor je.quote:Op donderdag 9 september 2021 21:40 schreef ludovico het volgende:
[..]
Weinig discussie mogelijk als je in een compleet andere wereld leeft.
Ik moet leven met allerhande mensen in deze wereld die denken dat het normaal is allerhande rechten van mensen af te pakken omdat ze met waaniedeen leven.quote:Op donderdag 9 september 2021 21:45 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, het lijkt me heel frustrerend voor je.
Maar dat is verder jouw probleem.
Niet het mijne.
Jij moet ermee leven...
Stel dat er een derde, vierde prik etc komt. Dus dat je de komende jaren je elke 6 maanden moet laten vaccineren. Dat moet je binnen een bepaald tijdsbestek doen, anders verloopt je QR-code en heb je geen toegang tot allerlei locaties.quote:Op donderdag 9 september 2021 21:45 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, het lijkt me heel frustrerend voor je.
Maar dat is verder jouw probleem.
Niet het mijne.
Jij moet ermee leven...
Hangt van de noodzaak af.quote:Op donderdag 9 september 2021 21:53 schreef chratnox het volgende:
[..]
Stel dat er een derde, vierde prik etc komt. Dus dat je de komende jaren je elke 6 maanden moet laten vaccineren. Dat moet je binnen een bepaald tijdsbestek doen, anders verloopt je QR-code en heb je geen toegang tot allerlei locaties.
Hoe sta je er dan tegenover?
Dat ligt aan jezelf.quote:Op donderdag 9 september 2021 21:48 schreef ludovico het volgende:
[..]
Ik moet leven met allerhande mensen in deze wereld die denken dat het normaal is allerhande rechten van mensen af te pakken omdat ze met waaniedeen leven.
Ik geloof eerlijk gezegd niet dat de coronacheck hier in november weggaat. VWS heeft gisteren aangegeven dat het testen tot op zijn minst 31 december verlengd is, voor zo'n 130.000 tests per dag.quote:Op donderdag 9 september 2021 22:02 schreef Wantie het volgende:
[..]
Hangt van de noodzaak af.
Op dit moment is daar geen noodzaak voor.
Je ziet om ons heen dat landen de maatregelen afbouwen en hier is de verwachting dat in november de maatregelen verdwijnen, inclusief de corona check.
Ik zie geen tekenen dat dat gaat veranderen.
Wel zie je dat er clusters zijn met een heel lage vaccinatiegraad in Nederland. Urk maar 20%.
Dat kan voor problemen zorgen.
Lol.quote:
. Om vervolgens diegene op andere gedachten te brengen of om hem/haar te overtuigen van “het ongelijk”.quote:Waarom?
Zie je deze ontwikkeling ook in de maatschappij?quote:Op donderdag 9 september 2021 22:37 schreef tja77 het volgende:
Natuurlijk is iemand die zich niet laat vaccineren niet egoïstisch. Het stempel opdrukken begint hier steeds schrijnender te worden. Als iemand zich wel laat vaccineren, prima dat moet diegene zelf weten. Ik heb niet de dwang of drang diegene te veroordelen. Maar laat iemand die ervoor kiest om zich niet te vaccineren ook in zijn of haar waarde. En ga niet als een nieuwsgierig kind vragen:
[..]
. Om vervolgens diegene op andere gedachten te brengen of om hem/haar te overtuigen van “het ongelijk”.
Hoe bedoel je?quote:Op donderdag 9 september 2021 22:38 schreef capricia het volgende:
[..]
Zie je deze ontwikkeling ook in de maatschappij?
"Prima dat jij die kerel op grond niet voor z'n kop schopt, moet je zelf weten, maar laat mij lekker in mijn waarde. Ok?"quote:Op donderdag 9 september 2021 22:37 schreef tja77 het volgende:
Natuurlijk is iemand die zich niet laat vaccineren niet egoïstisch. Het stempel opdrukken begint hier steeds schrijnender te worden. Als iemand zich wel laat vaccineren, prima dat moet diegene zelf weten. Ik heb niet de dwang of drang diegene te veroordelen. Maar laat iemand die ervoor kiest om zich niet te vaccineren ook in zijn of haar waarde. En ga niet als een nieuwsgierig kind vragen:
[..]
. Om vervolgens diegene op andere gedachten te brengen of om hem/haar te overtuigen van “het ongelijk”.
Bullshit.quote:Op donderdag 9 september 2021 22:45 schreef babylon het volgende:
[..]
"Prima dat jij die kerel op grond niet voor z'n kop schopt, moet je zelf weten, maar laat mij lekker in mijn waarde. Ok?"
Je niet laten vaccineren schaadt anderen.
Daarom hebben mensen daar een mening over.
En als je antwoord is: dat schaadt helemaal niet. Don't bother.
Helemaal mee eens. Maar waarom tegen de stroom ingaan zoals die antie vaxers? In de jaren 50 en 60 hoorde je niemand als je als baby werd ingeënt? Eenvaccin is eenvaccinquote:Op donderdag 9 september 2021 19:45 schreef GwanGwaa het volgende:
[..]
Wat zijn voor jou wappies? Iedere anti vaxxer?
Voor mij zijn het complotdenkende anti vaxxers. Jensen en Baudet figuren + aanhang.
quote:Op donderdag 9 september 2021 22:56 schreef Ferrous het volgende:
Ben ook voor vaccinatie paspoort, geen vaccinatie dan opzouten!
[..]
Helemaal mee eens. Maar waarom tegen de stroom ingaan zoals die antie vaxers? In de jaren 50 en 60 hoorde je niemand als je als baby werd ingeënt? Eenvaccin is eenvaccin
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |