"ongepland" gaat lekker daarquote:Op donderdag 23 september 2021 19:10 schreef Monolith het volgende:
Ongepland onderhoud van een half uur, dat betekent 3 uur downtime doorgaans.
Je weet gewoon dat ze bij elke game launch de servers nooit geschaald hebben op de piekbelasting die je op dat moment hebt. Je zou willen verwachten dat ze dat oplossen met wachtrijen of iets dergelijks en niet met een complete meltdown van bnet.quote:
Idd, na tig launches van diverse games gebeurd continue weer hetzelfdequote:Op donderdag 23 september 2021 19:17 schreef Monolith het volgende:
[..]
Je weet gewoon dat ze bij elke game launch de servers nooit geschaald hebben op de piekbelasting die je op dat moment hebt. Je zou willen verwachten dat ze dat oplossen met wachtrijen of iets dergelijks en niet met een complete meltdown van bnet.
En het irritante is dat dit goedkoper is dan meer capaciteit ... een queue helpt ook niet. Je blijft hetzelfde aantal spelers hebben wat uiteindelijk gewoon teveel capaciteit kost.quote:Op donderdag 23 september 2021 19:19 schreef Ferdii het volgende:
[..]
Idd, na tig launches van diverse games gebeurd continue weer hetzelfde
tja, waarom die piek opvangen in de eerste uren als vanzelf de helft (gefrustreerd) afhaaktquote:Op donderdag 23 september 2021 19:32 schreef Fe2O3 het volgende:
[..]
En het irritante is dat dit goedkoper is dan meer capaciteit ... een queue helpt ook niet. Je blijft hetzelfde aantal spelers hebben wat uiteindelijk gewoon teveel capaciteit kost.
Ik ben bang dat je het met je laptop niet eens hoeft te proberenquote:Op donderdag 23 september 2021 21:50 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
Hoe hoog zijn de eisen van Diablo4...is dat al bekend?
Blabla niet zien aankomen blablaquote:Op donderdag 23 september 2021 21:44 schreef Frozen-assassin het volgende:
[ twitter ]
Nog lang niet voorbij
Nee dat weet ik wel zeker,gezien de moeite nu....maar ja ik wil D4 ook wel gaan spelen...dus ja...misschien toch maar eens andere PC of laptop....alleen dan ook gelijk voor D4....quote:Op donderdag 23 september 2021 21:52 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Ik ben bang dat je het met je laptop niet eens hoeft te proberen
wees blij, ben hier lvl 4, daarna de game niet meer ingekomen...quote:Op donderdag 23 september 2021 21:56 schreef Jimbo het volgende:
grrrr net aangekomen bij diablo... server shutdown
Verder dan ik....ik lvl 2 hahahaquote:Op donderdag 23 september 2021 21:57 schreef Ferdii het volgende:
[..]
wees blij, ben hier lvl 4, daarna de game niet meer ingekomen...
oftwell een uurtje of 3quote:Op donderdag 23 september 2021 22:01 schreef Frozen-assassin het volgende:
[ twitter ]
45 minuten jemig
"ja maar dit konden we echt niet voorzien hoor"!quote:Op donderdag 23 september 2021 22:01 schreef Frozen-assassin het volgende:
[ twitter ]
45 minuten jemig
Ook wel weer interssant dat we toch dachten dat het dit keer beter zou gaanquote:Op donderdag 23 september 2021 22:22 schreef Ferdii het volgende:
[..]
"ja maar dit konden we echt niet voorzien hoor"!![]()
![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |