Heb er zeker nog 50 draaien en 6 op reserve… snap al die commotie niet.quote:Op woensdag 1 september 2021 16:09 schreef PS. het volgende:
Gelukkig zijn die grafische kaarten zeer snel leverbaar.
Nou ja ik laat het ook altijd bouwen, kost 50 euro, de tijd die ik erin zou steken is me meer dan dat waard om dat niet te hoeven doenquote:
Je videokaart kan tijdens shipping kapot zijn gegaan.quote:Op woensdag 1 september 2021 16:02 schreef Cockwhale het volgende:
"we testen alles van tevoren, hoor"
Ja joh, het defect werd veroorzaakt puur door in mijn nabijheid te komen zeker. Man man man
Klacht: bedrijven die nooit verantwoordelijkheid nemen voor de aids die ze leveren.
Zie het als een extra skill leren, plus het is nog leuk om te doen ook. Vind ik dan tenminste.quote:Op woensdag 1 september 2021 16:11 schreef Phoenyx-God het volgende:
[..]
Nou ja ik laat het ook altijd bouwen, kost 50 euro, de tijd die ik erin zou steken is me meer dan dat waard om dat niet te hoeven doen
Ja ik begrijp het idee maar mijn avonden en weekenden zitten al vol daarmee. Zou je niet zeggen als je me hier ziet posten maar naast mijn werk heb ik al genoeg dingen die ik extra bijleer. Een pc in elkaar zetten is niet iets wat ik er nog extra bij wil leren (kost ook geen eeuwigheid aan tijd maar ja, ik vind het wel best zo)quote:Op woensdag 1 september 2021 16:43 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Zie het als een extra skill leren, plus het is nog leuk om te doen ook. Vind ik dan tenminste.
Er zit toch garantie op?quote:Op woensdag 1 september 2021 16:02 schreef Cockwhale het volgende:
"we testen alles van tevoren, hoor"
Ja joh, het defect werd veroorzaakt puur door in mijn nabijheid te komen zeker. Man man man
Klacht: bedrijven die nooit verantwoordelijkheid nemen voor de aids die ze leveren.
Ben er te lang uitgeweest, in het verleden deed ik dat wel. Daarnaast wil ik niet het risico lopen dat ze gaan zeiken dat je het zelf gesloopt hebt.quote:
Daar gaat het niet om, ik verwacht verdomme direct een goed product. Grafische kaarten zijn daarnaast amper leverbaar, dus mocht het een defect zijn, is er een goede kans dat het maanden duurt voordat er een nieuwe is.quote:
Joh. Kan gebeuren. Zeur niet zo.quote:Op woensdag 1 september 2021 18:57 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
Daar gaat het niet om, ik verwacht verdomme direct een goed product. Grafische kaarten zijn daarnaast amper leverbaar, dus mocht het een defect zijn, is er een goede kans dat het maanden duurt voordat er een nieuwe is.
Zeggen tegen iemand in klaagbaak dat ze niet moeten zeuren..quote:Op woensdag 1 september 2021 18:58 schreef -Sigaartje het volgende:
[..]
Joh. Kan gebeuren. Zeur niet zo.
Ok, 1-0 voor jou.quote:Op woensdag 1 september 2021 19:00 schreef Phoenyx-God het volgende:
[..]
Zeggen tegen iemand in klaagbaak dat ze niet moeten zeuren..
Jij moet je dan ook met je opleiding bezighouden.quote:Op woensdag 1 september 2021 19:04 schreef Boze_Eend het volgende:
Ik kan niet eens een game pc kopen
Bij ons op kantoor hebben we bij bijna alle laptops (zogenaamde topmodellen van ¤2500 of duurder) bijna zonder uitzondering blue screens vanwege een of ander defect. En dat zit er wel garantie op, dus het wordt wel geregeld, maar de gemiste declarabele uren vallen niet onder de garantie… Kortom, garantie is mooi, maar vaak wil je er liever geen gebruik van maken.quote:
Herkenbaar wel.quote:Op woensdag 1 september 2021 19:07 schreef knoopie het volgende:
[..]
Bij ons op kantoor hebben we bij bijna alle laptops (zogenaamde topmodellen van ¤2500 of duurder) bijna zonder uitzondering blue screens vanwege een of ander defect. En dat zit er wel garantie op, dus het wordt wel geregeld, maar de gemiste declarabele uren vallen niet onder de garantie… Kortom, garantie is mooi, maar vaak wil je er liever geen gebruik van maken.
Beetje gamen is ontspannenquote:Op woensdag 1 september 2021 19:06 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Jij moet je dan ook met je opleiding bezighouden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |