Daar heb je wel een punt.quote:Op maandag 30 augustus 2021 14:59 schreef Caland het volgende:
[..]
Speel dat laatste potje toch echt liever thuis.
9 punten na 3 wedstrijdenquote:Op maandag 30 augustus 2021 15:00 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Beginnen met drie thuispotjes en eindigen met drie uitpotjes. Zou wel een leuk schema zijn ja.
Zelfs die kwantiteit is er niet. Voldoende bezet=2 spelers voor elke positie.quote:Op maandag 30 augustus 2021 15:00 schreef Elan het volgende:
[..]
Voldoende bezet, dat gaat dus over kwantiteit niet de kwaliteit.
Normaal gesproken speel ik juist liever het laatste potje niet thuis, omdat vaak die wedstrijd niet zo relevant meer is. Wel iets kleinere kans nu plek 1 een betere beloning geeft dan plek 2 maar goed.quote:Op maandag 30 augustus 2021 14:59 schreef Caland het volgende:
[..]
Speel dat laatste potje toch echt liever thuis.
Nee, zal wel passepartoutje worden á 75 euro ofzo.quote:Op maandag 30 augustus 2021 15:00 schreef hhh38 het volgende:
Is er al iets bekend over de kaartverkoop van die Europese thuispotjes?
Wat lul je weer slap zeg.quote:Op maandag 30 augustus 2021 15:00 schreef Elan het volgende:
[..]
Voldoende bezet, dat gaat dus over kwantiteit niet de kwaliteit.
Daarbij hebben we nog geen idee of die gozer van Arsenal wat is. Misschien is het een geweldenaar maar heb logischerwijs een voorkeur voor eigen jeugd/spelers eerst zodat je een keer kapitaal kunt genereren. Ze gaan hem eerst verlengen dus optie tot koop zal er ook niet in zitten.
Jahanbakhsh en Balde? Linssen heeft in de voorbereiding ook rechtsbuiten gestaan, volgens mij was dat Slot ook wel bevallen.quote:Op maandag 30 augustus 2021 15:01 schreef Caland het volgende:
[..]
Zelfs die kwantiteit is er niet. Voldoende bezet=2 spelers voor elke positie.
Alireza en Sinisterra zijn je enige buitenspelers. Balde is nog echt veel te vroeg en Linssen is een gedrocht op die posities. Juist dat heeft Slot wel ingezien.quote:Op maandag 30 augustus 2021 15:12 schreef Elan het volgende:
[..]
Jahanbakhsh en Balde? Linssen heeft in de voorbereiding ook rechtsbuiten gestaan, volgens mij was dat Slot ook wel bevallen.
Linssen een heel seizoen in de spits daarentegen kan wel eens heel problematisch worden als hij regelmatig zoals gisteren speelt.
Wist je dat je daar niet met elkaar mag trouwen als je de een bijv joods is en de ander christen?quote:
Eens, maar een spits mag eigenlijk ook nog wel.quote:Op maandag 30 augustus 2021 15:13 schreef Caland het volgende:
[..]
Alireza en Sinisterra zijn je enige buitenspelers. Balde is nog echt veel te vroeg en Linssen is een gedrocht op die posities. Juist dat heeft Slot wel ingezien.
Ben na gisteren ook wel weer Linssen-moe eigenlijk maar op zich kan hij daar wel uit de voeten natuurlijk. Positie is dus niet onderbezet. De alternatieven staan je alleen niet aan.quote:Op maandag 30 augustus 2021 15:13 schreef Caland het volgende:
[..]
Alireza en Sinisterra zijn je enige buitenspelers. Balde is nog echt veel te vroeg en Linssen is een gedrocht op die posities. Juist dat heeft Slot wel ingezien.
mag wel maar het kan alleen niet lokaalquote:Op maandag 30 augustus 2021 15:16 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Wist je dat je daar niet met elkaar mag trouwen als je de een bijv joods is en de ander christen?
Nee, dat kan hij niet. Hij wordt niet voor niets zowel door Dick als Slot in de spits gezet.quote:Op maandag 30 augustus 2021 15:18 schreef Elan het volgende:
[..]
Ben na gisteren ook wel weer Linssen-moe eigenlijk maar op zich kan hij daar wel uit de voeten natuurlijk.
Het was een mooi projectje voor de VS en het VK om daar wat meer oren en ogen te hebben vooral.quote:Op maandag 30 augustus 2021 15:21 schreef Caland het volgende:
[..]
Het is niet eens een land.
Groeten, Iran.
Mwa in de voorbereiding tegen AEK stond hij een helft rechtsbuiten dat ging best aardig (aldus Slot) bij Dick ook regelmatig links.quote:Op maandag 30 augustus 2021 15:20 schreef Caland het volgende:
[..]
Nee, dat kan hij niet. Hij wordt niet voor niets zowel door Dick als Slot in de spits gezet.
We kunnen ook aan Elan vragen of hij vindt dat er nog een centrale verdediger bij moet.quote:Op maandag 30 augustus 2021 15:28 schreef Scrummie het volgende:
Politiek in het Feyenoord topic op de dag voor deadline day. Dat is toch wel uniek denk ik.
Hm hoe denk jij over de huidige formatie?quote:Op maandag 30 augustus 2021 15:29 schreef aTypisch het volgende:
[..]
We kunnen ook aan Elan vragen of hij vindt dat er nog een centrale verdediger bij moet.
Marcellis -> Hendriksquote:Op maandag 30 augustus 2021 15:29 schreef aTypisch het volgende:
[..]
We kunnen ook aan Elan vragen of hij vindt dat er nog een centrale verdediger bij moet.
Hij lijkt hier niet echt blij.quote:
Mooi, kan hij daar weer als een melaatse op het clublogo gaan slaan.quote:
Wie is marcellisquote:Op maandag 30 augustus 2021 15:32 schreef Elan het volgende:
[..]
Marcellis -> Hendriks
Onbegrijpelijk dat die gozer geen basisplaats heeft #SLOTOUT
Mooi woord, melaatsequote:Op maandag 30 augustus 2021 15:35 schreef Caland het volgende:
[..]
Mooi, kan hij daar weer als een melaatse op het clublogo gaan slaan.
Tegen Fortuna speelde hij daar prima Haps als linksbuiten neigt naar waanzin. Die kan geeneens een voorzet geven.quote:Op maandag 30 augustus 2021 15:33 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Linssen als buitenspeler is een walgelijk gedrocht. Heeft vorig seizoen echt geen enkele goede wedstrijd op linksbuiten gespeeld, zelfs Haps deed het daar beter.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |