Ja, precies. Maar wanneer je weer sport en je die tien kilo kwijt bent, vind je suiker en vet eten dan een probleem?quote:Op zondag 29 augustus 2021 16:28 schreef spierbal het volgende:
Dacht ook altijd dat het wel mee viel (fysiek). Maar nu ik een jaar minder tot niet gesport heb met wel het zelfde eet en drink patroon is er wel zo 10 kilo bijgekomen ghehehe. Weer ff aan de bak nu.
Wtf is transvet.quote:Op zondag 29 augustus 2021 16:27 schreef Hamzoef het volgende:
Suiker is ten alle tijden vergif.
Onverzadigd vet is geen probleem. Verzadigd vet in mate. Transvet mijden.
Moet nog steeds verwerkt worden door je lichaam uiteindelijk.quote:Op zondag 29 augustus 2021 16:30 schreef Extraneus het volgende:
[..]
Ja, maar als je het verbrandt, is het toch minder schadelijk dan als je het niet verbrandt?
Vandaar ook mijn vraag/dit topic.quote:Op zondag 29 augustus 2021 17:03 schreef Stepperoller het volgende:
Als je voldoende beweegt en kcaloverschotten vermijdt, dan is ongebalanceerd eten ineens niet ongezond? Lijkt mij heel sterk.
Ik haal ze meestal bij de pizzeria, niet uit de de diepvries. Is het dan net zo erg?quote:Op zondag 29 augustus 2021 17:16 schreef Zwansen het volgende:
Ik zou me eerder druk maken om al het zout in je pizza’s.
Tja jij heb zelf blijkbaar al bedacht dat volledig fucked up eten qua macro's nog 'gezond leven' te noemen is als je maar genoeg beweegt, niet rookt, drinkt en geen vlees eet.quote:Op zondag 29 augustus 2021 17:25 schreef Extraneus het volgende:
[..]
Vandaar ook mijn vraag/dit topic.
Hoe kom je daar precies bij? Dat is juist mijn vraag. Ik heb nog niks bedacht.quote:Op zondag 29 augustus 2021 17:27 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Tja jij heb zelf blijkbaar al bedacht dat volledig fucked up eten qua macro's nog 'gezond leven' te noemen is als je maar genoeg beweegt, niet rookt, drinkt en geen vlees eet.
Het is een onverzadigd verzuur wat nog veel slechter is dan verzadigd vet.quote:
Restaurants willen vooral lekker eten voorschotelen. En zout en vet zijn lekker en dragen de smaak. Ik zou er niet vanuit gaan dat een restaurant-pizza 'gezonder' is dan een diepvriespizza.quote:Op zondag 29 augustus 2021 17:26 schreef Extraneus het volgende:
[..]
Ik haal ze meestal bij de pizzeria, niet uit de de diepvries. Is het dan net zo erg?
Maar bedoel je dan dat ze zout toevoegen of dat ze ingrediënten gebruiken die veel zout bevatten? Op mijn pizza's zit meestal mozarella, tomatensaus, olijven, kappertjes en Spaanse peper.quote:Op zondag 29 augustus 2021 22:15 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Restaurants willen vooral lekker eten voorschotelen. En zout en vet zijn lekker en dragen de smaak. Ik zou er niet vanuit gaan dat een restaurant-pizza 'gezonder' is dan een diepvriespizza.
Nee, ik weet het niet. Het is een vraag - daarom dit topic. Er wordt vaak gesproken over het gevaar van overgewicht. Dat heb ik bepaald niet. Vandaar dat ik me afvraag hoe slecht suiker en vet zijn zolang je geen overgewicht hebt.quote:Op maandag 30 augustus 2021 16:21 schreef Tyranoesauroes het volgende:
Trouwens als je dit afvraagt weet je dus al dat je ongezond bezig bent lijkt me? minderen die hap.
Ik heb net een salade gehaald.quote:Op maandag 30 augustus 2021 17:11 schreef Tyranoesauroes het volgende:
Ehhh gewoon af en toe ook groenten eten. Desnoods rooster je ze of smeer je ze in met boter om ze lekkerder te maken.
Ja, dan wordt je er niet dik van. Maar je krijgt er nog steeds plotselinge pieken in je bloedsuiker, om dat weer bij te regelen leidt tot plotselinge vraag naar insuline die door je alvleesklier aangemaakt moeten worden. Dat telkens aan een piekvraag naar insuline moeten voldoen is niet echt bevorderlijk voor je alvleesklier.quote:Op zondag 29 augustus 2021 16:30 schreef Extraneus het volgende:
[..]
Ja, maar als je het verbrandt, is het toch minder schadelijk dan als je het niet verbrandt?
Dank je wel. Dit is inderdaad het soort informatie dat ik zoek. En zou het handigst zijn in om een voedingsapp bij te houden wat ik allemaal eet en drink?quote:Op maandag 30 augustus 2021 19:40 schreef stavromulabeta het volgende:
[..]
Ja, dan wordt je er niet dik van. Maar je krijgt er nog steeds plotselinge pieken in je bloedsuiker, om dat weer bij te regelen leidt tot plotselinge vraag naar insuline die door je alvleesklier aangemaakt moeten worden. Dat telkens aan een piekvraag naar insuline moeten voldoen is niet echt bevorderlijk voor je alvleesklier.
Aldus mijn samenvatting. Maar er zijn hier vast mensen die het in meer detail kunnen uitleggen.
Je hebt allemaal van die apps op de telefoon waar je kunt bijhouden wat je eet. Normaal zijn die bedoelt voor afvallen, maar je kunt het ook gebruiken als je op gewicht wilt blijven.quote:Op maandag 30 augustus 2021 21:10 schreef Extraneus het volgende:
[..]
Dank je wel. Dit is inderdaad het soort informatie dat ik zoek. En zou het handigst zijn in om een voedingsapp bij te houden wat ik allemaal eet en drink?
Wat ik me vooral afvraag, is of ik nou ongezond veel suiker binnen krijg bijvoorbeeld waar het gaat om drinnken. Ik drink bijvoorbeeld ongeveer vier blikjes cola (0,33 l) per week, elke dag een flesje verse jus d'orange (0,25 l) en verder elke dag één koffie met twee suiker. Verder drink ik alleen water.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |