Morgen heeft heel Mercedes diversity training.quote:Op zondag 29 augustus 2021 16:13 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Nee, dan heeft Lewis een compensatiedag
Ja dan wel met 80% kans op regen.quote:Op zondag 29 augustus 2021 16:13 schreef Caland het volgende:
Is het dan een optie om morgen te racen?
Had al eerder mijn excuses aangeboden.quote:Op zondag 29 augustus 2021 16:11 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Huh? Dit ging even niet over F1 he. Voor F1: Zandvoort > Assen, sowieso.
Onzin, zon gaat pas rond 8 uur onder.quote:
Zeker... minder beroerd waarschijnlijk dan vandaag, maar nog steeds geen droog-weer-race (naar de verwachtingen).quote:
Lastig ivm TV programmering lijkt mijquote:Op zondag 29 augustus 2021 16:12 schreef Nober het volgende:
We kunnen ook om 17:00 starten. Niks mis mee.
Dank, verstond het niet goedquote:Op zondag 29 augustus 2021 16:15 schreef heywoodu het volgende:
Nee Rob, er werd niet gezegd dat Perez vanuit de pitstraat mag starten. Er werd gezegd dat hij vanuit de pitstraat móet starten áls hij mag starten.
sterker nog, Assen is al vernaggeld door de verkanting er grotendeels uit te halenquote:Op zondag 29 augustus 2021 16:13 schreef heywoodu het volgende:
[..]
En een totaal gebrek aan historie.
Gaat om het zicht, niet om de banden,.quote:Op zondag 29 augustus 2021 16:13 schreef Fleischmeister het volgende:
Waarom zijn er full wet banden als je niet in die condities van start mag? Gewoon rijden en kijken wie er overblijft na een potje bowlen.
Je wilt in deze omstandigheden niet in de schemering rijden.quote:Op zondag 29 augustus 2021 16:15 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Onzin, zon gaat pas rond 8 uur onder.
Daar heeft de F1 verder weinig mee te maken.quote:Op zondag 29 augustus 2021 16:15 schreef Dazalbest het volgende:
[..]
Lastig ivm TV programmering lijkt mij
Ze hadden gewoon om half 4 moeten starten.quote:Op zondag 29 augustus 2021 16:16 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Je wilt in deze omstandigheden niet in de schemering rijden.
Het is of nu nog starten, of vandaag niet meer.
Dat zal dus wel worden: vandaag niet meer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |