Dit had inderdaad maar zo een CL poule kunnen zijn. Beter ook om echt een uitdaging te hebben dan met allemaal van die nietszeggende teams te zitten waar je ook nog vijf uur voor in het vliegtuig moet zitten.quote:Op vrijdag 27 augustus 2021 13:07 schreef Perrin het volgende:
Dat worden serieuze uitdagingen, genieten.
quote:Op vrijdag 27 augustus 2021 13:10 schreef PSVCL het volgende:
Eerste in de poule moet lukken..
In eigen huis pak je ze alle 3 dan kan je uit bij Monaco bijv gelijkspelen
Moet lukken dit
Als ik de UEFA was had ik PSV alsnog in de CL opgenomen, die zijn zo goed.quote:Op vrijdag 27 augustus 2021 13:10 schreef PSVCL het volgende:
Eerste in de poule moet lukken..
In eigen huis pak je ze alle 3 dan kan je uit bij Monaco bijv gelijkspelen
Moet lukken dit
Ja dat snap ik. Wanneer ze tegen wie moeten bedoel ik.quote:Op vrijdag 27 augustus 2021 12:51 schreef Maastoren het volgende:
[..]
De groepsduels worden gespeeld op 16 september, 30 september, 21 oktober, 4 november, 25 november en 9 december
Deze slaan we weer even opquote:Op vrijdag 27 augustus 2021 13:10 schreef PSVCL het volgende:
Eerste in de poule moet lukken..
In eigen huis pak je ze alle 3 dan kan je uit bij Monaco bijv gelijkspelen
Moet lukken dit
PSV heeft Gakpo, Madueke en Götze.quote:Op vrijdag 27 augustus 2021 13:05 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Natuurlijk psv heeft spelers van het niveau Isak, David Silva, Oyarzabal en Barrentxea.
wie de fuck zijn dit? Die Isak is toch die mislukte spits van Willem II?quote:Op vrijdag 27 augustus 2021 13:05 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Natuurlijk psv heeft spelers van het niveau Isak, David Silva, Oyarzabal en Barrentxea.
Oh nee wacht natuurlijk niet.
Ja exact en die van psv zijn duidelijk niet van hetzelfde niveau.quote:Op vrijdag 27 augustus 2021 13:13 schreef tja77 het volgende:
[..]
PSV heeft Gakpo, Madueke en Götze.
RS werd 5e in de Spaanse competitie das knap ja. Maar wel op 15 punten van Sevilla.
Het jaar ervoor hadden ze net zoveel punten als Granada (tegenstander EL vorig seizoen).
Ik zeg niet dat PSV er makkelijk van gaat winnen, maar zeker gezien de progressie die PSV gemaakt heeft, schaal ik PSV hoger in.
Je hebt in Spanje Barca, Real, Atletico en Sevilla
(Duidelijk een maatje te groot).
en dan een gat met 3-4 ploegen die lastig zijn maar waar je gewoon van kunt winnen.
Nee, die zijn veel beter.quote:Op vrijdag 27 augustus 2021 13:24 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ja exact en die van psv zijn duidelijk niet van hetzelfde niveau.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nogmaals, een ploeg die plusminus 60 punten (uit 38 wedstrijden) pakt in La Liga kan echt wel ballen. Maar daar kan PSV gewoon van winnen. Daarnaast weet je ook niet met wat voor intentie/spelers die gaan aantreden tegen PSV.
David Silva van 39 jaar gaat het vast doen idd.quote:Op vrijdag 27 augustus 2021 13:05 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Natuurlijk psv heeft spelers van het niveau Isak, David Silva, Oyarzabal en Barrentxea.
Oh nee wacht natuurlijk niet.
quote:Op vrijdag 27 augustus 2021 13:28 schreef tja77 het volgende:
[..]
Nee, die zijn veel beter.Maar realistisch gezien Madueke is een groot talent maar die heeft het nu hoevaak laten zien? 5 keer 6 keer? Die Barrentxea is ook zo'n talent en heeft het al in de Primera laten zien dat is wel ander niveau.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nogmaals, een ploeg die plusminus 60 punten (uit 38 wedstrijden) pakt in La Liga kan echt wel ballen. Maar daar kan PSV gewoon van winnen. Daarnaast weet je ook niet met wat voor intentie/spelers die gaan aantreden tegen PSV.
Je kan er van winnen zeer zeker maar de selectie van Sociedad is gewoon vele malen sterker en breder dan die van PSV en dat is geen schande.
35 maar vooruit.quote:Op vrijdag 27 augustus 2021 13:30 schreef WaikikiWim het volgende:
[..]
David Silva van 39 jaar gaat het vast doen idd.
Ga je rukken op Barrentxea of hoe de fuck die gast heet. Speelt niet voor niets bij Sociedad.quote:Op vrijdag 27 augustus 2021 13:32 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Maar realistisch gezien Madueke is een groot talent maar die heeft het nu hoevaak laten zien? 5 keer 6 keer? Die Barrentxea is ook zo'n talent en heeft het al in de Primera laten zien dat is wel ander niveau.
Je kan er van winnen zeer zeker maar de selectie van Sociedad is gewoon vele malen sterker en breder dan die van PSV en dat is geen schande.
Vraag is ook of Dortmund zo sterk blijft natuurlijk.quote:Op vrijdag 27 augustus 2021 13:35 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Als je Dortmund even niet meerekent, heeft PSV in de EL bijna net zo'n zware poule als Ajax in de CL.
Ik schat dat de kans op overwinteren ongeveer even groot is.
want Dortmund is van een ander niveau ? Op Haaland na is het een EL tegenstander.quote:Op vrijdag 27 augustus 2021 13:35 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Als je Dortmund even niet meerekent, heeft PSV in de EL bijna net zo'n zware poule als Ajax in de CL.
Ik schat dat de kans op overwinteren ongeveer even groot is.
Als je geen buitenlands voetbal kijkt zet je zelf dan niet voor lul knul.quote:Op vrijdag 27 augustus 2021 13:40 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Ga je rukken op Barrentxea of hoe de fuck die gast heet. Speelt niet voor niets bij Sociedad.
In de broekzak van Sangarequote:Op vrijdag 27 augustus 2021 13:30 schreef WaikikiWim het volgende:
[..]
David Silva van 39 jaar gaat het vast doen idd.
Heb je mijn reacties over Haller ook opgeslagen..quote:
Nou ja, dan zijn de poules even zwaar. Prima hoor, het was niet perse mijn bedoeling om een punt te maken van Dortmund.quote:Op vrijdag 27 augustus 2021 13:41 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
want Dortmund is van een ander niveau ? Op Haaland na is het een EL tegenstander.
Doe eens niet zo interessant rukkertje.quote:Op vrijdag 27 augustus 2021 13:45 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Als je geen buitenlands voetbal kijkt zet je zelf dan niet voor lul knul.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |