Ben eigenlijk nooit echt fan geweest van Blind, heb altijd zijn veelzijdigheid in posities een tweesnijdend zwaard gevonden, maar nu begint zijn gebrek aan snelheid echt een te grote rol te spelen, op linksback heel erg maar als CV in een defensie van vier man is het afhankelijk van je tegenstander ook niet meer genoeg. Dat kan snel gaan natuurlijk.quote:Op maandag 23 augustus 2021 12:17 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Blind was vorig seizoen nog na Tadic de beste man, die moet je er natuurlijk niet uithalen. Wat een opportunisme zeg. Hij stond nu enkel linksback omdat Tagliafico geschorst was he.
Ik vind dit echt onzin, gister was hij niet best maar zoals ik al zei ; vorig seizoen hoorde hij wekelijks bij de sterkhouders. En nee ik denk niet dat het zo snel kan gaan dat het een paar maanden later opeens niet meer kan qua snelheid ofzo. (waar hij het sowieso niet van moet hebben) Ten Hag gaat hem overigens ook nooit banken, en terecht.quote:Op maandag 23 augustus 2021 12:33 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ben eigenlijk nooit echt fan geweest van Blind, heb altijd zijn veelzijdigheid in posities een tweesnijdend zwaard gevonden, maar nu begint zijn gebrek aan snelheid echt een te grote rol te spelen, op linksback heel erg maar als CV in een defensie van vier man is het afhankelijk van je tegenstander ook niet meer genoeg. Dat kan snel gaan natuurlijk.
Nee dat ben ik het echt met je oneens. Juist snelheid is zoiets waar het verschil heel snel op gemaakt kan worden bij een verdediger in de top, dus iets wat je een lange tijd kan verbloemen door andere kwaliteiten of de spelers om je heen maar op een bepaald moment is dat plots niet meer mogelijk. Dat hij het niet moet hebben van zijn snelheid is ook niet erg maar hij is op dat vlak ook gewoon erg kwetsbaar, en dat moet er toch op een bepaalde manier uit.quote:Op maandag 23 augustus 2021 12:38 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik vind dit echt onzin, gister was hij niet best maar zoals ik al zei ; vorig seizoen hoorde hij wekelijks bij de sterkhouders. En nee ik denk niet dat het zo snel kan gaan dat het een paar maanden later opeens niet meer kan qua snelheid ofzo. (waar hij het sowieso niet van moet hebben) Ten Hag gaat hem overigens ook nooit banken, en terecht.
eens, als het niet loopt wordt er altijd naar z'n snelheid gewezen maar een wijs man zei ooit je bent óf op tijd óf je bent te laat, qua positie denk ik toch dat het beter is hem als libero voor de verdediging te hebbenquote:Op maandag 23 augustus 2021 12:38 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik vind dit echt onzin, gister was hij niet best maar zoals ik al zei ; vorig seizoen hoorde hij wekelijks bij de sterkhouders. En nee ik denk niet dat het zo snel kan gaan dat het een paar maanden later opeens niet meer kan qua snelheid ofzo. (waar hij het sowieso niet van moet hebben) Ten Hag gaat hem overigens ook nooit banken, en terecht.
Dat mag, ik vind het onzin dat iemand op zijn 31e opeens veel minder snel is ofzo. En nogmaals, hij moet het daar al niet van hebben. En dat hoeft er niet op een bepaalde manier uit, vorig seizoen ging het ook meer dan prima.quote:Op maandag 23 augustus 2021 12:47 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Nee dat ben ik het echt met je oneens. Juist snelheid is zoiets waar het verschil heel snel op gemaakt kan worden bij een verdediger in de top, dus iets wat je een lange tijd kan verbloemen door andere kwaliteiten of de spelers om je heen maar op een bepaald moment is dat plots niet meer mogelijk. Dat hij het niet moet hebben van zijn snelheid is ook niet erg maar hij is op dat vlak ook gewoon erg kwetsbaar, en dat moet er toch op een bepaalde manier uit.
Weet niet of Blind op dat punt zit hoor, hij was opbouwend vorig seizoen heel belangrijk voor jullie maar die onomstreden positie zou ik hem niet geven eigenlijk.
Bedankt Scrummie ouwe reusquote:Op maandag 23 augustus 2021 12:57 schreef Scrummie het volgende:
Blind is toch niet het probleem van dit Ajax, kom op zeg.
Ik vind jullie vooral een matig team met uitstekende spelers. Een bij elkaar geraapt (gekocht) zooitje zeg maar zonder échte identiteit, vooral zonder Ajax identiteit. Kan best zijn dat dat vooral nog even tijd nodig heeft natuurlijk en dat dat probleem zichzelf wel oplost met wat betere resultaten en beter voetbal.quote:
voor die conclusie is het nog echt wel te vroeg, zelfde groep ging de 2e seizoenshelft van vorig seizoen fluitend naar de titel en met goed spel.quote:Op maandag 23 augustus 2021 13:16 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ik vind jullie vooral een matig team met uitstekende spelers. Een bij elkaar geraapt (gekocht) zooitje zeg maar zonder échte identiteit, vooral zonder Ajax identiteit. Kan best zijn dat dat vooral nog even tijd nodig heeft natuurlijk en dat dat probleem zichzelf wel oplost met wat betere resultaten en beter voetbal.
Vond je dat vorig seizoen ook? Overigens deden er toch ook best wat eigen opgeleide spelers mee met Steek, Rensch, Timber, Blind, Gravenberch, Klaassen, Mazraoui en Danilo dus bij elkaar gekocht zooitje en geen Ajax identiteit vind ik wel meevallen. (niet dat Ajax niet geïnvesteerd heeft de afgelopen jaren, en terecht) Het is eigenlijk precies hetzelfde team + Berghuis, denk eerder dat daar de schoen wringt. Soms moet je verversen en welllicht dat het nog te weinig is gedaan en dat de echte honger wat weg is. Ten Hag zit er ook al een tijdje natuurlijk. Maar het is eigenlijk nog wat te vroeg voor dit soort bespiegelingen vind ik, ze hebben één kutpot met 10 man gespeeld een uur lang en één hele slechte uitwedstrijd tegen Twente.quote:Op maandag 23 augustus 2021 13:16 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ik vind jullie vooral een matig team met uitstekende spelers. Een bij elkaar geraapt (gekocht) zooitje zeg maar zonder échte identiteit, vooral zonder Ajax identiteit. Kan best zijn dat dat vooral nog even tijd nodig heeft natuurlijk en dat dat probleem zichzelf wel oplost met wat betere resultaten en beter voetbal.
Het is of verversen aan de kant van de trainer of van de selectie. Altijd goed om dat eens in de zoveel jaar te doen.quote:Op maandag 23 augustus 2021 13:19 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Vond je dat vorig seizoen ook? Overigens deden er toch ook best wat eigen opgeleide spelers mee met Steek, Rensch, Timber, Blind, Gravenberch, Klaassen, Mazraoui en Danilo dus bij elkaar gekocht zooitje vind ik wel meevallen. (niet dat Ajax niet geïnvesteerd heeft de afgelopen jaren, en terecht) Het is eigenlijk precies hetzelfde team + Berghuis, denk eerder dat daar de schoen wringt. Soms moet je verversen en welllicht dat het nog te weinig is gedaan en dat de echte honger wat weg is. Ten Hag zit er ook al een tijdje natuurlijk.
Mja, zo komt het nu op mij over, je hebt gelijk dat er in principe niet zoveel is veranderd ten opzichte van vorig seizoen.quote:Op maandag 23 augustus 2021 13:19 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Vond je dat vorig seizoen ook? Overigens deden er toch ook best wat eigen opgeleide spelers in met Steek, Rensch, Timber, Blind, Gravenberch, Klaassen, Mazraoui en Danilo dus bij elkaar gekocht zooitje vind ik wel meevallen. Het is eigenlijk precies hetzelfde team + Berghuis, denk eerder dat daar de schoen wringt. Soms moet je verversen en welllicht dat het nog te weinig is gedaan.
Denk dat het ook wel de bedoeling was met o.a. Taglifico en Neres maar daar zit weinig schot in.quote:Op maandag 23 augustus 2021 13:25 schreef fetX het volgende:
[..]
Het is of verversen aan de kant van de trainer of van de selectie. Altijd goed om dat eens in de zoveel jaar te doen.
Overigens vind ik jullie selectie op papier helemaal niet zo matig, maar van wat ik tot nu toe heb gezien valt het vies tegen. Komt vast wel weer goed.
Dat ben ik wel met je eens. Het oogt niet fris alhoewel dat juist ook wel in contrast is met PSV en Feyenoord die het allebei juist ook wel tweede seizoenshelft vorig jaar lieten afweten. Ik vind het een beetje lastig om te zeggen waar precies de schoen wringt, het is in ieder geval niet alleen Berghuis.quote:Op maandag 23 augustus 2021 13:19 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Vond je dat vorig seizoen ook? Overigens deden er toch ook best wat eigen opgeleide spelers mee met Steek, Rensch, Timber, Blind, Gravenberch, Klaassen, Mazraoui en Danilo dus bij elkaar gekocht zooitje vind ik wel meevallen. (niet dat Ajax niet geïnvesteerd heeft de afgelopen jaren, en terecht) Het is eigenlijk precies hetzelfde team + Berghuis, denk eerder dat daar de schoen wringt. Soms moet je verversen en welllicht dat het nog te weinig is gedaan en dat de echte honger wat weg is. Ten Hag zit er ook al een tijdje natuurlijk. Maar het is eigenlijk nog wat te vroeg voor dit soort bespiegelingen vind ik.
Het enige verschil met Feyenoord en PSV is wedstrijdritme, misschien ook niet zo handig van Ten Hag om te zeggen dat de groep pas in september fit is, niet dat dit een excuus is dat je zo tegen Twente speelt.quote:Op maandag 23 augustus 2021 13:27 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat ben ik wel met je eens. Het oogt niet fris alhoewel dat juist ook wel in contrast is met PSV en Feyenoord die het allebei juist ook wel tweede seizoenshelft vorig jaar lieten afweten. Ik vind het een beetje lastig om te zeggen waar precies de schoen wringt, het is in ieder geval niet alleen Berghuis.
Het maakt het ook juist wel interessant want aan de ene kant is het wat vroeg voor dit soort bespiegelingen (immers is het seizoen pas drie duels bezig voor Ajax) maar aan de andere kant is de ploeg grotendeels hetzelfde dus zou Ajax eigenlijk op dezelfde voet moeten doorgaan zou je zeggen.
quote:Op maandag 23 augustus 2021 13:16 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ik vind jullie vooral een matig team met uitstekende spelers. Een bij elkaar geraapt (gekocht) zooitje zeg maar zonder échte identiteit, vooral zonder Ajax identiteit. Kan best zijn dat dat vooral nog even tijd nodig heeft natuurlijk en dat dat probleem zichzelf wel oplost met wat betere resultaten en beter voetbal.
Je zal het wel op een andere manier bedoelen dan ik maar wedstrijdritme is niet het enige verschil. Feyenoord heeft er een hoop rotzooi uitgehaald en speelt voor de tweede keer in een jaar of 15 herkenbaar goed voetbal, das een heel contrast. Ook PSV speelt beduidend beter dan vorig jaar en dat al vanaf de eerste wedstrijd. Ajax daarentegen komt met grotendeels dezelfde spelers aan op één na waarmee je ook nog eens een hoop snelheid mee inlevert, geen wonder dat het dan niet zo fris overkomt. De puzzel is voor Ajax dit jaar gewoon anders denk ik. Maar we gaan het zien uiteindelijk zal Ajax tegen 15 van de 17 tegenstanders in de Eredivisie weinig moeite moeten hebben.quote:Op maandag 23 augustus 2021 13:36 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het enige verschil met Feyenoord en PSV is wedstrijdritme, misschien ook niet zo handig van Ten Hag om te zeggen dat de groep pas in september fit is, niet dat dit een excuus is dat je zo tegen Twente speelt.
Het seizoen is nog lang, ook vorig seizoen was het verschil met PSV rond de winterstop heel klein.
Oke Erik.quote:Op maandag 23 augustus 2021 14:05 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Wat een domme post
PSV en Feyenoord zijn op dit moment iets verder maar die hebben ook al wat meer serieuze potten gespeeld als Ajax.
Met alle respect voor Feyenoord en ik vind het ook echt leuk om te zien maar de tegenstanders zijn ook niet je van het hè, die zie ik echt niet als concurrent voor de titel.quote:Op maandag 23 augustus 2021 14:14 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Je zal het wel op een andere manier bedoelen dan ik maar wedstrijdritme is niet het enige verschil. Feyenoord heeft er een hoop rotzooi uitgehaald en speelt voor de tweede keer in een jaar of 15 herkenbaar goed voetbal, das een heel contrast. Ook PSV speelt beduidend beter dan vorig jaar en dat al vanaf de eerste wedstrijd. Ajax daarentegen komt met grotendeels dezelfde spelers aan op één na waarmee je ook nog eens een hoop snelheid mee inlevert, geen wonder dat het dan niet zo fris overkomt. De puzzel is voor Ajax dit jaar gewoon anders denk ik. Maar we gaan het zien uiteindelijk zal Ajax tegen 15 van de 17 tegenstanders in de Eredivisie weinig moeite moeten hebben.
Nee, titelkandidaat zijn we ook zeker niet. Verre van zelfs.quote:Op maandag 23 augustus 2021 14:26 schreef Tarado het volgende:
[..]
Met alle respect voor Feyenoord en ik vind het ook echt leuk om te zien maar de tegenstanders zijn ook niet je van het hè, die zie ik echt niet als concurrent voor de titel.
het is toch helemaal niet raar dat Feyenoord van 15 clubs in de eredivisie wint maar je kan na 2 wedstrijden toch niet de conclusie trekken dat je nu wel altijd van zulke tegenstanders wintquote:Op maandag 23 augustus 2021 14:33 schreef fetX het volgende:
[..]
Nee, titelkandidaat zijn we ook zeker niet. Verre van zelfs.
Alleen van het eerste riedeltje word ik een beetje moe. Vorig jaar verspeelden we juist zoveel onnodige punten tegen dat soort tegenstanders, dus wat dat betreft gaan we er juist op vooruit gezien we dat tot nu toe vrij makkelijk winnen. Verder ben ik ook heel benieuwd hoe het gaat tegen pak ‘m beet Utrecht. Zie ons daar echt niet 1,2,3 winnen.
Waar Feyenoord precies staat durf ik pas over enkele maanden te zeggen. Het voetbal is vaak erg goed maar het referentiekader is er simpelweg nog niet. Echter, ook voor Feyenoord geldt dat 90 van de 102 punten behaald moeten worden tegen in principe mindere ploegen dus wie weet waar het schip strandt. Utrecht uit zou al één van de lastigste wedstrijden moeten zijn en die gasten spelen uiteindelijk met een Mark vdMaarel centraal achterin dus ach.quote:Op maandag 23 augustus 2021 14:26 schreef Tarado het volgende:
[..]
Met alle respect voor Feyenoord en ik vind het ook echt leuk om te zien maar de tegenstanders zijn ook niet je van het hè, die zie ik echt niet als concurrent voor de titel.
PSV heeft tegen Ajax en belangrijker 2e helft tegen Benfica laten zien zien dat het van niveau is dus die zie ik wel als een serieuzere kandidaat maar hun selectie is wel erg smal.
Als het bij Ajax over een maand nog zo stroperig is ga ik me wel zorgen maken maar nu nog niet.
Vorig seizoen waren het 16 punten op PSV en 29 op Feyenoord, als Ajax net zoveel punten pakt als vorig seizoen is het gewoon weer met vlag en wimpel kampioen, dat het beter moet dan gisteren zullen ze zelf ook wel weten.quote:Op maandag 23 augustus 2021 14:41 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Waar Feyenoord precies staat durf ik pas over enkele maanden te zeggen. Het voetbal is vaak erg goed maar het referentiekader is er simpelweg nog niet. Echter, ook voor Feyenoord geldt dat 90 van de 102 punten behaald moeten worden tegen in principe mindere ploegen dus wie weet waar het schip strandt. Utrecht uit zou al één van de lastigste wedstrijden moeten zijn en die gasten spelen uiteindelijk met een Mark vdMaarel centraal achterin dus ach.
Ik begrijp dat je je nog geen zorgen maakt over Ajax maar heb toch ergens het gevoel dat er nu iets te makkelijk gedacht wordt over de zwakke start. Het tweede halfjaar liep Ajax ontzettend eenvoudig uit maar van wie moest de tegenstand dan precies komen? Sterker zelfs tegen PSV en thuis tegen Feyenoord kwam Ajax nog goed weg en tegen Roma liep het ook niet. Het is in ieder geval duidelijk dat PSV en Feyenoord dit jaar de zaakjes beter op orde hebben dus ik denk dat de lat bij Ajax ook iets omhoog moet.
Dat klopt, maar dat doe ik ook niet.quote:Op maandag 23 augustus 2021 14:37 schreef Tarado het volgende:
[..]
het is toch helemaal niet raar dat Feyenoord van 15 clubs in de eredivisie wint maar je kan na 2 wedstrijden toch niet de conclusie trekken dat je nu wel altijd van zulke tegenstanders wint
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |