Tot nu toe daarna alleen tegenstanders gehad die wel wilden voetballen, of in elk geval een poging deden. Wel benieuwd als een ploeg zich echt gaat ingraven met 11 man op eigen helft.quote:Op vrijdag 20 augustus 2021 00:02 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Tegen Drita dacht ik nog dat dit een heel zwaar seizoen zou worden. Bizarre metamorfose. (en prima koopjes ook erbij gehaald)
Elfsborg kwam in principe ook niet over de middellijn heen, en kwamen sowieso niet echt met voetballende intenties naar de Kuip. Ik had meer het idee dat het te snel voor ze ging. Zelfs als je ingraaft is er weinig mogelijk als je compleet eruit wordt gelopen.quote:Op vrijdag 20 augustus 2021 00:53 schreef Elan het volgende:
[..]
Tot nu toe daarna alleen tegenstanders gehad die wel wilden voetballen, of in elk geval een poging deden. Wel benieuwd als een ploeg zich echt gaat ingraven met 11 man op eigen helft.
Al lijkt er inmiddels wel voldoende creativiteit te zijn om alsnog een kool te forceren.
Spelen nog steeds met een gemankeerde spits en dat helpt niet tegen teams die zich gaan ingraven.quote:Op vrijdag 20 augustus 2021 00:53 schreef Elan het volgende:
[..]
Tot nu toe daarna alleen tegenstanders gehad die wel wilden voetballen, of in elk geval een poging deden. Wel benieuwd als een ploeg zich echt gaat ingraven met 11 man op eigen helft.
Al lijkt er inmiddels wel voldoende creativiteit te zijn om alsnog een kool te forceren.
Hetgeen vrij ironisch is, gezien hij doorgaans een schijttactiek hanteerde.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 23:58 schreef GGMM het volgende:
Ergens krijg ik dan ook het idee dat Advocaat er niet het maximale heeft uitgeperst. (als een sinaasappel)
Ik had vorig jaar het idee dat ze er allemaal gewoon niet zo'n zin in hadden. Dat ligt deels bij de coach, advocaat lijkt me nogal een labiel mens en ook wat te direct voor de prinsen van het hedendaagse voetbal, en deels aan de spelersgroep. Een Berghuis was een bijzonder negatief element, dat zag je praktisch elke wedstrijd als hetniet goed ging en werkt natuurlijk ook door in de kleedkamer. Als de aanvoerder een negatieve zoutzak is en de trainer er ook de positieve energie niet in krijgt, en de resultaten blijven ook kut, kom je in een negatieve spiraal waar niemand er nog zin in heeft en met lood in de schoenen speelt.quote:Op vrijdag 20 augustus 2021 00:00 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik heb dat oprecht ook nooit begrepen. Kijk, dat er niet veel meer in zat dan een vierde plaats vorig seizoen is prima te billijken. AZ draaide en had een prima selectie. Maar het was anderzijds ook wel duidelijk dat er echt meer uitgehaald kon worden.
Gewoon op het parkeerplaats op het Cor Kieboomplein. Helicoptertje daar dumpen op een leeg hoekie, zuipen bij De Beren of Hollywood, na de wedstrijd een kino'tje pakken of gaan wokken bij de Chinees.quote:Op vrijdag 20 augustus 2021 00:00 schreef Caland het volgende:
[..]
Helicoptertje ja? Toe maar. Waar land je dan?
Drita kwam amper uit de eigen 16 dat is toch anders voetballen dan gisteren.quote:Op vrijdag 20 augustus 2021 01:11 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Elfsborg kwam in principe ook niet over de middellijn heen, en kwamen sowieso niet echt met voetballende intenties naar de Kuip. Ik had meer het idee dat het te snel voor ze ging. Zelfs als je ingraaft is er weinig mogelijk als je compleet eruit wordt gelopen.
zo snel gaat dat nietquote:Op vrijdag 20 augustus 2021 08:40 schreef Rocket Ride het volgende:
We zijn weer olifant in plaats van muis.
Ik ben nog steeds voorzichtig pessimistisch hoor, zal wel weer helemaal in elkaar storten ergens komende tijdquote:Op vrijdag 20 augustus 2021 08:27 schreef Mexicanobakker het volgende:
Toch bijzonder. Drie weken geleden was het nog totaal armoedig tegen Drita en nu ineens is er een immense hosannastemming. Luzern en Elfsborg ook wel makkelijk verslagen, daar niet van
Andersom gaat het anders wel zo snel.quote:
Dat het zo lekker loopt is inderdaad nog even onwennig ja. Je blijft toch wachten op die eeuwige uitglijer, of reeks van matige wedstrijden, want Feyenoord.quote:Op vrijdag 20 augustus 2021 09:07 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik ben nog steeds voorzichtig pessimistisch hoor, zal wel weer helemaal in elkaar storten ergens komende tijd
Maar ook niet in het negatieve.quote:Op vrijdag 20 augustus 2021 09:08 schreef fetX het volgende:
[..]
Andersom gaat het anders wel zo snel.
Maar ik ben het ergens wel eens. We moeten niet te snel doorslaan in het positieve.
Oh kut jaquote:Op vrijdag 20 augustus 2021 09:12 schreef Caland het volgende:
Jongens, het is een regel uit een bekend Feyenoordliedje.
Ik zie vooral een ontzettend goede klik in dit team. Tuurlijk win je en dan is het altijd leuk maar het feit dat je die verongelijkte diva niet meer in je team hebt lijkt zowaar wel iets te doen.quote:Op vrijdag 20 augustus 2021 09:11 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Dat het zo lekker loopt is inderdaad nog even onwennig ja. Je blijft toch wachten op die eeuwige uitglijer, of reeks van matige wedstrijden, want Feyenoord.
Ik denk zelf dat er ongetwijfeld nog wel even een periode komt dat het even wat meer tegenzit, maar zolang het Slot lukt om deze vibe vast te houden in het team wordt het sowieso al een stuk leuker om weer naar Feyenoord te kijken.
Als ik aan een muis denk denk ik aan onze vrienden in Kralingen of Dordt. Of die junks uit Spangen.quote:Op vrijdag 20 augustus 2021 09:11 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Maar ook niet in het negatieve.
We zijn nooit een muis geweest namelijk.
Altijd al gezegd, dat laatste.quote:Op vrijdag 20 augustus 2021 09:13 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik zie vooral een ontzettend goede klik in dit team. Tuurlijk win je en dan is het altijd leuk maar het feit dat je die verongelijkte diva niet meer in je team hebt lijkt zowaar wel iets te doen.
het voetbal is leuk om naar te kijken dat is sowieso al winstquote:Op vrijdag 20 augustus 2021 09:08 schreef fetX het volgende:
[..]
Andersom gaat het anders wel zo snel.
Maar ik ben het ergens wel eens. We moeten niet te snel doorslaan in het positieve.
Graag quotes uit 2021, 2020 en 2019 ter bewijsvoering.quote:
Dat is zeker waar. Qua grootte nog altijd de 2e club van NL. Hopelijk over een aantal jaar qua prestaties ook weer.quote:Op vrijdag 20 augustus 2021 09:11 schreef Scrummie het volgende:
[..]
We zijn nooit een muis geweest namelijk.
Ben bang dat zijn invalbeurt gisteren ook geen goed heeft gedaan. Al maken Turken wel eens vaker rare beslissingen.quote:Op vrijdag 20 augustus 2021 09:15 schreef Scrummie het volgende:
Het slaat nergens op eigenlijk, maar eigenlijk ben ik wel voorstander dat Fer blijft. Moet ie zich wel blijvend kunnen schikken in die reserverol maar die is in 'de kleedkamer' volgens mij wel erg belangrijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |