Nee, maar ze suggereren met dergelijke berichten dat er een grote stijging aan zit te komen.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 15:45 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Fearporn?
Valt tegenwoordig al het nieuws dat niet goed is daaronder ofzo?
vermoeiendquote:Op woensdag 18 augustus 2021 15:42 schreef _serial_ het volgende:
NOS start de fear porn alvast weer op
[ twitter ]
Paternotte had wel een punt dat een grote groep mensen die de taal niet voldoende machtig is e.d. het gewoon niet zo ziet zitten. Die informatiecampagne is denk ik wel belangrijk.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 15:46 schreef popje het volgende:
Nadat iedereen de kans heeft gehad, moet je volgens de tweede kamer nog mensen de kans geven om nog een tijd gevaccineerd te worden en te bereiken met info (die kans heeft men echt wel gehad hoor), en dan pas kun je testen betaald maken.
Hoe lang moet je nog wachten om iedereen de kans te geven?quote:Op woensdag 18 augustus 2021 15:46 schreef popje het volgende:
Nadat iedereen de kans heeft gehad, moet je volgens de tweede kamer nog mensen de kans geven om nog een tijd gevaccineerd te worden en te bereiken met info (die kans heeft men echt wel gehad hoor), en dan pas kun je testen betaald maken.
Mensen komen al weken terug van vakantiequote:Op woensdag 18 augustus 2021 15:47 schreef KingRadler het volgende:
Ik verwacht ook dat cijfers verder gaan stijgen, mensen komen terug van vakantie
Er zijn echt wel prikbussen de wijk ingegaan. Als mensen dan niet willen, is het op een gegeven moment klaar (en in achterstandswijken zullen ze niet zo snel een test halen om naar een festival/evenement te gaan).quote:Op woensdag 18 augustus 2021 15:47 schreef chratnox het volgende:
[..]
Paternotte had wel een punt dat een grote groep mensen die de taal niet voldoende machtig is e.d. het gewoon niet zo ziet zitten. Die informatiecampagne is denk ik wel belangrijk.
Tja, ongevaccineerd NL moet linksom of rechtsom toch aan antistoffen komen.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 15:42 schreef _serial_ het volgende:
NOS start de fear porn alvast weer op
[ twitter ]
1 november Freedom Dayquote:Op woensdag 18 augustus 2021 15:47 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Hoe lang moet je nog wachten om iedereen de kans te geven?
Geen nood, @AlwaysHappy gaat het virus nu naar Frankrijk exporteren.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 15:47 schreef KingRadler het volgende:
Ik verwacht ook dat cijfers verder gaan stijgen, mensen komen terug van vakantie
Oh daar ben ik het ook wel mee eens hoor. Wat mij betreft stoppen de maatregelen 20 september gewoon en gaan die prikbussen door. Dat betalen voor testen vind ik maar een onzinnig idee.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 15:49 schreef popje het volgende:
[..]
Er zijn echt wel prikbussen de wijk ingegaan. Als mensen dan niet willen, is het op een gegeven moment klaar (en in achterstandswijken zullen ze niet zo snel een test halen om naar een festival/evenement te gaan).
Maakt het weinig fearporn imo, grote stijging is maar net hoe je het leest maar dat het niet daalt maar stijgt kunnen we hier zelf ook wel concluderen. Of het uitmaakt is natuurlijk een ander verhaal.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 15:46 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Nee, maar ze suggereren met dergelijke berichten dat er een grote stijging aan zit te komen.
Klap in het gezicht van de Fransen.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 15:50 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Geen nood, @:AlwaysHappy gaat het virus nu naar Frankrijk exporteren.
Niet als je daarna de stokbroodvariant gewoon importeert, net als je vanuit Portugal hebt gedaan.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 15:53 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Klap in het gezicht van de Fransen.
Gewoon nog heel even volhouden. Een week of 3 en dan kijken we verder.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 15:47 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Hoe lang moet je nog wachten om iedereen de kans te geven?
Ja het gaat mij om de maatregelen die anders zouden moeten blijven, niet het betalen voor testen.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 15:51 schreef chratnox het volgende:
[..]
Oh daar ben ik het ook wel mee eens hoor. Wat mij betreft stoppen de maatregelen 20 september gewoon en gaan die prikbussen door. Dat betalen voor testen vind ik maar een onzinnig idee.
In een samenleving betaal je samen, vaak voor een minderheid. De hoeveelheid geld die het testen van ongevaccineerden kost is dan echt beperkt ten opzichte van de proefballonetjes die eruit gesmeten zijn.
De toegangstesten kosten z'n 140 miljoen per maand. Als belastingbetaler zou ik het toch wel prettig vinden dat dat niet te lang door gaat. Wat mij betreft schaffen we toegangstesten zsm gewoon af.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 15:51 schreef chratnox het volgende:
[..]
Oh daar ben ik het ook wel mee eens hoor. Wat mij betreft stoppen de maatregelen 20 september gewoon en gaan die prikbussen door. Dat betalen voor testen vind ik maar een onzinnig idee.
In een samenleving betaal je samen, vaak voor een minderheid. De hoeveelheid geld die het testen van ongevaccineerden kost is dan echt beperkt ten opzichte van de proefballonetjes die eruit gesmeten zijn.
Ik deel wel heel veel klappen uit dan.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 15:54 schreef chratnox het volgende:
[..]
Niet als je daarna de stokbroodvariant gewoon importeert, net als je vanuit Portugal hebt gedaan.
Hier komende week gewoon kermisquote:Op woensdag 18 augustus 2021 15:56 schreef WheeledWarrior het volgende:
Als ik het lokale nieuws zo een beetje lees, zijn er ook wel heel veel gemeenten die zich er heel makkelijk vanaf maken door gewoon geen vergunningen voor evenementen te verstrekken. Categorie we hebben er ook niet zoveel zin in als je het mij vraagt. Of zoveel hoepels opstellen dat kleinschalige organisatoren uit zichzelf wel afhaken.
Er worden per jaar miljarden weggesmeten waar jij en ik niets over te zeggen hebben, dit is gepruts in de marge in het totaal. Het is veel geld en het is vervelend, maar de hoeveelheid tests kan ook omlaag op dat moment. De groep die niet gevaccineerd is zal (hoogstwaarschijnlijk) beperkt gebruik maken van TVT, zeker als ze principieel tegen zijn. Als je daardoor 10% van de capaciteit over houdt ben je ook al een eind.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 15:55 schreef _serial_ het volgende:
[..]
De toegangstesten kosten z'n 140 miljoen per maand. Als belastingbetaler zou ik het toch wel prettig vinden dat dat niet te lang door gaat. Wat mij betreft schaffen we toegangstesten zsm gewoon af.
Ja, dat gaat / ging hier ook wel door, geloof ik.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 15:57 schreef Mallerd01 het volgende:
[..]
Hier komende week gewoon kermis
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |