Daarom lees ik dit soort posts. Heerlijk!quote:Op zaterdag 21 augustus 2021 10:05 schreef leolinedance het volgende:
Mocht je nog inspiratie op willen doen, kijk hier eens:
https://m.facebook.com/Ho(...)49/?type=3&source=48
En als je het zelf alvast koopt en je wint, dan krijg je het aankoopbedrag niet teruggestort, maar als shoptegoed.quote:Op zaterdag 21 augustus 2021 12:57 schreef Lemijn het volgende:
Wat een kansloze wedstrijd: een naam met een A of een E (dat is al het merendeel) of iets bijzonders (dat is de rest) en de verzendkosten zijn voor de winnaar. En vervolgens werd er niemand gekozen.
Xenia komt uit het Grieks. Volgens meertens komt het ook al 100 jaar voor in Nederland. Ik ken een Duitse die zo heet, en vind het best mooi.quote:Op zaterdag 21 augustus 2021 10:53 schreef Zusje123 het volgende:
[..]
Daarom lees ik dit soort posts. Heerlijk!
F.erleyano of X.enia X.aja.
Ksenia is ook een normale Poolse naam. Ik ken ook iemand met een X versie, die is gewoon Nederlands en uit begin jaren 80.quote:Op zondag 22 augustus 2021 08:49 schreef Gentianella het volgende:
[..]
Xenia komt uit het Grieks. Volgens meertens komt het ook al 100 jaar voor in Nederland. Ik ken een Duitse die zo heet, en vind het best mooi.
Hadewych vind ik (in een andere vorm) erg mooi! Maar is er niet doorheen gekomen helaas... Imme ook leuk!quote:Op zondag 22 augustus 2021 11:20 schreef Mrs.Peel het volgende:
@:eponine
Cato
Imme
Hadewych
Helga
Bodil
Beate
Lastig met het uitsluiten van zoveel beginletters!
Snap ik, van de klassieke namen. De meeste klassiekers voor een meisje vind ik niet leuk (voor bij ons!) en/of komen al in de directe omgeving voor en/of vind ik te populair. Zeikerd ben ikquote:Op zondag 22 augustus 2021 14:25 schreef MaJo het volgende:
Ik vind bij de naam van jouw zoon toch meer de klassieke namen passen als Anna, Emma, Sophie etc.
Vriendin heeft een zoon met dezelfde naam, haar dochter heet E.vi. Vind ik qua stijl niet per se bij elkaar passen maar wel een hele leuke naam
Imme was onze meisjesnaamquote:Op zondag 22 augustus 2021 11:27 schreef eponine het volgende:
[..]
Hadewych vind ik (in een andere vorm) erg mooi! Maar is er niet doorheen gekomen helaas... Imme ook leuk!
Heb je ook suggesties met de door mij uitgesloten beginletters?
Ja een jongensnaam zou hier 0 problemen opleverenquote:Op zondag 22 augustus 2021 14:54 schreef Mrs.Peel het volgende:
[..]
Imme was onze meisjesnaamIk maak alleen jongens
Birgit
Ciska
Gitta
Isolde
Jetske
Juliet
Leda
Leida
Lidewei of Lidewey
Oda
Ronja
Rosalinde
Victoria
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |