Waar kent ze mij van?quote:Op zaterdag 7 augustus 2021 14:23 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Ik verstond Fuck you Mexicanobakker
doet ze nu ookquote:Op zaterdag 7 augustus 2021 14:24 schreef Ambrosius het volgende:
Doe dit gewoon in het Engels, of een taal die we kunnen volgen.
Ik ook, hopelijk kunnen we naar live sport.quote:
Kijken bij de Duitser. Duiding bij de BBC.quote:Op zaterdag 7 augustus 2021 14:18 schreef Redefine het volgende:
[..]
Nauwelijks live uitzenden. Dan ben je verre van een god.
Ze woont ook al een tijd niet meer in Nederland dat helpt daar niet bij.quote:Op zaterdag 7 augustus 2021 14:25 schreef Arcee het volgende:
Toch opvallend dat ze na 13 jaar niet beter Nederlands spreekt. Maar goed, ze spreekt met haar benen en die zijn niet mis te verstaan.
Woont al jaren niet meer in Nederland dat helpt niet echt.quote:Op zaterdag 7 augustus 2021 14:25 schreef Arcee het volgende:
Toch opvallend dat ze na 13 jaar niet beter Nederlands spreekt. Maar goed, ze spreekt met haar benen en die zijn niet mis te verstaan.
quote:Op zaterdag 7 augustus 2021 14:26 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ze woont ook al een tijd niet meer in Nederland dat helpt daar niet bij.
True.quote:Op zaterdag 7 augustus 2021 14:26 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Woont al jaren niet meer in Nederland dat helpt niet echt.
Zo praat ik ook Nederlands als ik een week niet geslapen heb en net 10.000 meter heb gelopen.quote:Op zaterdag 7 augustus 2021 14:25 schreef Arcee het volgende:
Toch opvallend dat ze na 13 jaar niet beter Nederlands spreekt. Maar goed, ze laat haar benen spreken en die zijn niet mis te verstaan.
Nee natuurlijk nietquote:Op zaterdag 7 augustus 2021 14:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik ook, hopelijk kunnen we naar live sport.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |