abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 6 augustus 2021 @ 19:41:41 #26
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_200780881
Ik denk dat @EttovanBelgie hier iets van denkt.
Huilen dan.
pi_200781523
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 augustus 2021 14:51 schreef Watchman_tazapah het volgende:

[..]

Zo makkelijk zal het niet gaan. Anthony Fauci is een vrijmetselaar (freemason), die zich in binnen de geheime broederschap ten dienste gesteld heeft van de Nieuwe Wereld Orde.

In de video "Anthony Fauci hidden Freemason hand and hidden Beast! Part 2: Who is the Beast?", nadat Anthony Fauci zich bij de pilaar heeft gepositioneerd, steekt hij zijn hand naar binnen, wat onder de vrijmetselaars loyaliteit aan de orde symboliseert.

Het zo genoemde "hidden hand" is signaleert naar andere ingewijden dat hij een lid is van de geheime broederschap en dat hun daden geïinsprieerd zijn door dogma's uit de vrijmetselarij. Op deze manier symboliseren ze naar elkaar dat ze dezelfde meester dienen en naar hetzelfde einddoel toewerken.
[..]

In de video "212 Hidden Agendas - Total Onslaught Prof. Dr. Walter Veith" geeft Walter Veith tekst en uitleg over de structuur en opzet van vrijmetselarij, om de wereld te beheersen en te domineren.
Klopt, die gasten dekken elkaar allemaal.. van rechters tot politici.

Goed topic
pi_200781532
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 augustus 2021 16:17 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

De protocollen van Sion zijn gewoon een anti-semitische hoax, dat weet je toch hopelijk wel?
Nee hoor
pi_200781973
Satan's WORLD GOVERNMENT is Coming (NWO Bible Prophecy)


In de video “Satan's WORLD GOVERNMENT is Coming (NWO Bible Prophecy)”, behandelt Benjamin Knight dat de Bijbel een satanische Nieuwe Wereld Orde voorspelt dat komende is, wat neerkomt op Bijbelse profetie. Benjamin Knight behandelt een aantal belangrijke Bijbelverzen i.v.m. de komst van de Nieuwe Wereld Orde en de enorme chaos die deze aarde te wachten staat.

Daniël 7:20-24 HSV
20) en van de tien hoorns die op zijn kop zaten en van die andere, die oprees en waarvoor er drie afgevallen waren, namelijk die hoorn die ogen had en een mond vol grootspraak en waarvan de verschijning groter was dan die van zijn metgezellen.
21) Ik had namelijk toegekeken en gezien dat die hoorn oorlog voerde tegen de heiligen en dat hij hen overwon,
22) totdat de Oude van dagen kwam, de heiligen van de Allerhoogste recht verschaft werd en het tijdstip was bereikt dat de heiligen het koningschap in bezit namen.
23) Hij zei het volgende:
Het vierde dier zal het vierde koninkrijk op aarde zijn, dat verschillen zal van al de andere koninkrijken. Het zal heel de aarde verslinden, het zal haar vertrappen en haar verbrijzelen.

24) En de tien hoorns duiden aan dat uit dat koninkrijk tien koningen zullen opstaan, en na hen zal een ander opstaan. Die zal verschillen van die er eerder geweest waren. Drie koningen zal hij vernederen.

Daniël 7:23 beschrijft dat het vierde dier/beest het vierde koninkrijk zal zijn; hierdoor mag het duidelijk zijn dat "beest" staat voor "koninkrijk" en dat "Het merkteken van het beest" staat voor "Het merkteken van het koninkrijk van de antichrist" (NWO). Het koninkrijk van de antichrist zal heel de aarde verslinden; het zal haar vertrappen en haar verbrijzelen. In deze tijd van de coronaplandemie lijkt dit zich steeds meer te ontvouwen.

Daniël 7:21-22 beschrijft dat de hoorn (ofwel koning) die oorlog voert tegen de heiligen, dat hij hen overwint, totdat het tijdstip bereikt is dat de heiligen van de Allerhoogste recht wordt verschaft om het koningschap in bezit namen. Degenen die deel willen hebben aan het recht dat zal worden verschaft om het koningschap in bezit te nemen, zullen geschaard moeten te zijn bij de heiligen van de Allerhoogste.

Openbaring 13:1-2, 6-7 HSV
1) En ik zag uit de zee een beest opkomen, dat zeven koppen en tien hoorns had, en op zijn hoorns waren tien diademen, en op zijn koppen een godslasterlijke naam.
2) En het beest dat ik zag, leek op een panter, en zijn poten waren als die van een beer, en zijn muil was als de muil van een leeuw. En de draak gaf hem zijn kracht, zijn troon en grote macht.
6) En het opende zijn mond om God te lasteren, om Zijn Naam te lasteren en Zijn tent en hen die in de hemel wonen.
7) En het beest werd macht gegeven om oorlog te voeren tegen de heiligen en om hen te overwinnen, en hem werd macht gegeven over elke stam, taal en volk.

Het merkteken van het beest
Openbaring 13:11-18 HSV

11) En ik zag een ander beest opkomen, uit de aarde, en het had twee hoorns, als die van het Lam, maar het sprak als de draak.
12) En het oefent al de macht van het eerste beest voor zijn ogen uit, en het maakt dat de aarde en zij die er wonen het eerste beest aanbidden, waarvan de dodelijke wond genezen was.
13) En het doet grote tekenen, zodat het zelfs vuur uit de hemel laat neerkomen op de aarde, voor de ogen van de mensen.
14) En het misleidt hen die op de aarde wonen door middel van de tekenen die het gegeven zijn te doen voor de ogen van het beest. En het zegt tegen hen die op de aarde wonen, dat zij een beeld moeten maken voor het beest dat de wond van het zwaard had en weer levend werd.
15) En hem werd macht gegeven om een geest te geven aan het beeld van het beest, opdat het beeld van het beest zelfs zou spreken, en zou maken dat allen die het beeld van het beest niet zouden aanbidden, gedood zouden worden.
16) En het maakt dat men aan allen, kleinen en groten, rijken en armen, vrijen en slaven een merkteken geeft op hun rechterhand of op hun voorhoofd,
17) en het maakt dat niemand kan kopen of verkopen, behalve hij die dat merkteken heeft, of de naam van het beest of het getal van zijn naam.
18) Hier is de wijsheid: wie verstand heeft, laat hij het getal van het beest berekenen, want het is een getal van een mens, en zijn getal is zeshonderdzesenzestig.





[ Bericht 1% gewijzigd door Watchman_tazapah op 07-08-2021 13:57:19 ]
Globalisme, dat Nederland haar soevereiniteit kwijtraakt,
zal hoogstwaarschijnlijk vroeg of laat toch wel komen.
The Great Reset (Re:Set) » De Realisatie van de Globale Wereldregering
pi_200782200
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 augustus 2021 19:37 schreef Watchman_tazapah het volgende:

[..]

De aanleiding voor dit bericht was wegens een verzoek van KomVissen om het bij de feiten te houden en niet dergelijke theorieën te baseren op vermoedens, waarbij hij volgens m.i. uitgaat van fysieke aantoonbare wetenschap. Maar de hoofdrol voor de openbaring van geestelijke feiten en manifestaties is helaas niet aan mensen besteed, maar wordt bepaald vanuit de onzichtbare geestelijke wereld. Vele religieuze mensen geloven dat het geestelijke boven het natuurlijke en de mensheid verheven is.
Ik heb het natuurlijk over dit hele topic. Niet alleen over 1 schrijven van jou..
Als je het hebt over feiten dan moet je het hebben over werkelijke dingen, niet onderbuikgevoel, mythe en verdichting.
De onzichtbare geestelijke wereld is onzichtbaar en geestelijk. Niet voor mensen bestemd, en jij bent een mens (denk ik). Dus jij weet hier ook niks van. Net als iedereen die gelooft in de NWO, satanische bloedlijnen etc..
Je citeert hier bijvoorbeeld Ninefornews. Een site die geen feiten brengt maar van alles uit de duim zuigt. Om hun producten te verkopen.

https://hoax.fandom.com/nl/wiki/9_For_News

quote:
Ronald Bernard deelt in deze video dat hij aan zijn lijfen heeft ondrevonden dat er een ultieme geestelijke macht bestaat, met een haat is tegen de schepping, de mens en het leven.
Dus omdat de man iets zegt dat jou goed uitkomt geloof je het? De man wilde geen bewijs leveren dat hij inderdaad bij een bank werkte en dat hij dus een insider is.

https://kloptdatwel.nl/20(...)-de-wijzen-van-sion/

De man wil een bank "verkopen". Dit doet hij heel slim door de andere banken door het slijk te halen. En dan is de bekende mythe van het drinken van bloed van baby's wel het ergste van het ergste.. Volgens hem is hij de enige die niet beinvloed werd door de elite van de bankiers. Omdat hij wel een geweten had...

Nogmaals, als je dit gelooft dan geloof je alles. En vergeet niet dat het concept van de blije B al meer dan drie jaar een concept is. Mensen stoppen er geld in, maar krijgen het niet terug.

https://www.deblijeb.nl/faq.html

quote:
1.5. Kan ik mijn Eeuwigdurende Ledencertificaten terugverkopen aan United People Foundation?

De Ledencertificaten zijn gelijk de naam al zegt: Eeuwigdurend. Dit is de enige vorm van uitgifte die in NL mogelijk is bij een deelname onder de ¤ 100.000,-. Alle andere vormen hebben vanwege de Wet op het financieel toezicht artikel 3.5. inzake opvorderbare gelden een vergunningplicht die veel tijd en geld kost. Deze vorm is in samenspraak met ons juridisch fiscaal team tot stand gekomen. De Ledencertificaten zijn genummerd, staan op naam, zijn levenslang je eigendom en via het erfrecht overdraagbaar. Terug verkopen aan United People Foundation kan dus niet.
Dus als je eenmaal geld erin gestoken hebt zit je er altijd aan vast _O-

quote:
In deze tijd van COVID-19 zijn protestacties en demonstraties een hot item. In het geval met Ronald Bernard, gaat het mij in deze topic meer om het geestelijke aspect ofwel de religieuze kant van de aankomende Nieuwe Wereld Orde te benadrukken, dat als men deze crisis m.b.t. COVID-19 op humanistische wijze wil oplossen, dat men de strijd hoogstwaarschijnlijk zal verliezen.
Deze crisis wijst er juist op dat er GEEN NWO gaat komen.. Belgie en Nederland pakken de crisis al anders aan. Er is geen enkele samenwerking.

Komt nog bij dat Openbaring (waar jij wel weet van hebt, aangezien je christen bent) juist een NWO laat zien. Van Gods kant. Iedereen die niet gelooft in die God die gaat kapot. En de rest heeft geen eigen wil/ik bedoel zonde meer. Dus allemaal machines die de christelijke God volgen.
Jammer dat sommigen hier ziende blind zijn.

En als jij en anderen elkaar voorlichten dan is het de lamme die de blinde helpt.
pi_200783427
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 augustus 2021 21:10 schreef wappie1986 het volgende:

[..]

Als je het hebt over feiten dan moet je het hebben over werkelijke dingen, niet onderbuikgevoel, mythe en verdichting.
De onzichtbare geestelijke wereld is onzichtbaar en geestelijk. Niet voor mensen bestemd, en jij bent een mens (denk ik). Dus jij weet hier ook niks van. Net als iedereen die gelooft in de NWO, satanische bloedlijnen etc..
Je bovengenoemde suggestie van "Als je het hebt over feiten dan moet je het hebben over werkelijke dingen …" is subjectief en je eigen optiek, @wappie1986. Wat voor de één verborgen is, kan voor de ander een levens echt feit zijn. Er bestaan zichtbare feiten en zichtbare feiten.

Je bovengenoemde suggestie van "De onzichtbare geestelijke wereld is onzichtbaar en geestelijk. Niet voor mensen bestemd, en jij bent een mens (denk ik). Dus jij weet hier ook niks van." is subjectief en je eigen optiek , @wappie1986.
Je kan lopen verwijten en te oordelen, maar met het oordeel waarmee je oordeelt, zult je zelf worden geoordeeld en met de maat waarmee je meet, zal je ook weder worden gemeten. Je hebt eerst de balk uit je eigen oog te halen voordat je de splinter uit het oog van een ander kan halen, want anders ben je een huichelaar (Mattheüs 7:2-5).



Je wekt bij mij de indruk dat je een atheïst/humanist bent en blijkbaar geloof jij dat de mens slechts één geheel is van vlees en bloed.
Als Christen geloof ik zoals de Bijbel benadrukt dat de mens bestaat uit een geest, een ziel en een lichaam, wat in harmonie weer één geheel vormt. Volgens de Bijbel is God het Geestelijke Opperwezen en schiep Hij de mens om geestelijk gemeenschap (met Hem) te hebben. De mens is geschapen om geestelijke gemeenschap te hebben met God; vandaar dat mensen ook de hogere sferen opzoeken d.m.v. spiritualisme. Maar helaas zijn de mensen over he algemeen van God afgevallen en hebben ze Hem de rug toegekeerd.

quote:
[..]

Dus omdat de man iets zegt dat jou goed uitkomt geloof je het? De man wilde geen bewijs leveren dat hij inderdaad bij een bank werkte en dat hij dus een insider is.

https://kloptdatwel.nl/20(...)-de-wijzen-van-sion/
Het zal me niet verbazen dat de webiste waar je naar toe verwijst vol met sceptici zit. De naam van de website "https://kloptdatwel.nl" zegt al een hoop, dat men daar twijfels wil zaaien en van alles en nog wat in twijfel wil (kunnen) trekken.
Je bovengenoemde suggestie van "Dus omdat de man iets zegt dat jou goed uitkomt geloof je het?" geldt net zo goed voor jou omtrent je verwijzing naar KLOPTDATWEL? dat jij het net zó goed gebruikt, omdat het jou goed uitkomt.

quote:
[..]

De man wil een bank "verkopen". Dit doet hij heel slim door de andere banken door het slijk te halen. En dan is de bekende mythe van het drinken van bloed van baby's wel het ergste van het ergste.. Volgens hem is hij de enige die niet beinvloed werd door de elite van de bankiers. Omdat hij wel een geweten had...

Nogmaals, als je dit gelooft dan geloof je alles. En vergeet niet dat het concept van de blije B al meer dan drie jaar een concept is. Mensen stoppen er geld in, maar krijgen het niet terug.

https://www.deblijeb.nl/faq.html
Je bovengenoemde suggestie van "Nogmaals, als je dit gelooft dan geloof je alles." is subjectief en je eigen optiek, @wappie1986.
Je bovengenoemde beschrijving, in relatie tot je boven je suggestie van "Nogmaals, als je dit gelooft dan geloof je alles." is namelijk slechts een zeer klein gedeelte aan informatie t.o.v. het algehele grote spectrum aan informatie en wat er allemaal te geloven en voor waar aan te nemen valt. Je kunt niet alles geloven, want er zijn theorieën en realiteiten die recht tegenover elkaar staan, dat als je het ene gelooft, dat je het tegengestelde afwijst en verwerpt.

quote:
[..]

Deze crisis wijst er juist op dat er GEEN NWO gaat komen.. Belgie en Nederland pakken de crisis al anders aan. Er is geen enkele samenwerking.
Je bovengenoemde suggestie dat "Deze crisis wijst er juist op dat er GEEN NWO gaat komen."
is subjectief en is je eigen optiek, @wappie1986. Er zijn berichten dat er juist een grotere crisis gaat komen dan tot nu to het geval is geweest. De tijd zal het leren; nog even afwachten dus.
Nederland en België kunnen de crisis afzonderlijk van elkaar anders aanpakken, maar beiden landen vallen onder het bewind van het Europese Parlement, dat ze een groot deel van hun soevereiniteit hebben afgestaan.

quote:
[..]

En als jij en anderen elkaar voorlichten dan is het de lamme die de blinde helpt.
Je bovengenoemde suggestie van"En als jij en anderen elkaar voorlichten dan is het de lamme die de blinde helpt." is subjectief en je eigen redenering, @wappie1986.
Je kan lopen oordelen en het persoonlijk op de man spelen, maar met het oordeel waarmee je oordeelt, zult je zelf worden geoordeeld en met de maat waarmee je meet, zal je ook weder worden gemeten.

[ Bericht 21% gewijzigd door Watchman_tazapah op 08-08-2021 10:14:11 ]
Globalisme, dat Nederland haar soevereiniteit kwijtraakt,
zal hoogstwaarschijnlijk vroeg of laat toch wel komen.
The Great Reset (Re:Set) » De Realisatie van de Globale Wereldregering
pi_200783727
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 augustus 2021 22:25 schreef Watchman_tazapah het volgende:

[..]

Je bovengenoemde suggestie van "Als je het hebt over feiten dan moet je het hebben over werkelijke dingen …" is subjectief en je eigen optiek. Wat voor de één verborgen is, kan voor de ander een levens echt feit zijn. Er bestaan zichtbare feiten en zichtbare feiten.
Mensen kunnen ook denken dat ze kunnen vliegen. Dat is voor hen op dat moment een feit. Tot ze naar beneden springen en net zo mens zijn als jij en ik.

quote:
Je bovengenoemde suggestie van "De onzichtbare geestelijke wereld is onzichtbaar en geestelijk. Niet voor mensen bestemd, en jij bent een mens (denk ik). Dus jij weet hier ook niks van." is subjectief en je eigen optiek.
Ik gaf hier alleen maar mee aan hoe krom jouw redenering is.. Je stelde namelijk zelf dat de geestelijke wereld onzichtbaar is.

quote:
Je kan lopen verwijten en te oordelen, maar met het oordeel waarmee je oordeelt, zult je zelf worden geoordeeld en met de maat waarmee je meet, zal je ook weder worden gemeten. Je hebt eerst de balk uit je eigen oog te halen voordat je de splinter uit het oog van een ander kan halen, want anders ben je een huichelaar
Sorry hoor, maar hebben we te maken met een reliegekkie? Dat is vaak te zien aan het feit dat men te pas en vooral te onpas met bijbelcitaten strooit..

Jij bent het die mensen oordeelt en veroordeelt. Je doet alsof er families zijn die satanisch zijn, de elite, de mensen die achter de buhne de touwtjes in handen hebben. Dat is pas oordelen en veroordelen. Maar o wee als men kritisch is op jouw schrijven. Dan moet degene de balk verwijderen?

quote:
Je wekt bij mij de indruk dat je een atheïst/humanist bent en blijkbaar geloof jij dat de mens slechts één geheel is van vlees en bloed.
Ik ben zeker een humanist, aangezien dat de enige werkende manier is om met mensen om te gaan. Humaan. In plaats van achter 2000 jaar oude Boeken aanlopen en alle menselijkheid uit het oog verliezen.
Van dat laatste ben ik niet zo zeker, ik ben spiritueel. Ik denk eerder dat we een lichaam hebben en een ziel/bewustzijn zijn. Maar hoe het werkt, geen idee.

quote:
Als Christen geloof ik zoals de Bijbel benadrukt dat de mens bestaat uit een geest, een ziel en een lichaam, wat in harmonie weer één geheel vormt. Volgens de Bijbel is God het Geestelijke Opperwezen en schiep Hij de mens om geestelijk gemeenschap (met Hem) te hebben. De mens is geschapen om geestelijke gemeenschap te hebben met God; vandaar dat mensen ook de hogere sferen opzoeken d.m.v. spiritualisme. Maar helaas zijn de mensen over he algemeen van God afgevallen en hebben ze Hem de rug toegekeerd.
Dat de Bijbel beweert dat diens God het geestelijk opperwezen is kan me niet zoveel doen. Dat is een beetje "wij van WC-eend adviseren WC-eend".
De Bijbel is pas 2600 jaar oud (de oudste delen ervan) dus dan lijkt het me eerder zo dat de mensen vroeger spiritueel waren en dat men van daaruit God heeft bedacht. In plaats van dat God er eerst was en dat men daarom het hogere opzoekt..
Wetenschappelijk is dat ook veel beter te verklaren.
pi_200783801
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 augustus 2021 22:27 schreef Watchman_tazapah het volgende:

[..]

Je bovengenoemde suggesties zijn subjectief en zijn je eigen optiek.
Alles is subjectief en eigen optiek. Maar je hebt ook zoiets als gezond verstand. Een mens die een eigen bank gaat opzetten gaat niet eerst de loftrompet over andere banken opzetten. Die gaat de anderen zo kwaad mogelijk wegzetten..
De man heeft geen enkel bewijs dat hij bij welke bank dan ook gewerkt heeft. Heeft daar niet eens een opleiding toe gedaan.
Waarom geloof je precies wat die man zegt? Is dat niet confirming bias?
Stel dat dezelfde man had gezegd dat ze in christelijke kerken aan kinderoffers doen, en dat hij insider was die ontsnapte, had je hem dan ook gelooft?


quote:
Je bent hier in BNW en in deze discussie lijk je duidelijk (wat) kenmerken te vertonen van een internet troll.
Zie: https://www.thehuddle.nl/(...)tips/internet-troll/
Dus in BNW moet je alles posten zonder kritiek te kunnen krijgen? En anders zetten we de ander maar weg als troll, dan kunnen we in onze eigen wereld blijven geloven?

Zoals anderen al zeggen is de protocollen van Sion een antisemitische HOAX. Maar negeer dat maar, de werkelijkheid is immers enkel subjectief..
pi_200789598
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 augustus 2021 22:42 schreef wappie1986 het volgende:

[..]

Ik gaf hier alleen maar mee aan hoe krom jouw redenering is.. Je stelde namelijk zelf dat de geestelijke wereld onzichtbaar is.
Om je met je eigen oordeel te oordelen en je met je eigen maat te meten, @wappie1986: "Jou berichten op dit forum geven duidelijk aan hoe krom jouw redenering is".

Je kan lopen verwijten en te oordelen, maar met het oordeel waarmee je oordeelt, zult je zelf worden geoordeeld en met de maat waarmee je meet, zal je ook weder worden gemeten. Je hebt eerst de balk uit je eigen oog te halen voordat je de splinter uit het oog van een ander kan halen, want anders ben je een huichelaar (Mattheüs 7:2-5).



quote:
[..]

Jij bent het die mensen oordeelt en veroordeelt. Je doet alsof er families zijn die satanisch zijn, de elite, de mensen die achter de buhne de touwtjes in handen hebben. Dat is pas oordelen en veroordelen. Maar o wee als men kritisch is op jouw schrijven. Dan moet degene de balk verwijderen?
Je bovengenoemde suggesties geven aan hoe krom jou eigen redenering is, @wappie1986. Je verwijt mij dat ik aan het oordelen ben, terwijl jij zelf aan het oordelen bent. Blijkbaar heb je moeite om onderscheid te maken tussen oordeel en opinie. Ik heb de informatie gewoon van het internet; ik vermeld steeds de bron, waar ik het vandaan heb.

[ Bericht 18% gewijzigd door Watchman_tazapah op 08-08-2021 10:29:45 ]
Globalisme, dat Nederland haar soevereiniteit kwijtraakt,
zal hoogstwaarschijnlijk vroeg of laat toch wel komen.
The Great Reset (Re:Set) » De Realisatie van de Globale Wereldregering
pi_200789606
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 augustus 2021 22:42 schreef wappie1986 het volgende:

[..]

Sorry hoor, maar hebben we te maken met een reliegekkie? Dat is vaak te zien aan het feit dat men te pas en vooral te onpas met bijbelcitaten strooit..
Over reliegekkie gesproken; maak dát maar duidelijk aan de elite, het Vaticaan en de Illuminati, die op basis van hun spirituele overtuigingen en geestelijke praktijken de wereld in de greep hebben.



quote:
De Illuminati hebben hun haken in vrijwel elke hooggeplaatste politicus, grote onderneming en entertainer in de wereld, maar er zouden slechts 13 bloedlijnen zijn die de cabal feitelijk controleren.

Dit zijn enkele van de rijkste families ter wereld met connecties tot rijkdom en macht over de hele wereld, van Europa tot China. En volgens Illuminati-watchers gebruiken zij die om de controle over de mensheid te behouden en ervoor te zorgen dat hun grote plan wordt uitgevoerd.

Deze 13 families zetten al hun middelen in voor één wereldregering. Wanneer dit is bereikt, zullen zij aan de top van de piramide staan en elk aspect van de wereldpolitiestaat beheersen.

Er is weinig bekend over de genealogie of geschiedenis van de geheimzinnige families van de Illuminati-bloedlijn, maar men vermoedt dat zij enorme macht hebben binnen de Cabal, met uitgebreide connecties met Satanisten uit New England, wat betekent dat zij de sleutel zijn tot de Satanische rituelen en verering van de Cabal.

Bron: https://newspunch.com/illuminati-bloodlines-rule-world/
Vertaald met www.DeepL.com/Translator
Paus Francis met Illuminati satanisch handgebaar







[ Bericht 27% gewijzigd door Watchman_tazapah op 08-08-2021 12:48:42 ]
Globalisme, dat Nederland haar soevereiniteit kwijtraakt,
zal hoogstwaarschijnlijk vroeg of laat toch wel komen.
The Great Reset (Re:Set) » De Realisatie van de Globale Wereldregering
pi_200789608
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 augustus 2021 22:42 schreef wappie1986 het volgende:

[..]

Dat de Bijbel beweert dat diens God het geestelijk opperwezen is kan me niet zoveel doen.
Dat de Bijbel jou niet zoveel kan doen, dat is jou eigen zaak. God die de mens geschapen heeft, heeft de mensen een vrije wil gegeven, dat ze zelf kunnen kiezen of ze in God geloven of niet, alsmede een vrije wil om te kiezen waarin ze allemaal geloven en wat ze voor waarheid aannemen. Ik vermoed dat de meeste mensen meer in zichzelf geloven, dan dat ze in God geloven.

Voor Christenen heeft God's Woord het Hoogste Gezag.



Het Woord van God is levend en krachtig en scherper dan enig tweesnijdend zwaard, en het dringt door tot op de scheiding van ziel en geest, van gewrichten en merg, en het oordeelt de overleggingen en gedachten van het hart. En er is geen schepsel onzichtbaar voor God, maar alles ligt naakt en ontbloot voor de ogen van God aan Wie wij rekenschap hebben af te leggen. Hebreeën 4:12-13 HSV

Jezus Christus zei dat de mensen voor elk nutteloos woord zij spreken, rekenschap moeten geven op de dag van het oordeel. Op grond van hun woorden zullen mensen rechtvaardig worden verklaard, en op grond van hun woorden zullen mensen veroordeeld worden. Matteüs 12:36-37 HSV

Jezus Christus zei: "De mens zal niet van brood alleen leven, maar van elk woord dat uit de mond van God komt." Matteüs 4:4 - HSV

Men moet aan God meer gehoorzaam zijn dan aan mensen. Handelingen 5:29.
Globalisme, dat Nederland haar soevereiniteit kwijtraakt,
zal hoogstwaarschijnlijk vroeg of laat toch wel komen.
The Great Reset (Re:Set) » De Realisatie van de Globale Wereldregering
pi_200789609
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 augustus 2021 22:47 schreef wappie1986 het volgende:

[..]

Alles is subjectief en eigen optiek.

[..]

Zoals anderen al zeggen is de protocollen van Sion een antisemitische HOAX. Maar negeer dat maar, de werkelijkheid is immers enkel subjectief..
Je bovengenoemde suggesties geven aan hoe krom jou eigen redenering is, @wappie1986. Blijkbaar heb jij moeite om onderscheid te maken tussen subjectief en objectief.
Globalisme, dat Nederland haar soevereiniteit kwijtraakt,
zal hoogstwaarschijnlijk vroeg of laat toch wel komen.
The Great Reset (Re:Set) » De Realisatie van de Globale Wereldregering
pi_200792783

ORDO AB CHAO is Latijns voor wat ze in het Engels uitdrukken als “Order Out of Chaos" en/of "Order from Disorder”, wat in het Nederlands neerkomt op "Orde uit Chaos" en/of "Orde uit Wanorde". Deze term is uitgevonden door Vrijmetselaars en is het eigenlijke motto van de 33e Graad van de Schotse Rite der Vrijmetselarij.
Bron: https://gnosticwarrior.com/ordo-ab-chao.html


Video: (ONE WORLD) ORDER OUT of CHAOS
Dit is een video waarin het motto "Order Out of Chaos" rustig en aandachtig wordt uitgelegd, wat nuttig kan zijn om het geestelijke aspect in samenhang met de aankomende Nieuwe Wereld Orde beter te begrijpen in relatie tot het motto "Order Out of Chaos".

Een indrukwekkende video over het geestelijke aspect m.b.t. de Nieuwe Werleld Orde
De Great Reset wordt soms ook wordt benadrukt als "Re:Set", wat verwijst naar 2 goden; de god Re/Ra en de god Set.
quote:
Bij het bekijken van video's over "The Great Reset" die door het World Economic Forum zijn gepubliceerd, zag Tony een video die zijn aandacht trok. Ze namen het woord "reset" en zetten een colin tussen de letters "re" en "set", wat hij interessant vond. Hij deed een stapje terug en speelde de "rules of engagement" in zijn hoofd na die we de elites horen hanteren. In het bijzonder het idee dat ze dingen in het zicht plaatsen om je te vertellen wat ze doen om zichzelf te ontlasten van elk ethisch of moreel schuldgevoel over wat er van hun daden terecht zal komen. Toen ging hij op zoek naar de oude Egyptische goden Re en Set en wat ik vond deed me versteld staan.


[ Bericht 4% gewijzigd door Watchman_tazapah op 07-08-2021 13:48:53 ]
Globalisme, dat Nederland haar soevereiniteit kwijtraakt,
zal hoogstwaarschijnlijk vroeg of laat toch wel komen.
The Great Reset (Re:Set) » De Realisatie van de Globale Wereldregering
  zaterdag 7 augustus 2021 @ 19:40:02 #39
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_200799432
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 augustus 2021 10:59 schreef Watchman_tazapah het volgende:

[..]

Je bovengenoemde suggesties geven aan hoe krom jou eigen redenering is, @:wappie1986. Je suggereert dat ik aan het oordelen ben. Blijkbaar heb je moeite om onderscheid te maken tussen oordeel en opinie. Ik heb de informatie gewoon van het internet; ik vermeld steeds de bron, waar ik het vandaan heb.
Je weet dat het boekje geschreven is tientallen honderden en duizenden jaren na de gebeurtenissen die zich afspeelden in het boek..
En persoonlijk gezien ik dat een reden vind om het boekje te wantrouwen in de waarde van gods woord, want is het gods woord of die van de mens?
I am the hope of the universe. I am the answer to all living things that cry out for help.I am the protector of the innocent. I am the Light in the darkness. I am truth. Ally to good! Nightmare to you!
pi_200803622
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 augustus 2021 11:50 schreef ems. het volgende:
De bijbel en het christendom komen voort uit de OG complotwappies. Ergens ook logisch dat gelovige mensen zo gevoelig zijn voor dat soort zaken.
Gezien het feit dat 50% van je posts in BNW zijn, behoor jij ook tot het clubje hoor 😀

[ Bericht 0% gewijzigd door UncleScorp op 07-08-2021 22:15:46 ]
I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.
pi_200804475
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 augustus 2021 19:40 schreef theguyver het volgende:

[..]

Je weet dat het boekje geschreven is tientallen honderden en duizenden jaren na de gebeurtenissen die zich afspeelden in het boek..
En persoonlijk gezien ik dat een reden vind om het boekje te wantrouwen in de waarde van gods woord, want is het gods woord of die van de mens?
De Bijbel is God's geschreven Woord. God inspireerde de mens met Zijn woord en om Zijn woord te schrijven, wat de Bijbel wordt genoemd.

Robert Braker geeft in zijn video "How Do We Know the Bible Is True?" tekst en uitleg over God die mensen inspireerde om Zijn woord te schrijven, alsmede hoe we kunnen weten of de Bijbel waar is.




[ Bericht 14% gewijzigd door Watchman_tazapah op 07-08-2021 23:10:46 ]
Globalisme, dat Nederland haar soevereiniteit kwijtraakt,
zal hoogstwaarschijnlijk vroeg of laat toch wel komen.
The Great Reset (Re:Set) » De Realisatie van de Globale Wereldregering
pi_200804603
Mn beste vriend is recent ineens 100% gelovig geworden ... best wel eng eigenlijk.
We proberen elkaar soms op andere gedachten te brengen ... want natuurlijk niet lukt
😀
I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.
pi_200805040
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 augustus 2021 22:50 schreef UncleScorp het volgende:
Mn beste vriend is recent ineens 100% gelovig geworden ... best wel eng eigenlijk.
We proberen elkaar soms op andere gedachten te brengen ... want natuurlijk niet lukt
😀
Wat is zijn religie ofwel geloofsovertuiging?
Globalisme, dat Nederland haar soevereiniteit kwijtraakt,
zal hoogstwaarschijnlijk vroeg of laat toch wel komen.
The Great Reset (Re:Set) » De Realisatie van de Globale Wereldregering
pi_200805260
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 augustus 2021 23:12 schreef Watchman_tazapah het volgende:
Wat is zijn religie ofwel geloofsovertuiging?
Katholiek
I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.
  zondag 8 augustus 2021 @ 00:18:04 #45
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_200806177
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 augustus 2021 22:44 schreef Watchman_tazapah het volgende:

[..]

De Bijbel is God's geschreven Woord. God inspireerde de mens met Zijn woord en om Zijn woord te schrijven, wat de Bijbel wordt genoemd.

Robert Braker geeft in zijn video "How Do We Know the Bible Is True?" tekst en uitleg over God die mensen inspireerde om Zijn woord te schrijven, alsmede hoe we kunnen weten of de Bijbel waar is.


Jup en wanneer is het ook weer geschreven?
Ik ben zelf katholiek opgevoed, dus Ik weet er meer dan genoeg over.
I am the hope of the universe. I am the answer to all living things that cry out for help.I am the protector of the innocent. I am the Light in the darkness. I am truth. Ally to good! Nightmare to you!
pi_200810724
quote:
0s.gif Op zondag 8 augustus 2021 00:18 schreef theguyver het volgende:

[..]

Jup en wanneer is het ook weer geschreven?
Ik ben zelf katholiek opgevoed, dus Ik weet er meer dan genoeg over.
Zelf ben ik ook katholiek opgevoed, in een gezin met een toegeeflijke vader en een vrome dominante katholiek moeder, die het gezin in de greep had; het ging toen meer om katholiek doctrines en rituelen. In mijn gezin van herkomst heb ik nooit een Bijbel toegereikt gekregen. Pas toen ik werd uitgenodigd in een Pinkstergemeente leerde ik Jezus Christus kennen als mijn Redder en Verlosser, en begon ik geestelijke voldoening te ervaren. In de Pinkstergemeente begon ik Gods bovennatuurlijke kracht en Zijn bovennatuurlijke vrede te ervaren, in samenhang met de predikingen uit de Bijbel. Zo werd de Bijbel voor mij een belangrijk boek.
Globalisme, dat Nederland haar soevereiniteit kwijtraakt,
zal hoogstwaarschijnlijk vroeg of laat toch wel komen.
The Great Reset (Re:Set) » De Realisatie van de Globale Wereldregering
pi_200811757
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 augustus 2021 16:26 schreef Watchman_tazapah het volgende:

[..]

Wat versta jij onder Antisemitisme?

https://www.britannica.com/topic/Semite
Semite, member of a people speaking any of a group of related languages presumably derived from a common language, Semitic (see Semitic languages). The term came to include Arabs, Akkadians, Canaanites, Hebrews, some Ethiopians, and Aramaean tribes. Mesopotamia, the western coast of the Mediterranean, the Arabian Peninsula, and the Horn of Africa have all been proposed as possible sites for the prehistoric origins of Semitic-speaking peoples, but no location has been definitively established.
By 2500 bce Semitic-speaking peoples had become widely dispersed throughout western Asia. In Phoenicia they became seafarers. In Mesopotamia they blended with the civilization of Sumer. The Hebrews settled with other Semitic-speaking peoples in Palestine.

https://www.britannica.com/topic/anti-Semitism
Although the term now has wide currency, it is a misnomer, since it implies a discrimination against all Semites. Arabs and other peoples are also Semites, and yet they are not the targets of anti-Semitism as it is usually understood. The term is especially inappropriate as a label for the anti-Jewish prejudices, statements, or actions of Arabs or other Semites.

https://en.wikipedia.org/wiki/Wilhelm_Marr
Friedrich Wilhelm Adolph Marr (November 16, 1819 – July 17, 1904) was a German agitator and publicist, who popularized the term "antisemitism" (1881).

In his pamphlet Der Weg zum Siege des Germanenthums über das Judenthum (The Way to Victory of Germanism over Judaism,[12] 1879) he introduced the idea that Germans and Jews were locked in a longstanding conflict, the origins of which he attributed to race—and that the Jews were winning.

...
The term 'antisemitism' has been hijacked it seems.

Judaisme 'n religie en dus geen ras is.

Ik heb geen interesse in de Protocols.
In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo
  zondag 8 augustus 2021 @ 12:34:09 #48
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_200812195
quote:
0s.gif Op zondag 8 augustus 2021 10:56 schreef Watchman_tazapah het volgende:

[..]

Zelf ben ik ook katholiek opgevoed, in een gezin met een toegeeflijke vader en een vrome dominante katholiek moeder, die het gezin in de greep had; het ging toen meer om katholiek doctrines en rituelen. In mijn gezin van herkomst heb ik nooit een Bijbel toegereikt gekregen. Pas toen ik werd uitgenodigd in een Pinkstergemeente leerde ik Jezus Christus kennen als mijn Redder en Verlosser, en begon ik geestelijke voldoening te ervaren. In de Pinkstergemeente begon ik Gods bovennatuurlijke kracht en Zijn bovennatuurlijke vrede te ervaren, in samenhang met de predikingen uit de Bijbel. Zo werd de Bijbel voor mij een belangrijk boek.
Mooi en leuk voor je maar dat beantwoordt de vraag niet over wanneer dat boek geschreven is!

En bovennatuurlijke kracht... Sure!
I am the hope of the universe. I am the answer to all living things that cry out for help.I am the protector of the innocent. I am the Light in the darkness. I am truth. Ally to good! Nightmare to you!
pi_200813589
quote:
0s.gif Op zondag 8 augustus 2021 12:54 schreef UncleScorp het volgende:
Dus niet gevaccineerden moeten zich laten testen om ergens binnen te mogen. Gevaccineerden niet ... terwijl zij evengoed nog besmet kunnen worden en het doorgeven aan anderen.
Als er na een evenement besmettingen zijn, wordt dit verweten aan de ongevaccineerden, terwijl zij net wel negatief getest waren. De gevaccineerden tonen pasje en mogen zo binnen, en besmetten dus de boel.
De logica toch ...
Dat heeft te maken met het motto "Ordo ab Chao" ofwel "Orde uit de Chaos".



Klaus Schwab Declares Unvaccinated People To Be A Threat To Humanity 🔗
Klaus Schwab verklaart ongevaccineerde mensen als een bedreiging voor de mensheid; hieruit concludeer ik dat Klaus Schwab van het WEF wil dat alle mensen wereldwijd worden gevaccineerd. 24 Wereldleiders kondigen internationaal pandemieverdrag aan om de agenda van de Grote Reset te implementeren (realiseren).

In de afbeelding hierboven zie je de termen "Thesis", "Anti-thesis" en "Synthesis (New Thesis)". Heel wat

Ongevaccineerden zijn de "Thesis" ofwel de misdadigers en overtreders die anderen besmetten, waarop de "Anti-thesis" (uitgevoerde vaccinatieplannen voor aanpak) om de besmettingen te bestrijden van toepassing is, met als gevolg dat men alle mensen (incl. de ongevaccineerden) wil vaccineren, waardoor de "Synthesis" (Nieuwe Thesis / doelstelling) om alle mensen te vaccineren wordt bereikt.

[ Bericht 0% gewijzigd door Watchman_tazapah op 08-08-2021 14:02:41 ]
Globalisme, dat Nederland haar soevereiniteit kwijtraakt,
zal hoogstwaarschijnlijk vroeg of laat toch wel komen.
The Great Reset (Re:Set) » De Realisatie van de Globale Wereldregering
pi_200822942
quote:
0s.gif Op zondag 8 augustus 2021 23:33 schreef loveyoulongtime het volgende:

[..]

^O^ Huug Huug Huug's the man, If he can't do it no one can.. go Huug *O*
Je kent vast het motto "Ordo ab Chao" ofwel "Orde uit de Chaos".

Als er een enorme chaos zou uitbreken, dat Hugo en de Nederlandse regering er niet uitkomen, kan het juist aanleiding zijn dat Nederland nog meer soevereiniteit gaat afstaan aan het EU Parlement; hoe meer EU landen in een enorme chaotische toestand komen te zitten dat ze er zelf niet uitkomen, des te sneller de EU geglobaliseerd kan worden tot een EU Superstaat. De Globalisering van de EU is dan weer een onderdeel van de wereldwijde globalisering ofwel de Great Reset.



[ Bericht 5% gewijzigd door Watchman_tazapah op 09-08-2021 00:46:30 ]
Globalisme, dat Nederland haar soevereiniteit kwijtraakt,
zal hoogstwaarschijnlijk vroeg of laat toch wel komen.
The Great Reset (Re:Set) » De Realisatie van de Globale Wereldregering
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')