dit was toch al een x in een eerdere aflevering?quote:Op zondag 1 augustus 2021 20:54 schreef TigerXtrm het volgende:
Undercover in Nederland
Alberto Stegeman laat in dit nieuwe seizoen zien dat illegaal en ongekeurd vlees uit Afrika gewoon in Nederland te koop is. De verborgen camera filmt hoe ongekoelde vrachtwagens dit 'gevaarlijke' vlees vervoeren.
Vlees uit het Afrikaanse oerwoud is verboden in Nederland. Sommige handelaren negeren dit verbod, zo is te zien in dit nieuwe seizoen van Undercover in Nederland. Alberto Stegeman en zijn team tonen hierin aan dat illegaal en ongekeurd vlees gewoon onder de toonbank te koop is. Zo weet Alberto in een Nederlandse winkel vlees van wilde dieren uit Congo te kopen. Dergelijk vlees kan gevaarlijke - en zelfs dodelijke - virussen bij zich dragen.
Illegale vleeshandel
Alberto spreekt hierover met virologen, die zich zorgen maken over deze illegale vleeshandel. En met de verborgen camera laat de undercoverjournalist zien hoe ongekoelde vrachtwagens vlees vervoeren.
Heb jij schone billen?quote:Op zondag 1 augustus 2021 21:05 schreef ikweethetookniet het volgende:
Ik maar wachten totdat Alberto de bosjes induikt om te poepen
Laatst had ik ook één die sneaky was.quote:Op zondag 1 augustus 2021 21:05 schreef TigerXtrm het volgende:
"Goedemiddag meneer, we bellen u omdat u in het verleden gebruikt heeft gemaakt van één van onze acties."
![]()
![]()
Met monkyyy valt niet te sollen. @Wereldgozerquote:Op zondag 1 augustus 2021 21:07 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Laatst had ik ook één die sneaky was.
"Een jaar geleden heeft mijn collega gebeld die uw bedrijf in de gemeentegids heeft gezet voor ¤249, wilt u dit voortzetten of upgraden naar het premiumpakket voor slechts ¤749"
Ik weet 100% zeker dat ik niet door de "gemeentegids" ben benaderd en heb hem streng, doch vriendelijk van repliek gediend.
quote:
Door contracten te verkopen voor Eneco, maar dat mogen ze niet doen namens Eneco.quote:Op zondag 1 augustus 2021 21:17 schreef monkyyy het volgende:
Maar hoe verdient dat bedrijf nou geld, ik snap het niet
Echt he.quote:Op zondag 1 augustus 2021 21:23 schreef ikweethetookniet het volgende:
Wat een stuk stront is dat zeg
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |