Ik wil records!quote:Op zondag 1 augustus 2021 13:25 schreef PippenScottie het volgende:
Halve finales 800 meter zijn echt brutal
Al is het maar een klein beetje basiskennis van verschillende sporten. Je hoeft geen kenner te zijn, totaal niet, maar dat je bijvoorbeeld wel bekend bent met het bestaan van het hinkstapspringen, of dat je weet dat skeleton een sport is, of dat de kanoslalom echt gewoon bestaat.quote:Op zondag 1 augustus 2021 13:23 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik zou een moord doen voor iemand bij de NOS die op basis van kwaliteit presentatoren zou selecteren, dan had Egbers er al 10 jaar niet meer gezeten.
Ja, zijn techniek in topvorm is echt een van de mooiste dingen in sport.quote:Op zondag 1 augustus 2021 13:24 schreef PippenScottie het volgende:
Barshim is de enige hoogspringer waarbij ik soms echt het idee heb dat hij vliegt
Heb ik gezienquote:Op zondag 1 augustus 2021 13:25 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Je bent negen jaar te laat (uit mijn hoofd)
Wat vinden wij hiervan?quote:
Eredivisie kan hij ook niet zonder te stamelen.quote:Op zondag 1 augustus 2021 13:26 schreef De_Kraam het volgende:
Egbers moet het houden bij Eredivisiesamenvattingen en Andere Tijden Sport. Verder kan hij niks.
Die 800 meter finale in Londen was misschien de beste hardloopwedstrijd ooitquote:
quote:Op zondag 1 augustus 2021 13:26 schreef De_Kraam het volgende:
Egbers moet het houden bij Eredivisiesamenvattingen en Andere Tijden Sport. Verder kan hij niks.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |