Zullen we dat maar even niet doen? Denk aan je zelfrespectquote:Op vrijdag 30 juli 2021 18:12 schreef bamibij het volgende:
[..]
Werkenneem een voorbeeld aan Braddie.
Die vent van fokker? Brr dat filmpje hoef ik niet te zienquote:Op vrijdag 30 juli 2021 18:18 schreef MissionPhailed het volgende:
Over werken gesproken: recentelijk kreeg ik een filmpje onder ogen waaruit bleek dat een draaibank niet-oplettende werknemers letterlijk in stukken kan verscheuren. Dát is iets dat de Braad dus niet kan overkomen!
Gevaarlijke machines wel.quote:Op vrijdag 30 juli 2021 18:18 schreef MissionPhailed het volgende:
Over werken gesproken: recentelijk kreeg ik een filmpje onder ogen waaruit bleek dat een draaibank niet-oplettende werknemers letterlijk in stukken kan verscheuren. Dát is iets dat de Braad dus niet kan overkomen!
Was in mijn geval een filmpje uit Rusland; werknemer komt vast te zitten onder een draaibank, verzet zich maar breekt vervolgens zijn rug, en vervolgens regent het bloed en stukken vlees in de gehele bedrijfshal. Maar goed dat het niet opgenomen was in HD/4K resolutiequote:Op vrijdag 30 juli 2021 18:19 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Die vent van fokker? Brr dat filmpje hoef ik niet te zien
Ah djeezquote:Op vrijdag 30 juli 2021 18:21 schreef MissionPhailed het volgende:
[..]
Was in mijn geval een filmpje uit Rusland; werknemer komt vast te zitten onder een draaibank, verzet zich maar breekt vervolgens zijn rug, en vervolgens regent het bloed en stukken vlees in de gehele bedrijfshal. Maar goed dat het niet opgenomen was in HD/4K resolutie
Bedankt habibo voor je begripquote:Op vrijdag 30 juli 2021 18:19 schreef Makrelis het volgende:
De standaard KLBers hier hebben gewoon een baan. Habibo moet nog even werken aan een opleiding, uiteindelijk wordt dat ook gewoon een werkmens. Ja Braad, gevalletje apart. We hebben alles hier, ambtenaren, juristen, technici en wat Dies meer zei.
Als het daar mis gaat ben je in een milliseconde een pizzaquote:
Zonde dat prachtige hout voor zo'n kitch pilaar gebruikenquote:
Twee ooms van mij zijn van het hout. Het is heel link. Ze missen allebei een vinger door een ongeluk. Ik heb zelf in de zware staal-industrie gewerkt, daar komen geen mensenhanden aan te pas. Dat is nog veel linker: Nedstaal zat ik, Alblasserdam.quote:Op vrijdag 30 juli 2021 18:30 schreef MissionPhailed het volgende:
[..]
Als het daar mis gaat ben je in een milliseconde een pizza![]()
Wel mooi eindresultaat!
Dat wordt een flink suikermandje aan de kassaquote:
Blowen is een slecht plan ja. Dikste ruzie om.Misschien werkt het bij een ander, bij mij niet.quote:Op vrijdag 30 juli 2021 18:58 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Wtf ongelofelijke lamlul stop met die troep
Ik ging lekker op in de muziek en had zelfscanquote:Op vrijdag 30 juli 2021 18:52 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
DE CASSIERE ZIET HET AAN JE OGEN
IEDEREEN ZIET DAT JE NORMAAL PROBEERT TE DOEN
Ik functioneer primaquote:Op vrijdag 30 juli 2021 18:58 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Wtf ongelofelijke lamlul stop met die troep
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |