gaat dit over n a t t e k r a n t?quote:
Ik zou zeggen: gewoon blijven doen. De waarheid doen we geen onrecht aan.quote:
Uiteraard, en dat er altijd een post of 10 met drek moet komen als er sporters besluiten een statement te maken. Maar als je daar vervolgens iets van zegt ben jij de boosdoener, krijg jij de notes en mag je naar FB.quote:Op donderdag 29 juli 2021 13:28 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
gaat dit over n a t t e k r a n t?
waarom hebben mensen moeite met sporters die zich uitspreken tegen onrechtquote:Op donderdag 29 juli 2021 13:29 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Uiteraard, en dat er altijd een post of 10 met drek moet komen als er sporters besluiten een statement te maken. Maar als je daar vervolgens iets van zegt ben jij de boosdoener, krijg jij de notes en mag je naar FB.
Waarschijnlijk omdat ze zich uitspreken tegen iets waar ze zich zelf schuldig aan maken.quote:Op donderdag 29 juli 2021 13:30 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
waarom hebben mensen moeite met sporters die zich uitspreken tegen onrecht
Ja, racisme dus. Maar dat mag je volgens de voorvechters van het vrije woord niet zeggen.quote:Op donderdag 29 juli 2021 13:30 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
waarom hebben mensen moeite met sporters die zich uitspreken tegen onrecht
cancel culture!quote:Op donderdag 29 juli 2021 13:31 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ja, racisme dus. Maar dat mag je volgens de voorvechters van het vrije woord niet zeggen.
Die Duitse coach is ook al gekenseld, tot groot ongenoegen van de racisten.quote:
Waarom is dat hoopje onkunde in godsnaam modquote:Op donderdag 29 juli 2021 13:29 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Uiteraard, en dat er altijd een post of 10 met drek moet komen als er sporters besluiten een statement te maken. Maar als je daar vervolgens iets van zegt ben jij de boosdoener, krijg jij de notes en mag je naar FB.
''zo begon de demonisering van pim fortuyn ook!''quote:Op donderdag 29 juli 2021 13:36 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Die Duitse coach is ook al gekenseld, tot groot ongenoegen van de racisten.
Iedere lul kan hier zomaar mod worden.quote:Op donderdag 29 juli 2021 13:38 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Waarom is dat hoopje onkunde in godsnaam mod
Dat kan je zien in WLR ja HAHAHAquote:Op donderdag 29 juli 2021 13:41 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Iedere lul kan hier zomaar mod worden.
Ja ik las het, dit is wel heel overdreven.quote:Op donderdag 29 juli 2021 14:04 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Heeft inmiddels z'n excuses aangeboden. Waar gaat dit over.
[ twitter ]
Jeroen komt gedesillusioneerd terug in Nederland na deze OS denk ik, wordt aan alle kanten bekritiseerd terwijl ie opgesloten zit in een gevangenis quarantainehotelquote:Op donderdag 29 juli 2021 14:04 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Heeft inmiddels z'n excuses aangeboden. Waar gaat dit over.
[ twitter ]
Heb het met 'm te doen.quote:Op donderdag 29 juli 2021 14:08 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Jeroen komt gedesillusioneerd terug in Nederland na deze OS denk ik, wordt aan alle kanten bekritiseerd terwijl ie opgesloten zit in een gevangenis quarantainehotel
Grueter zal in de volgende voetbalpodcast wel even vervelend z'n gelijk komen halen
Denk dat Elshoff Grueter inmiddels ook wel gelijk geeftquote:Op donderdag 29 juli 2021 14:08 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Jeroen komt gedesillusioneerd terug in Nederland na deze OS denk ik, wordt aan alle kanten bekritiseerd terwijl ie opgesloten zit in een gevangenis quarantainehotel
Grueter zal in de volgende voetbalpodcast wel even vervelend z'n gelijk komen halen
Hattrick voor Guus Til?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Volgens vader Florijn maar goed dat er geen raampjes zijn.quote:Op donderdag 29 juli 2021 14:13 schreef Szura het volgende:
Nog een nachtje quarantaine en Jeroen breekt uit die gevangenis
Kunnen we dat soort mensen gewoon niet in een dwangbuis afvoeren?quote:Op donderdag 29 juli 2021 14:06 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ja ik las het, dit is wel heel overdreven.
Hoe moeten we die OFF-score interpreteren?quote:
Die off-scores in augustus.quote:
https://sportsscientists.(...)d-performance-views/quote:Op donderdag 29 juli 2021 16:06 schreef Felagund het volgende:
[..]
Hoe moeten we die OFF-score interpreteren?
quote:Op donderdag 29 juli 2021 16:02 schreef Mani89 het volgende:
Mooiste aan dit bloedpaspoort vind ik dat hij 10 dagen na het winnen van de Volta in 2018 een hematocriet van 50 laat noteren. Dat was ongeveer rond de tijd dat hij zei dat hij nog volop aan trainen was in de hoop dat de bondscoach hem zou selecteren voor het WK in Innsbruck. Die bondscoach heeft ons iets heel moois afgepakt.
Ben benieuwd hoe de range doorgaans is. Want april en juli 2018 was ie nog op 80 en een week later is ie 120. Goed paspoort verder, complimentenquote:Op donderdag 29 juli 2021 16:11 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
https://sportsscientists.(...)d-performance-views/
As is the case with reticulocytes, there is a “normal” or undoped range in Off-scores that lies between 80 and about 110, but because of differences between individuals, natural variation and probabilities, it’s not good enough just to set an upper limit and use it to ban cyclists.
Met 125 zit ie wel iets boven die 110, al zou die 110 dus geen absolute bovengrens moeten zijn.
Caja Rural zag dit ook en dacht: die nemen we!quote:Op donderdag 29 juli 2021 16:16 schreef Mani89 het volgende:
En deze van Domdom Goncalves.
[ twitter ]
Je ziet aan deze charts wel dat "ze" de Volta inmiddels hebben gevonden.quote:Op donderdag 29 juli 2021 16:20 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Caja Rural zag dit ook en dacht: die nemen we!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |