Nee ik niet. Emotion volgens mij (remqo), niet gewoond wel geweest dacht ik.quote:Op woensdag 28 juli 2021 08:24 schreef Rozevla het volgende:
Wie van jullie had er nou ook alweer in Chicago gewoond ? @:makrelis ??
quote:
quote:Op dinsdag 27 juli 2021 23:34 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Fok is één grote familie, ook voor onze Zuiderburen.
Dat was de schuld van Braad. Die had gezegd dat hij het roostertje boven de aanrechtkastjes open moest zetten. Toen was de liefde over.quote:Op woensdag 28 juli 2021 00:08 schreef Sheffield het volgende:
Hoe had hij zijn heup gebroken? Van de bank gevallen?
Lol wat.quote:Op woensdag 28 juli 2021 08:47 schreef praadje het volgende:
[..]
Dat was de schuld van Braad. Die had gezegd dat hij het roostertje boven de aanrechtkastjes open moest zetten. Toen was de liefde over.
Hoe Dat Ik Mijn Keukenkastjes Openzet, Dat Gigantisch Misloopt.quote:Op woensdag 28 juli 2021 08:47 schreef praadje het volgende:
[..]
Dat was de schuld van Braad. Die had gezegd dat hij het roostertje boven de aanrechtkastjes open moest zetten. Toen was de liefde over.
Ad heeft niet de meest ideale motoriek om op aanrechtbladen te klimmen. Of fietsen zoals we kunnen zien.quote:
Oh ja, een legendarisch fragment. Hoe hij die val maaktquote:Op woensdag 28 juli 2021 09:12 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Hoe Dat Ik Mijn Keukenkastjes Openzet, Dat Gigantisch Misloopt.
[ afbeelding ]
Hoezo vroeg ook donaties voor nieuwe keyboard wel ge int nooit keyboard gekocht geen haan die er naar kraaitquote:Op woensdag 28 juli 2021 09:21 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Ik voorzie overigens dat Braad nog wel gezeik kan krijgen met dat lid worden voor 5 euro per maand. Weliswaar zijn de mensen die hiervoor werkelijk willen betalen vast meestal de "fans" die wat welwillender tegenover zijn strapatsen staan, maar wat als je 5 euro per maand neertelt voor exclusieve content die niet of nauwelijks komt? Of weer verwijderd wordt? Of je hebt geruime tijd betaald voor een kanaal dat ineens spoorloos verdwijnt?
Het toestaan van betalende leden vereist ook een mate van verplichtingen van de kant van de uploader, ik betwijfel of hij zich dat voldoende beseft.
Wat een leven.quote:Op woensdag 28 juli 2021 09:23 schreef Sodeknetters het volgende:
Omg. Net een stukje Ad Looij zitten kijken. Wat ziet die man er slecht uit zeg. En zes frikandellen als maaltijd? Wtf.
Wettelijk gezien is het een contract/overeenkomst die je samen aan gaat volgens mij. En als er geen schriftelijke afspraken zijn, kan je als klant je geld terug eisen als er geen sprake is van "waar voor je geld". Ook al handelt Bradge ten goede trouw, hij heeft beloofd dat er speciale livestreams komen, badges komen etc. Als hij daar niet aan voldoet kan hij gezeik krijgen. Als iemand op zijn/haar strepen gaat staan om een jaar lidmaatschap terug te eisen als het echt teleurstellend is, dan dan dat (ook al is het 60 euro) via de rechter gaan.quote:Op woensdag 28 juli 2021 09:21 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Ik voorzie overigens dat Braad nog wel gezeik kan krijgen met dat lid worden voor 5 euro per maand. Weliswaar zijn de mensen die hiervoor werkelijk willen betalen vast meestal de "fans" die wat welwillender tegenover zijn strapatsen staan, maar wat als je 5 euro per maand neertelt voor exclusieve content die niet of nauwelijks komt? Of weer verwijderd wordt? Of je hebt geruime tijd betaald voor een kanaal dat ineens spoorloos verdwijnt?
Het toestaan van betalende leden vereist ook een mate van verplichtingen van de kant van de uploader, ik betwijfel of hij zich dat voldoende beseft.
Volgens mij is er wel een verschil tussen een enkele donatie onder de omstandigheden van wat vaag uitgesproken beloftes, en het aangaan van een duidelijke overeenkomst (abonnement).quote:Op woensdag 28 juli 2021 09:23 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
Hoezo vroeg ook donaties voor nieuwe keyboard wel ge int nooit keyboard gekocht geen haan die er naar kraait
Nee hoor.quote:Op woensdag 28 juli 2021 09:28 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Inderdaad. Vegeteren op een bank. Je zou haast medelijden met hem krijgen.
Aan de andere kant: Als je je hele leven hebt gewerkt op de vrachtwagen, heel Europa hebt gezien, anuskanker hebt en weinig sociaal contact, waarom zou je niet de hele dag roken, goor vet vreten, een beetje ouwehoeren en maar zien hoe het allemaal gaat. Ergens geef ik hem groot gelijk, ware het niet dat hij het beste gebaat is bij een psycholoog die hem uit z'n depressie trekt en hem wat begeleiding geeft bij het dealen met het leven als kankerpatiënt.quote:Op woensdag 28 juli 2021 09:28 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Inderdaad. Vegeteren op een bank. Je zou haast medelijden met hem krijgen.
Youtube heeft dat helemaal dichtgetimmerd hoor, aangezien je ook ben hen kom aankloppen als je gezeik hebt, Braddie is nergens verantwoordelijk voor. Hij heeft geen verplichtingen en het lid worden is 100% vrijwillig.quote:Op woensdag 28 juli 2021 09:25 schreef Treinhoer het volgende:
[..]
Wettelijk gezien is het een contract/overeenkomst die je samen aan gaat volgens mij. En als er geen schriftelijke afspraken zijn, kan je als klant je geld terug eisen als er geen sprake is van "waar voor je geld". Ook al handelt Bradge ten goede trouw, hij heeft beloofd dat er speciale livestreams komen, badges komen etc. Als hij daar niet aan voldoet kan hij gezeik krijgen. Als iemand op zijn/haar strepen gaat staan om een jaar lidmaatschap terug te eisen als het echt teleurstellend is, dan dan dat (ook al is het 60 euro) via de rechter gaan.
Oh dat van die kanker dat wist ik niet.quote:Op woensdag 28 juli 2021 09:31 schreef Treinhoer het volgende:
[..]
Aan de andere kant: Als je je hele leven hebt gewerkt op de vrachtwagen, heel Europa hebt gezien, anuskanker hebt en weinig sociaal contact, waarom zou je niet de hele dag roken, goor vet vreten, een beetje ouwehoeren en maar zien hoe het allemaal gaat. Ergens geef ik hem groot gelijk, ware het niet dat hij het beste gebaat is bij een psycholoog die hem uit z'n depressie trekt en hem wat begeleiding geeft bij het dealen met het leven als kankerpatiënt.
Fascinerend. Maar als hij op video zegt (en op tekst als reclame) dingen beloofd, is dat i.c.m een abonnement niet misleiding wanneer hij hier (bewust) niet aan voldoet? Ook al timmert Youtube dat dicht, als je als consument hier een zaak van maakt (waarom je dat zou doen voor 60 euro weet niemand), maak je volgens mij wel kans. Geen idee of hier prescedent voor is via de Rechtbank overigens.quote:Op woensdag 28 juli 2021 09:32 schreef InstortendeSter het volgende:
[..]
Youtube heeft dat helemaal dichtgetimmerd hoor, aangezien je ook ben hen kom aankloppen als je gezeik hebt, Braddie is nergens verantwoordelijk voor. Hij heeft geen verplichtingen en het lid worden is 100% vrijwillig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |