Simpele en levenslange lessen , vertrouw geen leugenaars , leer van de geschiedenis anders herhaalt die zich , de waarheid heeft maar 1 verhaal en die veranderd niet elke week . Dit is een experiment dus experts en mensen met titels moeten ook de uitkomst van het experiment afwachten voor bewijs . Tot die tijd is alles propaganda .quote:Op zaterdag 24 juli 2021 21:16 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Ben geen antivaxxer.
Hem em gewoon niet nodig. Zie geen reden om mezelf over te geven aan een medisch experiment dat wordt gepusht door kwaadaardige en leugenachtige figuren. Vertrouw het niet.
Reacties zeggen niet veel meer, pointer heeft bewezen dat een substantieel van die reacties van troll accounts/bots komen.quote:Op zaterdag 24 juli 2021 21:20 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Een voorbeeld van ruggengraatloze / omgekochte ''journalisten''
De reacties onder het filmpje spreken boekdelen.
Dikke vette Nee plus er zijn nu echt wel genoeg proefpersonen . Het is echt allang niet meer verantwoord om door te gaan .quote:Op zaterdag 24 juli 2021 21:18 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Alles is onderhand wel duidelijk lijkt me.. de keuze is aan 'jou'
Oh nee, die persoon probeert dezelfde bagger te verkopen als hier minus het complot gedoe er om heen.quote:Op zaterdag 24 juli 2021 21:23 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Interessant, dus het wel of niet laten vaccineren is een graadmeter in hoeverre iemand een "wappie" is?
Ik heb 3 vriendinnen die er hetzelfde instaan. Daar heb ik weinig moeite mee. Maar zodra de Klaus Schwab/great reset complotten uit de kast getoverd worden dan haak ik af. Zeker bij mensen die OVERAL complotten in zien. Dat riekt naar een psychose.quote:Op zaterdag 24 juli 2021 21:16 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Ben geen antivaxxer.
Hem em gewoon niet nodig. Zie geen reden om mezelf over te geven aan een medisch experiment dat wordt gepusht door kwaadaardige en leugenachtige figuren. Vertrouw het niet.
Goed voorbeeld , typisch geval van ik vertel je wat je moet vinden van dit onderwerp .quote:Op zaterdag 24 juli 2021 21:20 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Een voorbeeld van ruggengraatloze / omgekochte ''journalisten''
De reacties onder het filmpje spreken boekdelen.
Nope. Niet elke anti vaxxer is een wap. De compotdenkers zjin in mijn ogen wap en met zulke lui kan ik in real life niet omgaanquote:Op zaterdag 24 juli 2021 21:23 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Interessant, dus het wel of niet laten vaccineren is een graadmeter in hoeverre iemand een "wappie" is?
beidequote:Op zaterdag 24 juli 2021 21:02 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Bron van kinderen die zijn overleden aan het coronavaccine of waarvan oa hun immuunsysteem naar de tyfus is geholpen door die kansloze lockdowns?
Geef eerst maar eens een bronquote:Zet dat eens af tegen het gevaar wat ze oplopen van corona. ..
En toen kwam de delta variantquote:Op zaterdag 24 juli 2021 21:14 schreef Summers het volgende:
[..]
En dat geloof jij ? Ik niet . Ik zie hun steeds hun verhaal aanpassen maar deze boodschap was gewoon goede marketing om mensen over te halen lekker veilig te voelen EN die meteen onder de indruk zijn van titels of van het woord bewijs . Net zoals dat je maar 1 vaccinatie nodig had of twee van een ander merk . Ze laten de mensen in rondjes draaien .
[ afbeelding ]
Ja en?quote:Op zaterdag 24 juli 2021 21:40 schreef Summers het volgende:
Je word al voorbereid , blijven prikken mensen . Word je wakker bij de tweede of bij de derde of bij de vierde of bij de vijfde ?
[ afbeelding ]
Al zou ons geadviseerd worden om jaarlijks een boostershot te halen tegen nieuwe varianten dan zou ruim driekwart van de Nederlanders dat zonder twijfelen doen. Het stelt ook niets voor. Even een uurtje inplannen voor de rit naar de locatie, de prik zelf en een kwartiertje wachten na afloop. De prik zelf stelt niets voor en de effecten zijn een grap ivm een daadwerkelijke besmetting.quote:Op zaterdag 24 juli 2021 21:40 schreef Summers het volgende:
Je word al voorbereid , blijven prikken mensen . Word je wakker bij de tweede of bij de derde of bij de vierde of bij de vijfde ?
[ afbeelding ]
Je kan alleen voor jezelf praten om iets in je lichaam te laten spuiten nu of in de toekomst , Ik ben ook tegengekomen dat mensen na de tweede prik er genoeg van hebben want de beloftes komen niet uit en doorhebben dat ze in de maling worden genomen . Ik denk dat het bergafwaarts gaat met die bereidheid na de zoveelste misleiding .Hoeveel loze beloftes kan een mens hebben ....quote:Op zaterdag 24 juli 2021 21:52 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Al zou ons geadviseerd worden om jaarlijks een boostershot te halen tegen nieuwe varianten dan zou ruim driekwart van de Nederlanders dat zonder twijfelen doen. Het stelt ook niets voor. Even een uurtje inplannen voor de rit naar de locatie, de prik zelf en een kwartiertje wachten na afloop. De prik zelf stelt niets voor en de effecten zijn een grap ivm een daadwerkelijke besmetting.
Het zijn echt alleen antivaxxers die doen alsof Nederland het verschrikkelijk vind om een nieuwe prik te halen. Alsof we ons bedrogen voelen en verwachten alle vrijheid weer te hebben na 1 prikje. Je maakt jezelf alleen maar belachelijk door dat als realistisch beeld voor te spiegelen.
En nee, het is niet zo dat ik niet kan wachten op mijn 4e, 5e en 6e prik. Ik kijk gewoon realistisch naar wat de voor en nadelen zijn van een extra prikje en neem die alleen als de voordelen groter zijn.
Daar verbaas ik me niks over als een Gommers zegt dat de deltavariant in je gespoten word . Ik ben allang niet meer onder de indruk van de " pas op voor de onzichtbare vijand " propaganda .quote:
Alleen jij doet alsof iedereen die gevaccineerd is een soort van contract heeft getekend waarin ons van alles beloofd is wat nu niet uitkomt. De rest begrijpt dat er gaandeweg dingen kunnen veranderen waardoor een extra vaccin aan te raden is.quote:Op zaterdag 24 juli 2021 22:01 schreef Summers het volgende:
[..]
Je kan alleen voor jezelf praten om iets in je lichaam te laten spuiten nu of in de toekomst , Ik ben ook tegengekomen dat mensen na de tweede prik er genoeg van hebben want de beloftes komen niet uit en doorhebben dat ze in de maling worden genomen . Ik denk dat het bergafwaarts gaat met die bereidheid na de zoveelste misleiding .Hoeveel loze beloftes kan een mens hebben ....
Ik houd het op de helft wat de twee groepen betreft aangezien de msm niet te vertrouwen is en ze ook zouden zeggen dat een meerderheid wel gevaxt is ook al was het niet zo . . Anyhow ik heb er zowiezo nooit meer van mijn leven een boodschap aan als de meerderheid iets vind of doet .quote:Op zaterdag 24 juli 2021 22:08 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Alleen jij doet alsof iedereen die gevaccineerd is een soort van contract heeft getekend waarin ons van alles beloofd is wat nu niet uitkomt. De rest begrijpt dat er gaandeweg dingen kunnen veranderen waardoor een extra vaccin aan te raden is.
En als je kijkt naar hoe hoog het vaccinatiepercentage is dan heb ik er alle vertrouwen in dat een extra vaccinatie ook door bijna alle Nederlanders genomen gaat worden. Alleen een aantal jongeren die 1x Janssen genomen heeft om weer uit te kunnen gaan zullen dat niet automatisch doen. Misschien dat als er weer restricties komen voor niet volledig gevaccineerden je zelfs hetzelfde percentage krijgt dat een extra prik haalt.
Of heb jij misschien last van cognitieve dissonantie?quote:Op zaterdag 24 juli 2021 21:18 schreef An_0_Niem het volgende:
[..]
De complotdenkers lijden aan een collectieve psychose, oftewel een
querulantenwaan
https://www.ad.nl/binnenl(...)vergelaten~a980bfe0/quote:Een conservatieve Amerikaanse radiopresentator die zijn jongere luisteraars adviseerde zich niet te laten vaccineren tegen het coronavirus, is na een besmetting met het virus in het ziekenhuis beland. De 61-jarige Phil Valentine uit Tennessee lag in kritieke toestand op de intensive care, melden onder andere The Guardian en The New York Times. Hij heeft volgens zijn familie spijt van eerdere uitlatingen over het virus. ,,Hij is nooit een anti-vaxxer geweest, maar hij betreurt het dat hij het vaccin niet voldoende gesteund heeft."
De 61-jarge Valentine raakte ongeveer een week geleden besmet met het virus, meldt zijn radiostation in een verklaring. ,,Phil zou graag willen dat zijn luisteraars weten dat hoewel hij nooit een ‘anti-vaxer’ is geweest, hij er spijt van heeft dat hij niet heftiger ‘pro-vaccin’ is geweest. Hij kijkt ernaar uit om die positie krachtiger te kunnen verdedigen zodra hij weer in de lucht is. We hopen allemaal dat dat snel gaat gebeuren', stellen zijn collega's.
Zijn vrouw Susan verspreidde vanochtend via het radiostation een update over de gezondheidstoestand van haar man. ,,Ze zeggen dat hij nog steeds niet vooruit gaat. Bid alstublieft voor mij. Ik sta op instorten."
Misschien zit die wel in de derde booster en ja we moeten angstig blijven voor het leven om " legitiem "nog meer vrijheden te verliezenquote:Op zaterdag 24 juli 2021 22:47 schreef loveyoulongtime het volgende:
Boh, heb trouwens wel zin in de Omega mutatie, voor wanneer staat die gepland? Weet iemand dat al? En moet daarvoor een nieuwe prik?
Wat een poppenkast allemaal, maar goed... CDC wil per 31 December afscheid nemen van de PCR test, zal dan wel einde pandemie zijn en begin van Climate lockdowns.
Denk het niet, ze hebben al genoeg mensen vergiftigd tegen die tijd, en de mensen die dan nog niet geprikt zijn gaan het ook echt niet meer doen... Dussss, volgende stap. Climate changequote:Op zaterdag 24 juli 2021 22:52 schreef Summers het volgende:
[..]
Misschien zit die wel in de derde booster en ja we moeten angstig blijven voor het leven om " legitiem "nog meer vrijheden te verliezen
Jij zou het goed doen in de middeleeuwen.quote:Op zaterdag 24 juli 2021 22:04 schreef Summers het volgende:
[..]
Daar verbaas ik me niks over als een Gommers zegt dat de deltavariant in je gespoten word . Ik ben allang niet meer onder de indruk van de " pas op voor de onzichtbare vijand " propaganda .
Nee die hebben we eigenlijk alleen bij trump aanhangers en antivaxxers gezienquote:Op zaterdag 24 juli 2021 22:41 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Of heb jij misschien last van cognitieve dissonantie?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |