Verslagen en overzichten van de uitslagen:
OS: Yiwen Sun heeft in spannende degenfinale goud gepaktRonde van 64
258. Aizanat Murtazaeva (Rusland) - 82. Kaylin Sin Yan Hsieh (Hong Kong): 14-7
90. Yik Hei Coco Lin (Hong Kong) - 207. Kiria Tikanah Abdul Rahman (Singapore): 11-15
Ronde van 32
2. Injeong Choi (Zuid-Korea) - 258. Aizanat Murtazaeva (Rusland): 11-15
23. Erika Kirpu (Estland) - 16. Kelley Hurley (VS): 14-15
10. Olena Kryvytska (Oekraïne) - 37. Renata Knapik-Miazga (Polen): 8-15
46. Maria Luisa Doig Calderon (Peru) - 7. Man Wai Vivian Kong (Hong Kong): 11-15
5. Sheng Lin (China) - 54. Ndeye Binta Diongue (Senegal): 15-6
35. Federica Isola (Italië) - 11. Sarra Besbes (Tunesië): 14-12
14. Mingye Zhu (China) - 24. Courtney Hurley (VS): 15-8
76. Malika Khakimova (Oezbekistan) - 3. Yiwen Sun (China): 10-15
4. Nathalie Moellhausen (Brazilië) - 63. Rossella Fiamingo (Italië): 9-10
29. Aleksandra Jarecka (Polen) - 13. Violetta Kolobova (Rusland): 15-11
12. Katrina Lehis (Estland) - 30. Eva Trzebinska (Polen): 11-10
53. Yulia Lichagina (Rusland) - 6. Mara Navarria (Italië): 12-15
8. Young Mi Kang (Zuid-Korea) - 42. Nozomi Sato (Japan): 14-15
36. Julia Beljajeva (Estland) - 9. Coraline Vitalis (Frankrijk): 15-5
18. Sera Song (Zuid-Korea) - 22. Katharine Holmes (VS): 15-12
207. Kiria Tikanah Abdul Rahman (Singapore) - 1. Ana Maria Popescu (Roemenië): 10-15
Ronde van 16
258. Aizanat Murtazaeva (Rusland) - 16. Kelley Hurley (VS): 12-11
37. Renata Knapik-Miazga (Polen) - 7. Man Wai Vivian Kong (Hong Kong): 8-15
5. Sheng Lin (China) - 35. Federica Isola (Italië): 9-15
14. Mingye Zhu (China) - 3. Yiwen Sun (China): 8-15
63. Rossella Fiamingo (Italië) - 29. Aleksandra Jarecka (Polen): 15-13
12. Katrina Lehis (Estland) - 6. Mara Navarria (Italië): 15-10
42. Nozomi Sato (Japan) - 36. Julia Beljajeva (Estland): 10-15
18. Sera Song (Zuid-Korea) - 1. Ana Maria Popescu (Roemenië): 6-15
Kwartfinale
258. Aizanat Murtazaeva (Rusland) - 7. Man Wai Vivian Kong (Hong Kong): 15-10
35. Federica Isola (Italië) - 3. Yiwen Sun (China): 10-11
63. Rossella Fiamingo (Italië) - 12. Katrina Lehis (Estland): 7-15
36. Julia Beljajeva (Estland) - 1. Ana Maria Popescu (Roemenië): 8-15
Halve finale:
258. Aizanat Murtazaeva (Rusland) - 3. Yiwen Sun (China): 8-12
12. Katrina Lehis (Estland) - 1. Ana Maria Popescu (Roemenië): 11-15
Bronzen finale:
258. Aizanat Murtazaeva (Rusland) - 12. Katrina Lehis (Estland): 8-15
Finale
3. Yiwen Sun (China) - 1. Ana Maria Popescu (Roemenië): 11-10
OS: Voor derde opeenvolgende keer goud voor sabelschermer SzilagyiRonde van 64
60. Tomohiro Shimamura (Japan) - 93. Andrew Mackiewicz (VS): 13-15
44. Kento Yoshida (Japan) - 234. Jose Quintero (Venezuela): 13-15
138. Sherzod Mamutov (Oezbekistan)- 41. Iulian Teodosiu (Roemenië): 11-15
50. Kaito Streets (Japan) - 102. Akram Bounabi (Algerije): 15-9
Ronde van 32
1. Sanguk Oh (Zuid-Korea) - 93. Andrew Mackiewicz (VS): 15-7
18. Mohamed Amer (Egypte) - 17. Daryl Homer (VS): 15-11
10. Veniamin Reshetnikov (Rusland) - 28. Ziad Elsissy (Egypte): 13-15
32. Mohab Samer (Egypte) - 7. Sandro Bazadze (Georgië): 10-15
5. Max Hartung (Duitsland) - 38. Tamas Decsi (Hongarije): 15-8
24. Ali Pakdaman (Iran) - 12. Andras Szatmari (Hongarije): 15-12
14. Mojtaba Abedini (Iran) - 22. Shaul Gordon (Canada): 15-10
234. Jose Quintero (Venezuela) - 4. Aron Szilagyi (Hongarije): 7-15
3. Luca Curatoli (Italië) - 41. Iulian Teodosiu (Roemenië): 13-15
21. Enrico Berre (Italië) - 13. Fares Ferjani (Tunesië): 15-10
11. Luigi Samele (Italië) - 25. Yingming Xu (China): 15-12
36. Mohammad Rahbari (Iran) - 6. Bolade Apithy (Frankrijk): 15-13
8. Kamil Ibragimov (Rusland) - 30. Benedikt Wagner (Duitsland): 15-13
27. Matyas Szabo (Duitsland) - 9. Bongil Gu (Zuid-Korea): 15-8
15. Junghwan Kim (Zuid-Korea) - 19. Konstantin Lokahnov (Rusland): 15-11
50. Kaito Streets (Japan) - 2. Eli Dershwitz (VS): 9-15
Ronde van 16:
1. Sanguk Oh (Zuid-Korea) - 18. Mohamed Amer (Egypte): 15-9
28. Ziad Elsissy (Egypte) - 7. Sandro Bazadze (Georgië): 12-15
5. Max Hartung (Duitsland) - 24. Ali Pakdaman (Iran): 9-15
14. Mojtaba Abedini (Iran) - 4. Aron Szilagyi (Hongarije): 7-15
41. Iulian Teodosiu (Roemenië) - 21. Enrico Berre (Italië): 12-15
11. Luigi Samele (Italië) - 36. Mohammad Rahbari (Iran): 15-7
8. Kamil Ibragimov (Rusland) - 27. Matyas Szabo (Duitsland): 15-13
15. Junghwan Kim (Zuid-Korea) - 2. Eli Dershwitz (VS): 15-9
Kwartfinale:
1. Sanguk Oh (Zuid-Korea) - 7. Sandro Bazadze (Georgië): 13-15
24. Ali Pakdaman (Iran) - 4. Aron Szilagyi (Hongarije): 6-15
21. Enrico Berre (Italië) - 11. Luigi Samele (Italië): 10-15
8. Kamil Ibragimov (Rusland) - 15. Junghwan Kim (Zuid-Korea): 14-15
Halve finale:
7. Sandro Bazadze (Georgië) - 4. Aron Szilagyi (Hongarije): 13-15
11. Luigi Samele (Italië) - 15. Junghwan Kim (Zuid-Korea): 15-12
Bronzen finale
7. Sandro Bazadze (Georgië) - 15. Junghwan Kim (Zuid-Korea): 11-15
Finale
4. Aron Szilagyi (Hongarije) - 11. Luigi Samele (Italië): 15-7