SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo leuk al die uitdrukkingen.
Wat gewoon is voor de spin, is chaos voor de vlieg.
quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:38 schreef PKM het volgende:
Wat wordt haar haar lang!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo leuk al die uitdrukkingen.Resistance is futile.
quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:38 schreef PKM het volgende:
Wauw wat een diva! En wat staat die kleur haar mooi!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo leuk al die uitdrukkingen.disclaimer
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 28 juli 2021 22:47 schreef Bienelientjee het volgende:
Beterschap voor alle zieke babies! Altijd sneu om te horen!![]()
Baby J had gisteravond zijn eerste sweet potato fries! "Watch me absolutely destroy this sweet potato mum!"
Merendeel werd inderdaad helemaal kapot geknepen en werd al vasthoudend met zijn vuistje op de tafel geslagen!
Vastberaden koppie!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Resistance is futile.
Hier nog steeds 39+ graden koorts en veel spugen na elke voeding. Dus lange adem..quote:Op donderdag 29 juli 2021 07:20 schreef Sunshine1982 het volgende:
Hoe zijn de zieke kindjes opgestaan? Hoop dat het al wat beter gaat
Mijn baby is alweer bijna 1! Het jaar is echt omgevlogenIk vind het steeds leuker worden. Ik moet eerlijk zeggen dat (en dat had ik ook bij Noor) de babytijd niet echt mijn favoriete periode is. Er komt steeds meer interactie, hij ontwikkeld zich prima en hij is vrolijk
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Protège moi de mes désirs.
Jemig.. zo sneu.quote:Op donderdag 29 juli 2021 12:58 schreef NicolasJoy het volgende:
[..]
Hier nog steeds 39+ graden koorts en veel spugen na elke voeding. Dus lange adem..
Tijd gaat zo snel! Vind het nu met de tweede hier ook veel sneller gegaan dan de eerste.
Fijn dat je geen COVID hebt maar RS lijkt me ook echt geen pretje. Beterschap!quote:Op donderdag 29 juli 2021 14:57 schreef kwakz0r het volgende:
Hier gelukkig geen spugen maar wel wat koorts en vooral heel veel zielig gehuil. Hij ademt zo zwaar… hij is ook nog maar zo klein, net 4 maanden…
Gelukkig nu weer even in slaap (na een eerder slaapje in bed en eentje op mij). De nacht was eh… interessant. Vooral omdat ik nu zelf hartstikke beroerd ben. Vanmorgen dus maar naar de teststraat geweest ondanks dat ik al sinds mei gevaccineerd ben… nog geen uitslag maar vermoed dat we gewoon allebei RS hebben.
EDOT: ik heb geen covid dus ws idd hetzelfde als Pepje
quote:Op donderdag 29 juli 2021 15:48 schreef PKM het volgende:
Poffertje heeft heel veel slijm bij de ontlasting en voelt een beetje warm. Peuter voelt ook warm en poepte in de speeltuin in zijn broek, die hij gelijk uittrok.
Ik ben ook al een paar dagen verkouden. Hopelijk is het voor iedereen snel voorbij.
Hier was stoppen met borstvoeding ook direct + 5 kilo.quote:Op donderdag 29 juli 2021 16:33 schreef Smart_ass het volgende:
Wat vervelend al die zieke kindjes! Beterschap iedereen.
Ik merk hier dat Bubbles nu met 10 maanden steeds minder drinkt en daar ben ik blij mee, maar mijn god zeg dat vertaalt zich dus direct in extra kilo’s. Bizar.
quote:Op donderdag 29 juli 2021 18:54 schreef arvensis het volgende:
Bij jou of bij haar?
Zielie werd gister 8 maanden. 🥳ScheetjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zielie is ook echt baby-af, hè?en ook
![]()
Resistance is futile.
quote:Op donderdag 29 juli 2021 21:20 schreef Tink89 het volgende:
Mijn baby heeft inmiddels al een week oorontsteking. Ga morgen toch even met m naar de huisarts. Hij heeft geen koorts, maar wel duidelijk pijn en ik wil eigenlijk niet nog langer de maximale dosis paracetamol geven zonder dat hij nagekeken is.
En die kilo's vrees ik ook, heb de zwangerschapskilo's er nog niet eens af. Gelukkig mag ik nog vijf maanden af voor de negen om zijn :-D
Ik ben in niet ontevreden en vrij welwillend naar haar toe vind ik zelf. Afgelopen maandag belde ze dat ze woensdag niet kon werken, want ziekenhuis. Nouja, prima. Werkt vriend een dagje thuis en blijft A. dus ook thuis. Verder betaal ik altijd direct wanneer ze mij de uren doorstuurt. Dus als er irritatie is, dan weet ik niet waar dat vandaan komt. Ik merk ook nooit irritatie bij haar.quote:Op vrijdag 30 juli 2021 08:51 schreef Lemijn het volgende:
Moest je buiten wachten?
Op zich snap ik wel dat het niet fijn is als mensen structureel te vroeg komen omdat het dan nog haar eigen tijd in eigen huis is, misschien wilde ze nog net even poepen of puinruimen of tegen een kind mopperen. Maar eenmalig… mwah.
edit: ben je sowieso ontevreden? want ik zou ook eruit kunnen flappen dat je te vroeg bent maar intussen lachend de deur open toen of zo… het zijn maar woorden, waarschijnlijk is er context bij jouw of haar irritatie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |