Dat doe ik met liefde.quote:Op woensdag 14 juli 2021 22:27 schreef fetX het volgende:
[..]
Wat breng jij hier toch vaak fijn nieuws @:maxi-mus .![]()
Echt een uitstekende aankoop denk ik.
Ja, de aanval staat nu wel redelijk. Als hij zijn vorm haalt zoals bij AZ ga je er niet (veel) op achteruit denk ik.quote:Op woensdag 14 juli 2021 22:29 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Dat doe ik met liefde.
En eens, ik dacht een jaar geleden maar het kan ook iets eerder zijn waren er nog geruchten met Ajax. Toen zag ik hem graag komen. Zijn laatste jaar bij AZ was echt geweldig, wel een tijdje niet veel gespeeld natuurlijk maar dit is in mijn ogen gewoon een superaanwinst. En veel diepte op de buitens met Sinisterra en Jahanbakhsh en wellicht rendeert Bryan ook wat beter op linksbuiten met diepte aan de rechterkant ipv Berghuis.
Precies. Ik hoop toch dat die ook komt. Met Jahanbaksh en Vuskovic er nog bij hebben we nog best een prima basisteam eigenlijk. Mits Jahanbaksh nog wel blijkt te kunnen voetballen dan.quote:Op donderdag 15 juli 2021 00:37 schreef hhh38 het volgende:
Nog nieuws over die Vuskovic? De Telegraaf is positief maar FeyenoordTM nog niet lees ik?
Het schijnt dat Brighton niet zo moeilijk doet, net als met de transfer van Propper naar PSV, die uiteindelijk niet of nauwelijks iets heeft gekost. Dus misschien is er nog best genoeg over voor die RCV.quote:Op donderdag 15 juli 2021 00:50 schreef Toiletgebruiker het volgende:
Voorin straks zes spelers die kunnen concurreren voor een basisplaats. Linssen, Bozenik en Bannis voor de spitspositie, waarbij Linssen ook op de flanken uit de voeten kan. Sinisterra en Jahanbaksh op de flanken, met Linssen daarachter. Balde die straks weer terugkomt en Antonucci die het op een iets andere manier kan invullen. Dat is prima. Bozenik, Linssen en. Bannis zijn daarnaast spitsen die passen in het druk zetten van Slot.
Heel benieuwd wat ze gaan doen met de RCV, aangezien Jahanbaksh koop is met het geld van Berghuis (?). Betekent dat het huur of transfervrij gaat worden. Is ook prima, als Geertruida weer fit is komt die daar te spelen.
Ik heb ergens gelezen dat Feyenoord 2x 3,5 miljoen betaalt voor Jahanbaks? Ik weet niet meer waar ik het vandaan heb alleen.quote:Op donderdag 15 juli 2021 07:45 schreef H.FR het volgende:
[..]
Het schijnt dat Brighton niet zo moeilijk doet, net als met de transfer van Propper naar PSV, die uiteindelijk niet of nauwelijks iets heeft gekost. Dus misschien is er nog best genoeg over voor die RCV.
Ik las ergens juist 4,5 miljoen in twee termijnen voor Brighton. Nog wat minder dus.quote:Op donderdag 15 juli 2021 08:53 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik heb ergens gelezen dat Feyenoord 2x 3,5 miljoen betaalt voor Jahanbaks? Ik weet niet meer waar ik het vandaan heb alleen.
Maar als ze nu dus 3,5 miljoen aftikken dan vermoed ik dat Feyenoord best nog 4 miljoen heeft voor die Vuskovic, na de transfer van Berghuis (5 a 5,5 miljoen). Ervan uitgaande dat Feyenoord al wel een heel klein potje had voor transfers.
Ik las ergens 6mln als vraagprijs, maar ze vroegen ook zoiets voor Propper in het begin. Dus het moet mogelijk zijn om hem voor minder binnen te halen, of met voornamelijk voorwaardelijke bonussen.quote:Op donderdag 15 juli 2021 08:53 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik heb ergens gelezen dat Feyenoord 2x 3,5 miljoen betaalt voor Jahanbaks? Ik weet niet meer waar ik het vandaan heb alleen.
Maar als ze nu dus 3,5 miljoen aftikken dan vermoed ik dat Feyenoord best nog 4 miljoen heeft voor die Vuskovic, na de transfer van Berghuis (5 a 5,5 miljoen). Ervan uitgaande dat Feyenoord al wel een heel klein potje had voor transfers.
Niet de vraagprijs, maar wat wij vermoedelijk (hopelijk) te besteden hebben voor de jongen. Dus dan moet je nog 2mln overbruggen, dat kan dan misschien via een doorverkoop percentage en een bonus.quote:Op donderdag 15 juli 2021 09:16 schreef Scrummie het volgende:
Hoe komen jullie bij die 4 miljoen voor Vuskovic?
Misschien dat je hier ook kan zeggen we betalen nu 3 en volgend jaar 2 plus doorverkooppercentage of zo. Neem je wel een klein gokje, maar er gaat vast nog eea weg.quote:Op donderdag 15 juli 2021 09:34 schreef H.FR het volgende:
[..]
Niet de vraagprijs, maar wat wij vermoedelijk (hopelijk) te besteden hebben voor de jongen. Dus dan moet je nog 2mln overbruggen, dat kan dan misschien via een doorverkoop percentage en een bonus.
Ja, precies. Ben heel benieuwd, zou toch wel fijn zijn om er volgende week wel een CV bij te hebben.quote:Op donderdag 15 juli 2021 09:54 schreef fetX het volgende:
[..]
Misschien dat je hier ook kan zeggen we betalen nu 3 en volgend jaar 2 plus doorverkooppercentage of zo. Neem je wel een klein gokje, maar er gaat vast nog eea weg.
Maar goed ik kan natuurlijk ook niet in de portemonnee kijken
@Caland en ik stemmen zeker voor Lex Immers.quote:Op woensdag 14 juli 2021 22:58 schreef ThePlaneteer het volgende:
Jahanbahksh moet sowieso in de startpost!
Doen we nog een polletje welke helden er in moeten?
Lijkt mij wel een vereiste ja. Volgens mij stond Arnesen er ook zo in afgaande op zijn laatste interview. Alleen, het moet ook kwaliteit zijn anders kun je beter niks halen.quote:Op donderdag 15 juli 2021 10:24 schreef H.FR het volgende:
[..]
Ja, precies. Ben heel benieuwd, zou toch wel fijn zijn om er volgende week wel een CV bij te hebben.
Dit gebeurt toch standaard? Clubs betalen zelden het volledige bedrag in 1 keer, alleen bij een gelimiteerde afkoopsom, zoals bij Berghuis. Misschien dat er juist daarom nu ook relatief makkelijk geld kan worden uitgegeven.quote:Op donderdag 15 juli 2021 09:54 schreef fetX het volgende:
[..]
Misschien dat je hier ook kan zeggen we betalen nu 3 en volgend jaar 2 plus doorverkooppercentage of zo. Neem je wel een klein gokje, maar er gaat vast nog eea weg.
Maar goed ik kan natuurlijk ook niet in de portemonnee kijken
Zelfde geldt toch voor Burger die achterin wordt gezet? Dan liever Hendriks wat een pure cv is.quote:Op donderdag 15 juli 2021 10:44 schreef ThePlaneteer het volgende:
Hendriks is toch nog geen bewezen persoon voor de basis van Feyenoord 1?
Heb vrij weinig van hem gezien hoor.
Zal wel nodig zijn om Jahanbaksh over 2 jaar een gelimiteerde transfersom van 4mln te geven. Anders komt ie niet.quote:Op donderdag 15 juli 2021 10:41 schreef Elan het volgende:
Genot
Nu maar hopen dat Troostgod een fatsoenlijk contract heeft opgesteld.
Hendriks heeft net een heel jaar op linksback gespeeld. Die heeft zich feitelijk nog niet bewezen op CV en tot nu toe ziet Slot het blijkbaar ook nog niet echt zitten voor de basis.quote:Op donderdag 15 juli 2021 10:56 schreef fetX het volgende:
[..]
Zelfde geldt toch voor Burger die achterin wordt gezet? Dan liever Hendriks wat een pure cv is.
En dan weer aan de Joden verpatsen zeker, zie hier een zekere trend ontstaan.quote:Op donderdag 15 juli 2021 11:33 schreef H.FR het volgende:
[..]
Zal wel nodig zijn om Jahanbaksh over 2 jaar een gelimiteerde transfersom van 4mln te geven. Anders komt ie niet.
Complete onzin:quote:Op donderdag 15 juli 2021 11:34 schreef H.FR het volgende:
[..]
Hendriks heeft net een heel jaar op linksback gespeeld. Die heeft zich feitelijk nog niet bewezen op CV en tot nu toe ziet Slot het blijkbaar ook nog niet echt zitten voor de basis.
Wat.quote:Op donderdag 15 juli 2021 11:34 schreef H.FR het volgende:
[..]
Hendriks heeft net een heel jaar op linksback gespeeld. Die heeft zich feitelijk nog niet bewezen op CV en tot nu toe ziet Slot het blijkbaar ook nog niet echt zitten voor de basis.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |