In dit artikel lijkt het erop dat een modificatie is aan die fiets: https://www.cyclingweekly(...)track-cycling-eventsquote:
Nieuw als in de eerste keer dat die gebruikt gaat worden.quote:
ronder dan ooit, kettingen kleiner en soepeler dan ooit en een frame aerodynamischer en stijver dan ooit.quote:Op zaterdag 31 juli 2021 17:44 schreef Starflyer het volgende:
De Britten hebben de ronde wielen weer gevonden, ja?
Dat ligt aan de discipline. Als daar twee Britten meedoen wordt het natuurlijk hooguit brons.quote:
Ik hoop op een paar DSQs.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 23:48 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik vind dit best vermakelijk totdat de lollerbritten weer alles winnen.
Hopen dat de ketting snel ergens breekt en ze vervolgens net zo hard gaan choken als de Amerikaantjes in die nieuwe schaatspakjes toen.quote:Op vrijdag 30 juli 2021 10:25 schreef Koffieplanter het volgende:
Rondere wielen, spiksplinternieuwe frames en smallere kettingen. Dit gaat helemaal fout.
Omdat ik echt niets kan met 'dit levert 25 cm per ronde op' heb ik het omgerekend naar tijd in seconden op 50km/h en 70 km/h snelheid.quote:Op zondag 1 augustus 2021 12:03 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Hopen dat de ketting snel ergens breekt en ze vervolgens net zo hard gaan choken als de Amerikaantjes in die nieuwe schaatspakjes toen.
Een kansje, jaquote:Op zondag 1 augustus 2021 16:18 schreef Aguero het volgende:
Morgenochtend gaat het los. Zin in.
Hebben Braspennincx en Van Riessen nog een kansje?
"Vlaggetje"quote:Op zondag 1 augustus 2021 20:26 schreef kilon het volgende:
De Britse medailles zijn straks wel met een Nederlands randje:
https://nos.nl/video/2392(...)-we-willen-erkenning
Inb4 goud verloren met 0.035s verschil.quote:Op zondag 1 augustus 2021 12:24 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Omdat ik echt niets kan met 'dit levert 25 cm per ronde op' heb ik het omgerekend naar tijd in seconden op 50km/h en 70 km/h snelheid.
50 km/h
830m per minuut
13,8m per seconde (1380 cm per seconde)
25 cm is 0,018 seconde verschil per ronde
70km/h
1166 m per minuut
19,4m per seconde (1940 cm per seconde)
25 cm is 0,012 seconde verschil per ronde
Geen idee of dit logisch is, best mogelijk dat ik rekenfouten heb gemaakt, en het aero verschil kan een verschil in vermoeidheid gaan maken naar mate de race langer duurt etc. maar dit opzich lijkt me bij nader inzien, qua tijd, niet per se iets om erg druk over te maken. Zeker als je ziet dat op het laatste WK de teamsprint met 1,2 seconden voorsprong gewonnen is bijvoorbeeld. Al weet je het nooit met de Britten natuurlijk
Zul je altijd zien jaquote:Op zondag 1 augustus 2021 21:20 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Inb4 goud verloren met 0.035s verschil.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |