We hebben juist gezien dat toeristen massaal het virus verspreiden. Nog niet zolang geleden de Britten in Portugal en Malta. Daar explodeerde het na een korte periode van Britse toeristen.quote:Op maandag 12 juli 2021 20:43 schreef galantis het volgende:
[..]
Ik vind die eisen voor met name toeristen altijd vrij ver gaan. Het is wat mij betreft symbolisch want wel of niet besmette toeristen beïnvloeden de R eigenlijk helemaal niet. Die is vooral het resultaat van nationale maatregelen en immuniteitsgraad.
Maw, als ze de boel op orde hebben (hoge vaccinatiegraad en juiste maatregelen) dan is dat veerkrachtig genoeg om geen 'last' te hebben van toeristen.
En als ze de boel juist niet op orde hebben, dan kun je aan de voordeur eisen wat je wil, je zal toch echt binnenlands wat zaken moeten gaan verbeteren.
Dat is +3.07 (van 50.97 naar 54.04)quote:Op maandag 12 juli 2021 20:39 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Geef het even 2 weken. Dan staat afgelopen week ook in de grafiek![]()
Maar een verdriedubbeling vanaf de voorgaande waarde vind ik toch wel een duidelijk signaal. Dan kan je niet spreken over een vlak verloop.
Iedereen weet dat dit voor de buhne is. Frankrijk heeft gazillion grensovergangen en die gaan ze echt niet bemannen met mega files tot gevolg. Doen ze misschien 1 weekend om iedereen bang te maken maar daarna kan je gewoon weer lekker doorreizen. Is puur om ervoor te zorgen dat de 'gewone man' wel even een testje gaat halen voorafgaand.quote:Op maandag 12 juli 2021 20:43 schreef galantis het volgende:
[..]
Ik vind die eisen voor met name toeristen altijd vrij ver gaan. Het is wat mij betreft symbolisch want wel of niet besmette toeristen beïnvloeden de R eigenlijk helemaal niet. Die is vooral het resultaat van nationale maatregelen en immuniteitsgraad.
Maw, als ze de boel op orde hebben (hoge vaccinatiegraad en juiste maatregelen) dan is dat veerkrachtig genoeg om geen 'last' te hebben van toeristen.
En als ze de boel juist niet op orde hebben, dan kun je aan de voordeur eisen wat je wil, je zal toch echt binnenlands wat zaken moeten gaan verbeteren.
Daar zou ik me eerlijk gezegd als beleidsmaker ook echt totaal niet druk om maken en easy de afweging maken het op basis hiervan iig weer open te mikkenquote:Op maandag 12 juli 2021 20:43 schreef _serial_ het volgende:
[..]
[..]
https://www.ons.gov.uk/pe(...)vid19/latestinsights
Voor Covid?quote:Op maandag 12 juli 2021 20:43 schreef capricia het volgende:
[..]
En hij gaat verplichte vaccinaties voor zorgpersoneel en wsl op termijn voor alle Fransen invoeren. Zei hij zojuist.
Het komt best regelmatig voor maar dat zijn wel echt hele hoge getallenquote:Op maandag 12 juli 2021 20:43 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Ik herinner me dat vorig jaar drie ziekenhuizen in Italië in enkele maanden tijd ruim 2000 patienten met Guillain-Barré (na covid besmetting) hadden.
"Overall, how happy did you feel yesterday?"quote:Op maandag 12 juli 2021 20:47 schreef Molo het volgende:
[..]
Daar zou ik me eerlijk gezegd als beleidsmaker ook echt totaal niet druk om maken en easy de afweging maken het op basis hiervan iig weer open te mikken
Dat betekent dat de ingrediënten daarvoor al vóórdat die toeristen daar kwamen aanwezig waren. Anders was het bijna per definitie wel weer uitgedoofd. Elke haard is met één besmetting begonnen. Of die nu van een toerist komt of niet, dat doet er niet toe.quote:Op maandag 12 juli 2021 20:45 schreef Confetti het volgende:
[..]
We hebben juist gezien dat toeristen massaal het virus verspreiden. Nog niet zolang geleden de Britten in Portugal en Malta. Daar explodeerde het na een korte periode van Britse toeristen.
Dat wel ja, maar een feestje was het, tot aan de deceptie danquote:Op maandag 12 juli 2021 20:48 schreef RipCity het volgende:
[..]
"Overall, how happy did you feel yesterday?"
Dat zal wel totaal instorten vandaag
dat worden rellen!quote:Op maandag 12 juli 2021 20:43 schreef capricia het volgende:
[..]
En hij gaat verplichte vaccinaties voor zorgpersoneel en wsl op termijn voor alle Fransen invoeren. Zei hij zojuist.
Ja. Voor 15 sept moet je volledig ingeënt zijn als je in de zorg wil blijven werken.quote:
Bizarquote:Op maandag 12 juli 2021 20:50 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. Voor 15 sept moet je volledig ingeënt zijn als je in de zorg wil blijven werken.
En een derde/extra vaccinatie vanaf september voor de kwetsbaren die in januari gevaccineerd zijn.
Als ik het goed verstaan heb.
Uiteraard, maar dat is met veel maatregelen zo toch?quote:Op maandag 12 juli 2021 20:52 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Weer lekker veel schijnveiligheid erbij.
Dat is wel een beetje hoe het altijd gaat daar. Een groot deel van de bevolking met een compleet wantrouwen tegen de overheid die uiteindelijk dwang uit gaat oefenen waardoor er nog meer wantrouwen komt.quote:Op maandag 12 juli 2021 20:43 schreef capricia het volgende:
[..]
En hij gaat verplichte vaccinaties voor zorgpersoneel en wsl op termijn voor alle Fransen invoeren. Zei hij zojuist.
Toegangscontrole met QR code bij restaurants. Extra grenscontroles voor toeristen uit een risico gebied (hij zei nog net niet 'met een geel kenteken'quote:
Schrap dat, ik had het me volledig verkeerd herinnerd.quote:Op maandag 12 juli 2021 20:48 schreef Molo het volgende:
[..]
Het komt best regelmatig voor maar dat zijn wel echt hele hoge getallen
Tja, overal certificaten controleren, je weet nu al dat zoiets toch in de praktijk amper gaat gebeuren. Ook dit is weer wachten op het eerste gesjoemel, door de vingers zien of een uitbraak ergens ondanks dat iedereen zogenaamd 'veilig' was.quote:Op maandag 12 juli 2021 20:53 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Uiteraard, maar dat is met veel maatregelen zo toch?
LOLquote:Op maandag 12 juli 2021 20:53 schreef capricia het volgende:
[..]
Toegangscontrole met QR code bij restaurants. Extra grenscontroles voor toeristen uit een risico gebied (hij zei nog net niet 'met een geel kenteken'). Zelf je tests betalen.
Ook voor transit.
Ja dat klinkt logischerquote:Op maandag 12 juli 2021 20:53 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Schrap dat, ik had het me volledig verkeerd herinnerd.![]()
Was blijkbaar 1 geval per 200 a 300 covid patienten...
Ik vermoed na zwarte zaterdag.quote:Op maandag 12 juli 2021 20:56 schreef Molo het volgende:
[..]
LOL
Lekker dan, ben benieuwd wanneer ze dat dan weer gaan afschalen.
Klinkt bizar iig en ik slip Frankrijk wel gewoon een tijdje
Was toch al niet waard
Ze zitten over de 50% volgens deze site:quote:Op maandag 12 juli 2021 20:59 schreef OProg het volgende:
https://ourworldindata.or(...)~GBR~DEU~ESP~SWE~JPN
Volgens deze tabel heeft Frankrijk zelfs 31% die niet willen vaccineren. En nog een deel twijfel. Dan haal je als bevolking zelfs de 50% niet.
Duitsland trouwens ook 20% die niet willen. Tot zo ver dat dat zo'n volgzaam volk is.
Voordat we dit gaan bagatelliseren; is er data over hoe vaak dit voorkomt in geval van vaccins en covid vaccins in het bijzonder?quote:Op maandag 12 juli 2021 20:43 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Ik herinner me dat vorig jaar drie ziekenhuizen in Italië in enkele maanden tijd ruim 2000 patienten met Guillain-Barré (na covid besmetting) hadden.
Nog iets beter dan. Maar de vraag is dus of ze wel tot 60% gaan komen zo.quote:Op maandag 12 juli 2021 21:00 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ze zitten over de 50% volgens deze site:
https://www.sortiraparis.(...)-confirmedfr/lang/en
Geen idee, maar wat ik er van vroeger heb onthouden is dat het eerder zorgwekkend is als een vaccin het niet als bijwerking heeft. Maar goed dat was in de blije tijd dat we ons zorgen maakten over dalende vaccinaties voor mazelen.quote:Op maandag 12 juli 2021 21:01 schreef naaktslakkenverkrachter het volgende:
[..]
Voordat we dit gaan bagatelliseren; is er data over hoe vaak dit voorkomt in geval van vaccins en covid vaccins in het bijzonder?
Ging hier net zo, en het systeem bestond amper een paar dagen. Kun je nagaan hoe het na verloop van tijd verslonsd. In dat geval ook geen ramp, want zaken die niemand wil, geen nut hebben en niet vallen te handhaven moet je zsm van af.quote:Op maandag 12 juli 2021 20:56 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Tja, overal certificaten controleren, je weet nu al dat zoiets toch in de praktijk amper gaat gebeuren. Ook dit is weer wachten op het eerste gesjoemel, door de vingers zien of een uitbraak ergens ondanks dat iedereen zogenaamd 'veilig' was.
De Fransman kennende zou ik omrijden, die gaan wel staken en snelwegen blokkeren als dat zo is.quote:Op maandag 12 juli 2021 21:03 schreef capricia het volgende:
Ik vind het de facto een vaccinatieverplichting in Frankrijk.
Zeker als die testen niet meer gratis zijn.
Vanaf 21 juli alleen gevaccineerden naar attractieparken en culturele instellingen, vanaf half augustus ook voor de horeca, de winkelcentra, en in het OV. Negatieve test mag ook, maar dat gaat je dus geld kosten als Frans burger (of toerist).
Ik vraag me af of essentiële winkels er dan ook onder vallen. Of kan je anders geen eten meer kopen zonder vaccin of test?quote:Op maandag 12 juli 2021 21:03 schreef capricia het volgende:
Ik vind het de facto een vaccinatieverplichting in Frankrijk.
Zeker als die testen niet meer gratis zijn.
Vanaf 21 juli alleen gevaccineerden naar attractieparken en culturele instellingen, vanaf half augustus ook voor de horeca, de winkelcentra, en in het OV. Negatieve test mag ook, maar dat gaat je dus geld kosten als Frans burger (of toerist).
Lekkere titel weer. Alsof ze bij de locals een piek veroorzaken. Maar nee hoor, het is alleen een 'piek' omdat het voor de rest daar rustig isquote:Op maandag 12 juli 2021 20:59 schreef _serial_ het volgende:
Gezellig joh Nederlandse Studenten op reis
Nederlandse studenten veroorzaken coronapiek in Oostenrijkse deelstaat
Probeer maar eens test te kopenquote:Op maandag 12 juli 2021 21:06 schreef OProg het volgende:
[..]
Ik vraag me af of essentiële winkels er dan ook onder vallen. Of kan je anders geen eten meer kopen zonder vaccin of test?
Ik heb hier al vaker gesteld dat Frankrijk een halve dictatuur is. Het blijkt maar weer eens.quote:Op maandag 12 juli 2021 20:43 schreef capricia het volgende:
[..]
En hij gaat verplichte vaccinaties voor zorgpersoneel en wsl op termijn voor alle Fransen invoeren. Zei hij zojuist.
Eng mannetje die Macron.quote:Op maandag 12 juli 2021 21:07 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ik heb hier al vaker gesteld dat Frankrijk een halve dictatuur is. Het blijkt maar weer eens.
Dat land zit echt heel raar in elkaar.
Een mooie manier om het aldaar toch al wankele draagvlak nog verder om zeep te helpen, en de Fransman weer rellend de straat op te laten gaan.quote:Op maandag 12 juli 2021 21:03 schreef capricia het volgende:
Ik vind het de facto een vaccinatieverplichting in Frankrijk.
Zeker als die testen niet meer gratis zijn.
Vanaf 21 juli alleen gevaccineerden naar attractieparken en culturele instellingen, vanaf half augustus ook voor de horeca, de winkelcentra, en in het OV. Negatieve test mag ook, maar dat gaat je dus geld kosten als Frans burger (of toerist).
Wat ook vreemd is, is dat je niks van de EU hoort als een land zoiets aankondigd. Nu weet ik wel dat je geen reet hebt aan de EU als het gaat om de burger, maar ik kan mij zo voorstellen dat daar regeltjes voor zijn op dat niveau.quote:Op maandag 12 juli 2021 21:07 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ik heb hier al vaker gesteld dat Frankrijk een halve dictatuur is. Het blijkt maar weer eens.
Dat land zit echt heel raar in elkaar.
Vanmorgen een artikel in het VK waarin een aantal Nederlandse vakantiegangers geinterviewd werden waaronder 6 jongedames uit het Gooi die momenteel in Knokke verblijven om te feesten, die komen daarna terug naar Nederland en reizen, zonder quarantaine uiteraard meteen af naar een feestoord in Spanje en als ze terug komen gaan ze ook niet in quarantaine, da's maar lastig.quote:Op maandag 12 juli 2021 20:59 schreef _serial_ het volgende:
Gezellig joh Nederlandse Studenten op reis
Nederlandse studenten veroorzaken coronapiek in Oostenrijkse deelstaat
Dat doen ze ook. Alleen ligt de verantwoording daarvoor bij de uitbater of organisator. Er is "verzocht" de NHS app waarin je vaccinatie staat te gebruiken, dus een soort TvT maar dan zonder TvT, zeg maar.quote:Op maandag 12 juli 2021 21:08 schreef _serial_ het volgende:
Wilden ze in england ook niet zo iets doen, alleen toegang voor de gevaccineerden ?
Wel een beetje autoritair. Maar die kant lijkt het toch meer en meer op te gaan. Corona is daarbij een handig hulpje.quote:Op maandag 12 juli 2021 21:10 schreef _serial_ het volgende:
1 jaar cel in Brussel voor man die met valse PCR-test vliegtuig wou nemen
Zo leer je het wel af.
Nee. Product van de Franse bestuurscultuur die zich laat typeren als autoritair en centralistisch.quote:
https://www.reuters.com/w(...)s-bfm-tv-2021-07-12/quote:France's National Medicine Academy, a doctors' society, has recently pressed authorities to go further and make vaccination compulsory for everyone aged 12 and above.
Die zijn er niet. Volksgezondheid is een nationale competentie.quote:Op maandag 12 juli 2021 21:09 schreef naaktslakkenverkrachter het volgende:
[..]
Wat ook vreemd is, is dat je niks van de EU hoort als een land zoiets aankondigd. Nu weet ik wel dat je geen reet hebt aan de EU als het gaat om de burger, maar ik kan mij zo voorstellen dat daar regeltjes voor zijn op dat niveau.
Het coronapaspoort is een raadsaanbeveling. Die zijn niet bindend. Maar los daar van, wat je moet accepteren uit andere landen staat los van wat je je eigen inwoners verplicht.quote:Niet zo lang geleden meen ik gelezen te hebben dat er bij het Corona paspoort altijd een testoptie moet zijn, omdat ze vaccineren niet kunnen verplichten etc.
Elke dag zijn er alleen hier al tienduizenden mensen die elkaar besmetten. Dan vind ik hier dusdanig zwaar aan tillen wel vrij overdreven. En ja, ook overdreven voor het statement. Er zijn wel meer gevaarlijke overtredingen die we niet willen maar waar iemand niet een compleet jaar voor in de gevangenis hoeft.quote:Op maandag 12 juli 2021 21:10 schreef _serial_ het volgende:
1 jaar cel in Brussel voor man die met valse PCR-test vliegtuig wou nemen
Zo leer je het wel af.
quote:Op maandag 12 juli 2021 21:09 schreef naaktslakkenverkrachter het volgende:
[..]
Wat ook vreemd is, is dat je niks van de EU hoort als een land zoiets aankondigd. Nu weet ik wel dat je geen reet hebt aan de EU als het gaat om de burger, maar ik kan mij zo voorstellen dat daar regeltjes voor zijn op dat niveau.
Niet zo lang geleden meen ik gelezen te hebben dat er bij het Corona paspoort altijd een testoptie moet zijn, omdat ze vaccineren niet kunnen verplichten etc.
https://www.reuters.com/w(...)s-bfm-tv-2021-07-12/quote:Italy, which has been particularly hard-hit by the pandemic and made the shots mandatory for healthcare workers at the end of March, had so far been the exception. But Greece made a similar announcement on Monday, saying health care workers and nursing home staff will have to be vaccinated. read more
Ook kinderen ja? Man man man.quote:Op maandag 12 juli 2021 21:14 schreef capricia het volgende:
[..]
https://www.reuters.com/w(...)s-bfm-tv-2021-07-12/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |