Ja en uiteindelijk was het toch een vaag gerucht...... boeiend dat hij tot voor de opnames iemand had.....quote:Op maandag 16 augustus 2021 20:13 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Zelfs in deze állerlaatste aflevering wordt Bryce niet vrijgesproken terwijl ik echt denk dat alles, omwille van de kijkcijfers, in scène is gezet.
Precies.....wel mooi trouwens: we willen állemaal dit stukje film nog een keer zien.....quote:Op maandag 16 augustus 2021 20:23 schreef Dazalbest het volgende:
[..]
Ja en uiteindelijk was het toch een vaag gerucht...... boeiend dat hij tot voor de opnames iemand had.....
Welke meid laat dr kerel met een ander trouwen en gaat zitten wachten.......? Ik weet het niet hoor....
Daarnaast is Rebecca zelf de nepperd met de grootste mond over Bryce en geen enkel moment respectvol geweest naar Jake![]()
![]()
![]()
Maar ja alles voor wat kijkcijfers/volgers![]()
Blij dat het afgelopen is
Eigenlijk zijn alleen Johnny en Kerry het meest oprechte stel inderdaad....quote:Op maandag 16 augustus 2021 20:44 schreef Karina het volgende:
Overigens vind ik Patrick ook best een gluiperd, hij doet zo aardig maar hij is wel degene die elke keer meteen met een of andere opmerking komt.
Sowieso werd ik niet goed van Patrick en Belinda, dat lieve gedoe de hele tijd en zij met haar vervelende kinderstemmetje en kinderkleren.
Ja al had ik bij hen wel iets van: maak een keertje ruzie of zoquote:Op maandag 16 augustus 2021 21:08 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Eigenlijk zijn alleen Johnny en Kerry het meest oprechte stel inderdaad....
Nee joh, ideale koppelquote:Op maandag 16 augustus 2021 21:10 schreef Karina het volgende:
[..]
Ja al had ik bij hen wel iets van: maak een keertje ruzie of zo
Beetje TE vond ik, maar ik ben misschien te cynischquote:
Ja zonde dat hun niet meer samen zijn...quote:Op maandag 16 augustus 2021 21:18 schreef Karina het volgende:
[..]
Beetje TE vond ik, maar ik ben misschien te cynisch
Ik vond Alana en Jason het leukst. Ik las ook waarom die uit elkaar waren gegaan, Jason had allerlei vervelende dingen over Liam gezegd.
Zie hier.
Deze vanavond maar eens even bekijken. Ben benieuwdquote:Op dinsdag 17 augustus 2021 09:02 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Oeh, we hebben een bonusaflevering gekregen met deelnemers van alle acht seizoenen!
Zelfs bij de vows wisten ze het 'spannend' te maken met stiltes en dan na die negativiteit toch nog laten zeggen dat ze samen willen blijvenquote:Op dinsdag 17 augustus 2021 09:35 schreef Yesse het volgende:
[..]
Deze vanavond maar eens even bekijken. Ben benieuwd![]()
Bryce en Melissa hebben trouwens een podcast gemaakt over hun ervaringen met MAFS: What Happens After waarin ze ook een aantal andere deelnemers spreken. De reviews zijn verre van positief maar dat zijn volgens mij mensen die vooral geloven wat ze in het programma hebben gezien. Zelf heb ik er een beetje doorheen geskipt want het is wel een tikkie traag/saai.
Ik denk dat uiteindelijk de waarheid in het midden ligt. Die roddel had normaliter binnen 1-2 afleveringen wel voldoende uitgemolken geweest (er gebeurde niets nieuws). Maar ze zagen hoe Bryce reageerde en door zijn blauwe ogen uitspraak was hij de perfecte kandidaat om te (laten) haten. Viel me trouwens op bij de 'vows' aan het einde dat ze allemaal de opdracht hadden gekregen om zowel iets goeds als iets slechts over die persoon te zeggen. Letterlijk iedereen heeft "however.." of "but.." gezegd gevolgd door iets negatiefs![]()
Ik zou om deze reden nooit mee willen doen aan zo'n reality show. Je bent meerdere weken samen maar er wordt 15-20 minuten per dag opgenomen (vaak flink gestuurd) en dat wordt ook nog eens zo gedraaid zodat het goed uitkomt voor het verhaal.
Vreselijk die Patrick. Bij elke relletje staat ie er weer met zijn uitgestreken glimlach de goedzak uit te hangen. Maar wel elke keer op de voorste rij bij de roddels en de boel lekker opstokenquote:Op maandag 16 augustus 2021 20:44 schreef Karina het volgende:
Overigens vind ik Patrick ook best een gluiperd, hij doet zo aardig maar hij is wel degene die elke keer meteen met een of andere opmerking komt.
Sowieso werd ik niet goed van Patrick en Belinda, dat lieve gedoe de hele tijd en zij met haar vervelende kinderstemmetje en kinderkleren.
Ik geloof vooral dat dit heel erg gestuurd is en in scène gezet....echt stuitend dat de experts totaal niet hebben ingegrepen bij deze situatie....quote:Op dinsdag 17 augustus 2021 17:39 schreef Magica het volgende:
Ik geloof wel dat bryce nog een "vriendin" had
Oh ja dat het gestuurd wordt en dingen achter gehouden zeker. Er moet wel sensatie zijn natuurlijkquote:Op dinsdag 17 augustus 2021 17:53 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Ik geloof vooral dat dit heel erg gestuurd is en in scène gezet....echt stuitend dat de experts totaal niet hebben ingegrepen bij deze situatie....
Nee, je kon echt zien dat die vrienden zich totaal geen raad wisten met deze situatie....quote:Op dinsdag 17 augustus 2021 18:53 schreef Magica het volgende:
[..]
Oh ja dat het gestuurd wordt en dingen achter gehouden zeker. Er moet wel sensatie zijn natuurlijk![]()
Maar ik vond dat met die 'vrienden' juist wel echt overkomen.
En ik geloof Alessandra gewoon
Dat ze wist dat Bryce elke week door het stof zou moeten? En dan nu samenwonen en een tweeling op komst? Nee,dan hebben ze allebei dit 'spelletje' meegespeeld....quote:Op dinsdag 17 augustus 2021 19:56 schreef Dazalbest het volgende:
Zou me niks verbazen als Melissa ook gewoon in het complot zat.....
Ja dat bedoel ik ook dat ze het beide meespeelde.....quote:Op dinsdag 17 augustus 2021 20:02 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Dat ze wist dat Bryce elke week door het stof zou moeten? En dan nu samenwonen en een tweeling op komst? Nee,dan hebben ze allebei dit 'spelletje' meegespeeld....
Ja okee, dat zou nog kunnen......maar dan nog is dit programma wel enigszins om zeep geholpen dit seizoen. Ben eigenlijk wel benieuwd of ze in Australië veel kritiek hebben gehad hierover, de programmamakers bedoel ik dan...quote:Op dinsdag 17 augustus 2021 20:23 schreef Dazalbest het volgende:
[..]
Ja dat bedoel ik ook dat ze het beide meespeelde.....
Bryce z'n opmerkingen over dat hij haar niet zo knap vond etc.... erg opmerkelijk.
Nou ja vast niet alles..... maar denk wel veel inmiddels.... denk ook dat eerste seizoenen nog wel iets oprechter waren..... en natuurlijk niet alleen gestuurd door productie, de deelnemers zijn er ook wel steeds meer op uit om mee te doen zodat ze bekend worden.....quote:Op dinsdag 17 augustus 2021 20:55 schreef Karina het volgende:
Ik zou het wel jammer vinden als echt bijna alles gescript was, beetje creatieve montage OK maar dat het allemaal nep zou zijn, zonde van het programma.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |