Ik denk dat de PPM te hoog ligt om een uitgebreide genuanceerde reactie te willen posten.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:19 schreef Freudie het volgende:
[..]
Er werd gezegd dat de 40ers deze week de 2e prik kregen. Dat vertaalt zich niet echt naar: Deze week, en volgende week, en de week erna.
Is hetzelfde?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:19 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Er staat effectiveness, niet efficacy.
Dat is rijkelijk laat, welke omgeving woon je?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:19 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ik ben van 81 en krijg mijn 2e op 24 juli
Misschien niet volledig gevaccineerd. Maar ze hebben wel de eerste prik gehad die de kans op ziekenhuisopnames ernstig verminderd.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:17 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Laatste update van het RIVM. 40'ers en 50'ers zijn nog lang niet klaar. Iedereen dit vanaf nu blijft beweren, is gewoon af.
[ afbeelding ]
Ik heb hier geen actieve herinnering aan.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:20 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Gek, want een paar berichten eerder schermde je nog met een effectiviteit van 93-94% uit een onderzoek dat op exact dezelfde wijze opgezet is.
Ik ben van 77 en kon vanaf 30 mei inplannen. Gelijk online gedaan en 1e mogelijkheid was dinsdag 15 juni. Dus dat was iets meer dan 2 weken. Plus het is afhankelijk van in welke regio je woont (ik woon in Rotterdam dus veel mensen die gevaccineerd moeten worden), of je bereid bent wat verder te reizen.. Als je belt, schijn je vaak ook eerder te kunnen... Er zit niet echt een bepaalde logica in.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:18 schreef Coelho het volgende:
[..]
Dat zullen dan laat geplande vaccinaties zijn. 1981 kon sinds 1 juni aanmelden, dus grofweg in de7 dagen tussen 2-8 juni geprikt? 5 weken later is 7-13 juli, dus ik was inderdaad een paar dagen te optimistisch. En natuurlijk is volledige werkzaamheid pas 2 weken later bereikt.
En hoe meer risico hoe waarschijnlijker het is dat ze al volledig gevaccineerd zijn lijkt me.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:20 schreef ludovico het volgende:
[..]
[..]
Nou heb je dus nog 1/4e risico van hospitalisatie rate, maar zoals je bij de normale risico's kan zien verschillen die nogal sterk per risk group... Grote kans dat die vaccinatie minder helpt tegen hospitalisatie bij risicogroepen en veel meer bij mensen die minder risico lopen.
Valt mee, ken genoeg mensen van begin 40 die hem ook pas rond die tijd krijgen.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:21 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Dat is rijkelijk laat, welke omgeving woon je?
Je meldt je aan voor een afspraak voor zo'n 2 weken later. Het is echt niet direct beschikbaar.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:18 schreef Coelho het volgende:
[..]
Dat zullen dan laat geplande vaccinaties zijn. 1981 kon sinds 1 juni aanmelden, dus grofweg in de7 dagen tussen 2-8 juni geprikt? 5 weken later is 7-13 juli, dus ik was inderdaad een paar dagen te optimistisch. En natuurlijk is volledige werkzaamheid pas 2 weken later bereikt.
Scroll gewoon even terug. Er werd letterlijk gezegd: "De 40-jarigen hebben deze week hun tweede prik gekregen."quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:18 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Dat zegt ook (bijna) niemand. Er wordt gezegd dat deze nu ongeveer de 2e prik krijgen, en dat klopt gewoon.
Sprak gister de trainers op de voetbalclub. In de 60, deze week pas hun 2e vaccinatie.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:23 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Scroll gewoon even terug. Er wordt letterlijk gezegd: "De 40-jarigen hebben deze week hun tweede prik gekregen."
Dat kun je spinnen zoals je wil. En alle semantische trucjes erop loslaten. Het is gewoon quatsch.
Ik riep die 93-94%quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:21 schreef ludovico het volgende:
[..]
Ik heb hier geen actieve herinnering aan.
Volgens mij verwar je mij met een andere user nu.
Anyhow, deze onderzoeken geven een indicatie dat de risico's sterk verminderen, maar hoeveel de risico's netto nog zijn na 1 prik per risk group is niet duidelijk.
Ach, de immer vermoeiende Jelmer Visser moet ook weer een onzinmening hebben.quote:
Hij heeft dit keer wel een punt, half jongeren Groningen schijnt in quarantaine te zitten of is besmet.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:24 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ach, de immer vermoeiende Jelmer Visser moet ook weer een onzinmening hebben.
Het verschilt heel erg per regio. Ik denk dat we nu ongeveer bezig zijn met het afronden van de hoge vijftigers. Mijn inschatting dus.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:24 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Sprak gister de trainers op de voetbalclub. In de 60, deze week pas hun 2e vaccinatie.
Ik ben 39 en heb gisteren dus niet mijn 2e prik gekregen?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:23 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Scroll gewoon even terug. Er werd letterlijk gezegd: "De 40-jarigen hebben deze week hun tweede prik gekregen."
Dat kun je spinnen zoals je wil. En alle semantische trucjes erop loslaten. Het is gewoon quatsch.
Het verschilt enorm omdat sommige mensen al 2 dagen later hun 1e prik konden halen, terwijl anderen een paar weken moesten wachten.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:26 schreef zalkc het volgende:
[..]
Ik ben 39 en heb gisteren dus niet mijn 2e prik gekregen?, natuurlijk zijn er (aanzienlijk veel in dit geval) uitzonderingen maar het is wel een beetje waar.
Er is een beperkt aantal mensen onder de 50 die volledig gevaccineerd is, ja. Of gaan we nu ook al beweren dat zelfs tieners al gevaccineerd zijn omdat er een marginaal aantal met onderliggend lijden geprikt is?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:26 schreef zalkc het volgende:
[..]
Ik ben 39 en heb gisteren dus niet mijn 2e prik gekregen?, natuurlijk zijn er (aanzienlijk veel in dit geval) uitzonderingen maar het is wel een beetje waar.
Er zijn al tieners geprikt ja, maar dat heeft niets met marginaal aantal met onderliggend lijden te maken.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:28 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Er is een beperkt aantal mensen onder de 50 die volledig gevaccineerd is, ja. Of gaan we nu ook al beweren dat zelfs tieners al gevaccineerd zijn omdat er een marginaal aantal met onderliggend lijden geprikt is?
Bepaalde andere virussen zijn ook nog steeds niet uitgeroeid.quote:
quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:32 schreef Mr.Sandman het volgende:
Gemiddeld iets meer dan 1 opname op de IC per dag.
We gaan allemaal dood, dat wisten we al, maar ik denk dat we dit wel zullen overleven.
Dat klopt. Maar even een simpel rekenvoorbeeld:quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:21 schreef maan_man het volgende:
[..]
Misschien niet volledig gevaccineerd. Maar ze hebben wel de eerste prik gehad die de kans op ziekenhuisopnames ernstig verminderd.
Je moet wel corrigeren voor 1,5 miljoen vaccinaties per week.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:37 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Dat klopt. Maar even een simpel rekenvoorbeeld:
Situatie A: Niemand beschermd, dus 1% komt in het ziekenhuis.
Bij 1000 besmettingen komen 10 mensen in het ziekenhuis
Situatie B: Iedereen beschermd met één prik, dus 0,2% komt in het ziekenhuis (uitgaande van 80% bescherming tegen ziekenhuisopname)
Bij 10000 besmettingen komen 20 mensen in het ziekenhuis.
Het is echt een mythe dat we het virus nu ongecontroleerd rond kunnen laten waaien, omdat een groot deel van de kwetsbaren gevaccineerd zijn.
Ik zou het nog eens lezen.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:37 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Dat klopt. Maar even een simpel rekenvoorbeeld:
Situatie A: Niemand beschermd, dus 1% komt in het ziekenhuis.
Bij 1000 besmettingen komen 10 mensen in het ziekenhuis
Situatie B: Iedereen beschermd met één prik, dus 0,2% komt in het ziekenhuis (uitgaande van 80% bescherming tegen ziekenhuisopname)
Bij 10000 besmettingen komen 20 mensen in het ziekenhuis.
Het is echt een mythe dat we het virus nu ongecontroleerd rond kunnen laten waaien, omdat een groot deel van de kwetsbaren gevaccineerd zijn.
valt wel mee, ik ben van 84 en ben 3 dagen later. Kon ook echt niet eerder.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:21 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Dat is rijkelijk laat, welke omgeving woon je?
Wel de natte droom van alle autisten en incels inderdaad. Laat de overheid alle Chads en Staceys 10 dagen opsluiten, gnagnagna! Eindelijk wraak!quote:
Atze heeft hier wel gelijk ja, maar je moet nu wel iets doen om de besmettingen terug te dringen. Dusja, de evenementensector mag nu de prijs gaan betalen, ben ik bang.quote:
Iedere dag loopt er wel iemand anders te klagen.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:39 schreef _serial_ het volgende:
https://twitter.com/jpaternotte/status/1413469095740133379[ twitter ]
En nu zijn het de huisartsen weer die het zwaar hebben.
En dat laatste is dus gewoon oneerlijk. Ongehoorde vorm van paniekvoetbal.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:43 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Atze heeft hier wel gelijk ja, maar je moet nu wel iets doen om de besmettingen terug te dringen. Dusja, de evenementensector mag nu de prijs gaan betalen, ben ik bang.
Tijdelijk? Nu klinkt het alsof het vanaf nu tijdelijk dicht is.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:42 schreef Arizona het volgende:
Maar goed trouwens dat ze die vaccinatielocatie in Amsterdam tijdelijk hebben gesloten om er een festivalterrein van te maken
Het lijkt inderdaad veel meer mis te gaan in kroegen en disco's dan op festivalterreinen. Zeker outdoor is er niet zoveel aan de hand volgens mij.quote:
Al wraak genoeg tijdens deze crisis. Gouden tijden voor zulke lui. Eindelijk een prachtexcuus om af te geven op andermans levensstijl.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:42 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Wel de natte droom van alle autisten en incels inderdaad. Laat de overheid alle Chads en Staceys 10 dagen opsluiten, gnagnagna! Eindelijk wraak!
Er is al heel veel oneerlijk geweest in deze crisis, maar het probleem is dat je voor iedere stap die je te veel doet, drie keer zoveel moet doen om het terug te dringen.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:44 schreef _serial_ het volgende:
[..]
En dat laatste is dus gewoon oneerlijk. Ongehoorde vorm van paniekvoetbal.
Zou Jelmer begrijpen dat er een veel eenvoudigere manier is om zichzelf te beschermen als hij zich zo druk maakt? Of ziet hij misschien zijn welverdiende vakantie naar de Costa Brava in het water vallen en wil hij daar een zondebok voor hebben?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:42 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Wel de natte droom van alle autisten en incels inderdaad. Laat de overheid alle Chads en Staceys 10 dagen opsluiten, gnagnagna! Eindelijk wraak!
Zolang die dame van RTL niet mag komen, verwacht ik alleen maar domme vragen.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:45 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Ben toch wel weer benieuwd hoe Mark en Hugo deze clusterfuck vanavond gaan verdedigen. Als ze nu niet geslacht worden kunnen we het vaderlands journaille niet meer serieus nemen.
Ik verwacht stiekem wel een klein mea culpa van de beide heren.
Tijd voor gedwongen prostitutiebezoek. Kunnen ze even de frustratie daar kwijt in plaats van elke keer te azijnpissen.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:43 schreef Oliver23 het volgende:
[..]
Iedere dag loopt er wel iemand anders te klagen.
Sportscholen open ---> EHBO klaagt dat er teveel mensen met sportblessures binnen komen
Voetbalwedstrijden met publiek ---> Politie klaagt, want toch weer de angst voor hooligans
Meer coronatesten ---> Huisartsen klagen, want mensen bellen ze op omdat de GGD telefoonlijn plat ligt.
En dan is er nog altijd Jantje Paternotte van D66 die opkomt voor de klagende medemens.
Hoe denk je dat nachtclub eigenaren en organisatoren van festivals zich nu voelen.....
Idd.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:45 schreef Theebag het volgende:
https://www.nu.nl/coronav(...)ls-risicogebied.html
Valt mee qua impact. PCR, Vaccinatie of herstel - wat in Europees verband is afgesproken blijft overeind.
Ze gaan het afschuiven op het misbruik maken van het systeem.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:45 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Ben toch wel weer benieuwd hoe Mark en Hugo deze clusterfuck vanavond gaan verdedigen. Als ze nu niet geslacht worden kunnen we het vaderlands journaille niet meer serieus nemen.
Ik verwacht stiekem wel een klein mea culpa van de beide heren.
Er komt ooit een moment dat je moet accepteren, dit was een uitgelezen moment daarvoor.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:46 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Er is al heel veel oneerlijk geweest in deze crisis, maar het probleem is dat je voor iedere stap die je te veel doet, drie keer zoveel moet doen om het terug te dringen.
En waarom is dit een uitgelezen moment?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:47 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Er komt ooit een moment dat je moet accepteren, dit was een uitgelezen moment daarvoor.
Ik denk dat de focus weer volledig gaat op mensen die zich niet genoeg aan de maatregelen houden waardoor deze nieuwe stappen nodig zijn. Dat ze verrast zijn door deze supermutatie en dat niet hadden kunnen weten, maar dat als mensen hun verantwoordelijkheid aan konden ze nu geen maatregelen hoefden te nemen.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:45 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Ben toch wel weer benieuwd hoe Mark en Hugo deze clusterfuck vanavond gaan verdedigen. Als ze nu niet geslacht worden kunnen we het vaderlands journaille niet meer serieus nemen.
Ik verwacht stiekem wel een klein mea culpa van de beide heren.
Ook het dansen met Janssen?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:46 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ze gaan het afschuiven op het misbruik maken van het systeem.
Ja gewoon veel dus.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:24 schreef zalkc het volgende:
[..]
Ik riep die 93-94%
Bron https://www.nu.nl/uitleg-(...)de-deltavariant.html
Samenvatting bescherming tegen deltavariant:
Bescherming tegen COVID-19 na één vaccinatie: 33 procent (Engeland)
Bescherming tegen ziekenhuisopname na één vaccinatie: 94 procent (Engeland)
Bescherming tegen COVID-19 na twee vaccinaties: 64 procent (Israël), 88 procent (Engeland)
Bescherming tegen ziekenhuisopname na twee vaccinaties: 93 procent (Israël), 96 procent (Engeland)
Ik durf deze artikelen niet meer aan te klikken. Één grote cringe. Een paar lui die met een vingerknip een festivalseizoen om zeep kunnen helpen, hoe zou dat toch voelen.quote:
Dat was pre-vaccinatie..inmiddels zijn er meer dan 17 miljoen heilige graaltjes naar binnen geprikt. Wanneer is het genoeg.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:46 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Er is al heel veel oneerlijk geweest in deze crisis, maar het probleem is dat je voor iedere stap die je te veel doet, drie keer zoveel moet doen om het terug te dringen.
"Het is algemeen bekend dat je 2 weken na je prik pas volledig beschermd bent. Door al eerder te gaan feesten veroorzaak je risico's voor jezelf en anderen. Wij realiseren ons dat deze boodschap nog vaker herhaald moet worden, dus hebben het nu aangepast naar: 'Dansen met Janssen na 2 weken'"quote:
Gaat dat alleen om terugkerende Duitsers of ook over Spanjaarden die naar Duitsland reizen?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:45 schreef Theebag het volgende:
https://www.nu.nl/coronav(...)ls-risicogebied.html
Valt mee qua impact. PCR, Vaccinatie of herstel - wat in Europees verband is afgesproken blijft overeind.
Er zijn er dus ook 17 miljoen nog niet geprikt, misschien dat het daarom nog onvoldoende werkt. 60% van de mensen heeft een tweede prik toch minimaal nodig voordat je eens mag denken aan goede dekking.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:49 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Dat was pre-vaccinatie..inmiddels zijn er meer dan 17 miljoen heilige graaltjes naar binnen geprikt. Wanneer is het genoeg.
Onze media:quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:45 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Ben toch wel weer benieuwd hoe Mark en Hugo deze clusterfuck vanavond gaan verdedigen. Als ze nu niet geslacht worden kunnen we het vaderlands journaille niet meer serieus nemen.
Ik verwacht stiekem wel een klein mea culpa van de beide heren.
De Peter R de Vries persco's hebben het niveau van het vaderlandse journaille alweer aardig bloot gelegd deze week.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:46 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Zolang die dame van RTL niet mag komen, verwacht ik alleen maar domme vragen.
Omdat je nu de keuze hebt om besmettingen te laten gaan, zonder verder ingrijpen.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:47 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
En waarom is dit een uitgelezen moment?
Jouw berekenen is het een mythe.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:37 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Dat klopt. Maar even een simpel rekenvoorbeeld:
Situatie A: Niemand beschermd, dus 1% komt in het ziekenhuis.
Bij 1000 besmettingen komen 10 mensen in het ziekenhuis
Situatie B: Iedereen beschermd met één prik, dus 0,2% komt in het ziekenhuis (uitgaande van 80% bescherming tegen ziekenhuisopname)
Bij 10000 besmettingen komen 20 mensen in het ziekenhuis.
Het is echt een mythe dat we het virus nu ongecontroleerd rond kunnen laten waaien, omdat een groot deel van de kwetsbaren gevaccineerd zijn.
Vandaag 8000 en in het weekend >10k om een beetje in de trend van de afgelopen dagen te blijven?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:47 schreef Jor_Dii het volgende:
Vorige week vrijdag:
Update van 2 juli:
- 941 nieuw gemelde positieve testen
- 11 nieuwe ziekenhuisopnames
- 0 nieuwe IC-opnames
- 7 nieuwe overlijdens
Als je goed je best doet kun je altijd wel een reden verzinnen waarom het nog niet genoeg is, en het voor een deel van de mensen nog geloofwaardig maken ook.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:49 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Dat was pre-vaccinatie..inmiddels zijn er meer dan 17 miljoen heilige graaltjes naar binnen geprikt. Wanneer is het genoeg.
Zie de post van @zalkc . Bescherming tegen ziekenhuisopname na 1 prik 93%+. Oftewel, 64% van de bevolking die niet meer in het ziekenhuis komt (een klein percentage daargelaten).quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:51 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Er zijn er dus ook 17 miljoen nog niet geprikt, misschien dat het daarom nog onvoldoende werkt. 60% van de mensen heeft een tweede prik toch minimaal nodig voordat je eens mag denken aan goede dekking.
Er zijn grofweg +/- 8 miljoen prikken niet gezet, doel is 85% niet 100% Dat is een compleet andere situatie.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:51 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Er zijn er dus ook 17 miljoen nog niet geprikt, misschien dat het daarom nog onvoldoende werkt. 60% van de mensen heeft een tweede prik toch minimaal nodig voordat je eens mag denken aan goede dekking.
Goede dekking voor/tegen wat precies?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:51 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Er zijn er dus ook 17 miljoen nog niet geprikt, misschien dat het daarom nog onvoldoende werkt. 60% van de mensen heeft een tweede prik toch minimaal nodig voordat je eens mag denken aan goede dekking.
Ja je bent toch ook geen wappie of wel dan ofzo?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:51 schreef zoost het volgende:
[..]
Onze media:
If government says: "Jump", Journo's ask: "How High?"
Zelden tot nooit een kritische vraag gehoord mbt dit onderwerp. Ik neem ze niet meer serieus.
Bij alpha toch? Maar de referentiecategorie is duidelijk delta.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:53 schreef chratnox het volgende:
[..]
Zie de post van @:zalkc . Bescherming tegen ziekenhuisopname na 1 prik 93%+. Oftewel, 64% van de bevolking die niet meer in het ziekenhuis komt (een klein percentage daargelaten).
COR / Corona COVID-19 SARS-CoV-2 #1895 Doelpalen verschuiven.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:54 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Bij alpha toch? Maar de referentiecategorie is duidelijk delta.
Vergeet je je mondkapje niet? Je straat kan zomaar op rood staan wanneer je terugkomt.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:55 schreef WheeledWarrior het volgende:
Boys, ik ben even de deur uit. Veel plezier met de cijfertjes straks.
Samenvatting bescherming tegen deltavariant:quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:54 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Bij alpha toch? Maar de referentiecategorie is duidelijk delta.
Corrigeer je eigen rekenfouten hier voordat je gaat klagen, vriend.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:55 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ah, en dit onderzoek geloof je wel? Confirmation bias much?
Dat is wel de prognose.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:52 schreef Coelho het volgende:
[..]
Vandaag 8000 en in het weekend >10k om een beetje in de trend van de afgelopen dagen te blijven?
Wat was het leven nog mooi en onbezorgd toenquote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:47 schreef Jor_Dii het volgende:
Vorige week vrijdag:
Update van 2 juli:
- 941 nieuw gemelde positieve testen
- 11 nieuwe ziekenhuisopnames
- 0 nieuwe IC-opnames
- 7 nieuwe overlijdens
Welke rekenfouten? Dat andere onderzoek is niet door mij uitgevoerd. Vriend.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:56 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Corrigeer je eigen rekenfouten hier voordat je gaat klagen, vriend.
Zijn die gegevens ergens openbaar?quote:Andreas Voss, hoofdonderzoeker van Fieldlab, staat nog steeds achter de conclusies van het onderzoek. ‘Maar dan moet het wel goed uitgevoerd worden’, constateert hij. ‘We zien nu dat spelen met het systeem geen goed idee is. Dat ligt bij een heleboel mensen. Bij de bezoeker die denkt dat frauderen best kan, bij horeca-ondernemingen die niet goed controleren. Ik denk dat niet iedereen het goed heeft gedaan.’ Volgens Voss (ook OMT-lid) speelt het risico dat het kabinet nam met ‘Dansen Met Janssen’ in de praktijk maar een kleine rol. ‘Ik vind het terecht dat de mogelijkheid direct na je vaccinatie naar een evenement te gaan terug getrokken is. Maar in de gegevens van het RIVM is te zien dat onder de huidige golf besmettingen nauwelijks gevaccineerde mensen zijn.’
Echt he, ik ben zo blij dat ik vanaf zondag op vakantie ga, lekker rustig op de camping in Toscanequote:
Nee, dat is staatsgeheim.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:59 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Zijn die gegevens ergens openbaar?
Hmm, dat valt wel prima mee dan. Enige waar je over moet nadenken is of er dan niet een nieuwe variant op zal treden, maar daar doe je sowieso heel weinig aan.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:55 schreef zalkc het volgende:
[..]
Samenvatting bescherming tegen deltavariant:
Bescherming tegen COVID-19 na één vaccinatie: 33 procent (Engeland)
Bescherming tegen ziekenhuisopname na één vaccinatie: 94 procent (Engeland)
Bescherming tegen COVID-19 na twee vaccinaties: 64 procent (Israël), 88 procent (Engeland)
Bescherming tegen ziekenhuisopname na twee vaccinaties: 93 procent (Israël), 96 procent (Engeland)
Allemaal leuk en aardig, maar geen enkel onderzoek is 100% correct. Er zijn teveel variabelen. Maar de stelling dat een eerste prik nagenoeg niks zou doen is echt onzin.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:55 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ah, en dit onderzoek geloof je wel? Confirmation bias much?
Wij van WC Eend constateren dat het vooral niet aan ons ligt.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:59 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Zijn die gegevens ergens openbaar?
Mooi hè, de fout ligt bij de bezoeker die fraudeert en de horeca-ondernemer die niet goed controleert. De tester die de test niet goed uitvoert, de antigeentest die een lagere rate heeft en de medewerkers van TVT die negatieve tests uitdelen (zonder test te doen) als goedmaker om lang te moeten wachten zijn geen factoren.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:59 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Zijn die gegevens ergens openbaar?
Waarom niet? We kunnen waarschijnlijk gewoon naar de horeca blijven gaan hoorquote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:59 schreef _serial_ het volgende:
Weer lange rijen voor een toegangstest, er zijn 180.000 afspraken gemaakt
Blijf maar thuis mensen, het heeft toch geen nut.
Ik zou de jeugd bijna willen oproepen zich niet meer te laten testen. Ze schieten zichzelf in de voet. Wellicht schuiven we dan door naar cijfers die er wel toe doen.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:59 schreef chratnox het volgende:
[..]
Het wordt echt gieren als die cijfers nu weer omlaag gaan
Erg mooie cijfers. Helemaal aangezien bijna iedereen hier wel z'n eerste prikje heeft gehad.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:55 schreef zalkc het volgende:
[..]
Samenvatting bescherming tegen deltavariant:
Bescherming tegen COVID-19 na één vaccinatie: 33 procent (Engeland)
Bescherming tegen ziekenhuisopname na één vaccinatie: 94 procent (Engeland)
Bescherming tegen COVID-19 na twee vaccinaties: 64 procent (Israël), 88 procent (Engeland)
Bescherming tegen ziekenhuisopname na twee vaccinaties: 93 procent (Israël), 96 procent (Engeland)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |