Het nadeel van deze pandemie is toch wel dat voor ieder standpunt een onderzoek te vinden is dat het bevestigt.quote:Op donderdag 8 juli 2021 22:16 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Toch heb ik al verschillende studies gezien dat Janssen gewoon goed werkt tegen de Delta variant. Zelfs beter tegen de Delta variant dan tegen de Beta variant wat de Zuid-Afrikaanse variant is.
De Vaxxdownquote:Op donderdag 8 juli 2021 21:52 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Allemaal gevaccineerd de lockdown in
De pers is natuurlijk extreem goed in het interpreteren van onderzoeken.quote:Op donderdag 8 juli 2021 22:17 schreef Ven1972 het volgende:
Misschien moeten mensen die Janssen vaccin gehad hebben alsnog een tweede prik van Pifzer of Moderna krijgen, wamt volgens AD is één prik van Janssen niet voldoende beschermd tegen Deltavariant.
Wat denk je van alle mensen die het afgelopen half jaar corona gehad hebben en die dus maar 1 prik krijgen?quote:Op donderdag 8 juli 2021 22:17 schreef Ven1972 het volgende:
Misschien moeten mensen die Janssen vaccin gehad hebben alsnog een tweede prik van Pifzer of Moderna krijgen, wamt volgens AD is één prik van Janssen niet voldoende beschermd tegen Deltavariant.
Nou en? Je bent toch al wel safe aangezien je niet in het ziekenhuis komt. Keten van transmissie wordt niet doorbroken met vaccineren. Althans, niet helemaal.quote:Op donderdag 8 juli 2021 22:06 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Ik ben 34 en kan over 3 weken pas voor #2
Daar ging het dan ook helemaal niet overquote:Op donderdag 8 juli 2021 22:19 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Nou en? Je bent toch al wel safe aangezien je niet in het ziekenhuis komt. Keten van transmissie wordt niet doorbroken met vaccineren. Althans, niet helemaal.
AZ is ook versneld prik twee gegeven op gegeven momentquote:Op donderdag 8 juli 2021 22:01 schreef capricia het volgende:
[..]
Helaas werk dat niet voor iedereen zo.
Weet je nog dat AZ gegeven werd? Aan de 50ers..
Daar zit 12 weken tussen. En ook hebben een aantal 50ers dat Janssen vaccin moeten omboeken.
Veel 40ers zijn eerder aan de beurt dan grote groepen 50ers.
Of een tweede Janssen prik.quote:Op donderdag 8 juli 2021 22:17 schreef Ven1972 het volgende:
Misschien moeten mensen die Janssen vaccin gehad hebben alsnog een tweede prik van Pifzer of Moderna krijgen, wamt volgens AD is één prik van Janssen niet voldoende beschermd tegen Deltavariant.
Klopt dat zie je trouwens al met de vaccins. Bijna iedereen had verwacht dat de vaccins je vooral tegen ernstig ziek worden zouden beschermen. Toen bleek er ook best wel een hoge percentage steriele immuniteit te zijn (dus dat je het virus niet meer bij je draagt). Nu die cijfers door de mutaties lager worden zijn weer veel mensen in paniek terwijl de vaccins nog steeds erg goed beschermen tegen waar ze bedoeld voor waren ernstig ziek worden.quote:Op donderdag 8 juli 2021 22:17 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Het nadeel van deze pandemie is toch wel dat voor ieder standpunt een onderzoek te vinden is dat het bevestigt.
En toen weer mix and match, kon Pfizer ook na AZ..toch?quote:Op donderdag 8 juli 2021 22:20 schreef Molo het volgende:
[..]
AZ is ook versneld prik twee gegeven op gegeven moment
Heb je het gelezen dan?quote:Op donderdag 8 juli 2021 22:09 schreef TheVulture het volgende:
Dat Franse onderzoek dat de Delta-variant makkelijk één prik omzeilt lijkt me wel de definitieve nagel aan de doodskist van Jansen en het "Dansen met Jansen"-scenario...
Echt hč 😅quote:
Ja bijvoorbeeld, maar het is lang niet zeker dat we allemaal elk jaar een prik moeten halen om nog langer te beschermen tegen het virus. Ik denk met name dat in de toekomst wel een feit wordt dat het elk jaar gebeurt.quote:Op donderdag 8 juli 2021 22:19 schreef capricia het volgende:
[..]
Wat denk je van alle mensen die het afgelopen half jaar corona gehad hebben en die dus maar 1 prik krijgen?
Die moeten zelf even in de gaten houden dat ze een half jaar na hun besmetting een nieuwe prik moeten halen. Of zo.
Nee maar ik las de conclusies uit dat rapport op het ADquote:
Is het ook, maar uiteindelijk doen ze allemaal hetzelfde. De manier waarop is alleen anders.quote:Op donderdag 8 juli 2021 22:21 schreef capricia het volgende:
[..]
En toen weer mix and match, kon Pfizer ook na AZ..toch?
Terwijl me dat een heel ander type vaccin lijkt.
Dan gaat die 80% dekkingsgraad ook niet helpenquote:Op donderdag 8 juli 2021 21:46 schreef Ven1972 het volgende:
[..]
[..]
Dat snap ik ook, maar mogelijk heeft het wel gewerkt dat de situatie niet meer zo ernstig is als vorig jaar. Echter kunnen nieuwe gemuteerde virussen roet in eten gooien zodat ze vaccinatie kunnen omzeilen.
Is in dat onderzoek Janssen wel eens meegenomen? Volgens mij gaat dat om een dosis mRNA of AZ. Weet niet of je dat 1 op 1 kunt extrapoleren naar Janssen.quote:Op donderdag 8 juli 2021 22:22 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Nee maar ik las de conclusies uit dat rapport op het AD
Hoe kom je daarbij?quote:Op donderdag 8 juli 2021 22:19 schreef capricia het volgende:
[..]
Wat denk je van alle mensen die het afgelopen half jaar corona gehad hebben en die dus maar 1 prik krijgen?
Die moeten zelf even in de gaten houden dat ze een half jaar na hun besmetting een nieuwe prik moeten halen. Of zo.
Hmmm goed punt, dat staat er dan weer niet bijquote:Op donderdag 8 juli 2021 22:23 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Is in dat onderzoek Janssen wel eens meegenomen? Volgens mij gaat dat om een dosis mRNA of AZ. Weet niet of je dat 1 op 1 kunt extrapoleren naar Janssen.
https://www.nature.com/articles/s41586-021-03777-9quote:Op donderdag 8 juli 2021 22:22 schreef TheVulture het volgende:
Nee maar ik las de conclusies uit dat rapport op het AD
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |