Weet je wat ik ziekelijk vind? Hoe er hier gesproken wordt over die familie en welke onderwerpen er allemaal aangehaald worden. Met als absolute dieptepunt of dat Rachel het met haar zoon gedaan heeft.quote:Op maandag 12 juli 2021 11:58 schreef totebel het volgende:
[..]
Nou, of het zover is gegaan wil ik niet eens weten.
Feit is wel dat Raggel een ziekelijke houding heeft naar haar kinderen toe. Claimgedrag, onder de duim willen houden etc... het is in elk geval een moeder die niet zozeer niet los KAN laten, maar dat gewoon niet WIL.
Dat mens bemoeit zich veel te veel met de privélevens van haar kinderen. DAT is in elk geval wel een feit
Mijn buurman had gisteren een AH short aan! Ik lachte hem vierkant uit en zei dat dát echt niet kon. Toen hij zich ging omkleden zag ik dat hij eenzelfde boxer aanhadquote:Op maandag 12 juli 2021 12:25 schreef girlnextdoor. het volgende:
Ik was gisteren boodschappen aan het doen in de lidl en zag de bakken met hazes-meuk uitpuilen. Loopt dus voor geen meter.
Tja, om die er maar eens in te gooien: dat mag je vinden.quote:Op maandag 12 juli 2021 12:08 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Weet je wat ik ziekelijk vind? Hoe er hier gesproken wordt over die familie en welke onderwerpen er allemaal aangehaald worden. Met als absolute dieptepunt of dat Rachel het met haar zoon gedaan heeft.
Vooral lekker verder gaan hoe vreemd en aso die familie Hazes is. Ik vind ze eerlijk gezegd nog normaal vergeleken bij sommige users die ik hier lees.
Dus daar heeft hij het wangknijpen van...quote:Op maandag 12 juli 2021 09:52 schreef Duiker64 het volgende:
[ afbeelding ]
Op deze foto zie je dat An2 druk zijn verleden aan het weglaseren is. Ook de tattoo met verlovingsdatum in zijn nek wordt al lichter.
En de rest van het artikel... Waarom de moeite nog nemen om een RLS op te nemen. NL kotst ze uit zo onderhand.
https://www.ditjesendatje(...)OfR3sgyz0JiZEdWw3GJc
Andrie ook maar meteen doen dan? Zijn ze voor altijd "even samen".quote:Op maandag 12 juli 2021 12:28 schreef Poppejans het volgende:
[ link | afbeelding ]
Ja hartstikke nodig zo'n beeld, gast heeft zo enorm veel bereikt....
Zouden ze al hun verf al druk aan het mengen zijn om de huidskleur van Roggel te kunnen evenaren?
Volgens mij is dat echt freaky, om zo naast een kopie van jezelf te staan.quote:Op maandag 12 juli 2021 12:28 schreef Poppejans het volgende:
[ link | afbeelding ]
Ja hartstikke nodig zo'n beeld, gast heeft zo enorm veel bereikt....
Zouden ze al hun verf al druk aan het mengen zijn om de huidskleur van Roggel te kunnen evenaren?
Allemaal lijkepikkers. Eager klinkt te netjes.quote:Op maandag 12 juli 2021 15:29 schreef DancingPhoebe het volgende:
Het is een beetje om het even wie meer eager is he? Is het vaders of dochter?
Ik denk dat ik hetzelfde zou doen als zij. Als je zelf niks kunt, of in ieder geval niks waar anderen in geïnteresseerd zijn, maar je kunt wél jarenlang binnenlopen met het uitmelken van je dooie bijna-ex, tsja dan is de verleiding wel groot om dat dan ook maar gewoon te doen. Zwaar leven of niet, doet eigenlijk niet eens ter zake.quote:Op zaterdag 10 juli 2021 17:08 schreef Lavenderr het volgende:
[...]Want laten we niet doen alsof André Hazes een heilige was. Hij was een geweldige zanger als je van dat genre houdt en zijn zoon kan in die zin echt helemaal niet aan hem tippen. Maar het was een vervelende zuipschuit en Rachel plukt nu eindelijk de zoete vruchten na dat zware leven met hem. In die zin kan ik haar geen ongelijk geven. Ja, manipulatief en schijnheilig, maar geef haar eens ongelijk?
Van Italianen gejat plus rijmwoordenboek.quote:Op maandag 12 juli 2021 16:50 schreef Cynix ® het volgende:
Ik vond hem overigens geen geweldige zanger. Hij kon het wèl, maar nauwelijks bovengemiddeld. Geen grote uithalen, niet al teveel variatie en vaak ook maar net zuiver.
Hij zong vooral gemakkelijk na te blèren liedjes met herkenbare uit het leven gegrepen tekstjes.
Wat een deja vu met de familie van Galen,quote:
Weer die aandachtsgeile familie van Soelen erbij. Wat zal die straks hard op zijn bek gaanquote:
Ik geloof jou gelijk.quote:Op maandag 12 juli 2021 17:06 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Wat een deja vu met de familie van Galen,![]()
Zou pa van Soelen Saartje ook onder de tafel hebben geduwd?
Gelukkig hebben we de (wassen) beelden nogquote:Op maandag 12 juli 2021 17:07 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[..]
Weer die aandachtsgeile familie van Soelen erbij. Wat zal die straks hard op zijn bek gaan
Doei! En smakelijk eten.quote:Op maandag 12 juli 2021 18:34 schreef Smallish het volgende:
De TT is zo langzamerhand ook wel zeer van toepassing op dit topic, zeg. Bah. Toedeledoki maar weer.
Speciaal voor jou!quote:
H6quote:Op maandag 12 juli 2021 19:06 schreef Soury het volgende:
Madame Tussauds was toch ook leuk in de jaren 80 ofzo. Wie komt daar nog
Inderdaadquote:Op maandag 12 juli 2021 17:17 schreef vencodark het volgende:
Je zou haast zeggen dat Hazes Sr. nog het meest naturel is.![]()
Toen was het al niet leuk.quote:Op maandag 12 juli 2021 19:06 schreef Soury het volgende:
Madame Tussauds was toch ook leuk in de jaren 80 ofzo. Wie komt daar nog
quote:De kans is groot dat Rachel Hazes, in navolging van haar zoon André, een eigen reallifesoap krijgt. En hoewel er officieel nog geen zender is gevonden om het uit te zenden, wordt er in Hilversum gefluisterd dat SBS6 ermee aan de haal gaat. Dit tot groot afgrijzen van Johan Derksen. ,,Dan schaam ik me dood dat ik Nederlander ben."
Nu het EK erop zit, is de Oranjezomer-karavaan verhuisd van Zeist naar Otterlo, waar Wilfred Genee, Johan Derksen en René van der Gijp vier weken lang vanaf een vakantiepark hun licht laten schijnen op de actualiteiten. En maandagavond was het meteen raak, want wanneer presentator Genee oppert dat Rachel Hazes, waarschijnlijk, een eigen reallifesoap krijgt op SBS6, gaat Johan flink los.
,,Wat een bagger", begint De Snor zijn relaas. ,,Ik lever mijn paspoort in als dat doorgaat. Dan moeten wij waarschijnlijk later beginnen, want dát gaat voor." De 'soapkutzooi', zoals Johan het noemt, met de weduwe van André Hazes, wordt gemaakt door Vincent TV Producties, bekend van onder meer SBS6-kijkcijferhit Chateau Meiland.
'Walgelijk'
,,Kijk, die ouwe Hazes had een strot en dat is de grootste volkszanger die we ooit hebben gehad. En zij (Rachel, red.) is niet te benijden, want zij is door twee hysterische ouders min of meer uitgehuwelijkt aan die Hazes. Maar nu, sinds de dood van Hazes, exploiteert ze de rol van 'de rouwende weduwe'. De eeuwig rouwende weduwe. En ze lijdt aan zelfoverschatting. Want ze denkt dat dat hysterische gedrag van haar, met die kinderen, interessant is voor de mensen. Dat is een misvatting. Het is walgelijk."
Genee zegt de indruk te hebben dat zijn tafelgenoot niet is langs geweest bij een bekende supermarktketen die merchandise verkoopt van de Hazes-clan. ,,Voor een hoedje, en zo." Johan: ,,De ouwe Hazes kon ik wel hebben. Maar die famílie... Die kleine (André Hazes jr.) kan niet zingen, maar die hangt nu ook de zanger uit. Die dochter (Roxeanne, red.) kan ook niet zingen, maar die is ook zangeres. En zíj (Rachel, red.) weet van gekkigheid niet wat ze moet doen om in de publiciteit te komen."
,,Prima ingrediënten voor een reallifesoap", vindt Genee. ,,Als er zo veel smakeloze mensen zijn in dit land dat een zender dit gaat uitzenden, dan schaam ik me dood dat ik Nederlander ben", aldus Johan, die net als Genee en Gijp onder contract staat bij Talpa.
Derksengenotquote:Op dinsdag 13 juli 2021 06:27 schreef maily het volgende:
Johan Derksen: "Ik lever mijn paspoort in als Rachel Hazes een reallifesoap krijgt."
[..]
Ikdacht dat ze ook een wassen beeld van Sara hadden gemaaktquote:
Toeristen.quote:Op maandag 12 juli 2021 19:06 schreef Soury het volgende:
Madame Tussauds was toch ook leuk in de jaren 80 ofzo. Wie komt daar nog
Ik was daar als klein kind eens geweest. Had toen veel indruk op mij gemaakt. Vorig jaar ging ik weer met wat kindjes en toen viel het vies tegen , je loopt er zo doorheen en het is pokkeduurquote:Op maandag 12 juli 2021 19:06 schreef Soury het volgende:
Madame Tussauds was toch ook leuk in de jaren 80 ofzo. Wie komt daar nog
Eens. Als 12 jarige ooit geweest en dat was cool maar toen ik rond 2006 ben geweest, was het echt verspild geld.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 09:41 schreef roos94 het volgende:
[..]
Ik was daar als klein kind eens geweest. Had toen veel indruk op mij gemaakt. Vorig jaar ging ik weer met wat kindjes en toen viel het vies tegen , je loopt er zo doorheen en het is pokkeduur
Eens.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 09:41 schreef roos94 het volgende:
[..]
Ik was daar als klein kind eens geweest. Had toen veel indruk op mij gemaakt. Vorig jaar ging ik weer met wat kindjes en toen viel het vies tegen , je loopt er zo doorheen en het is pokkeduur
quote:Op dinsdag 13 juli 2021 09:22 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Ikdacht dat ze ook een wassen beeld van Sara hadden gemaaktdat is waarsch. haar moeder...
Dan wordt het een spookhuis.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 10:44 schreef Poppejans het volgende:
[..]
Eens.
Ze hebben het wel wat opgeleukt door interactieve dingen neer te zetten, maar het blijft erg duur en klein daar.
Ripley's dat ernaast zit vind ik wel tof!
Sorry voor offtopic
Als Antwee er een wassen beeld heeft, zou het me echt niet verbazen als ze ten tijde van die reallife soap ook een beeld weten te fabriceren van zn moeder. Gaat echt nergens over
Dacht dat er wel bepaalde criteria waren om daar als wassen beeld neergezet te worden
Nou helemaal niet meer neequote:Op dinsdag 13 juli 2021 09:34 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik ben daar nog nooit geweestVoel me ook niet geroepen eigenlijk.
Mevr ik wil zo graag leuk gevonden worden.quote:
ze zijn in Spanjequote:Op woensdag 14 juli 2021 10:43 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
Hazes zit in de Dominicaanse republiek, ik heb geen smulders gezien met foto's .
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |