Vind het wel een hard nummerquote:Op woensdag 7 juli 2021 21:53 schreef Boze_Eend het volgende:
[..]
zie het delano g of zo kan geen enkele plaat vinden dan ben je geen rapper in mijn ogen
Denemarken had er bijna penaltyreeks uitgehaald, nog 1 verlenging te gaan. Krijgen ze lucky strafschopquote:
Sterling is echt walgelijkquote:Op woensdag 7 juli 2021 23:14 schreef scrupuleus het volgende:
[..]
Never een penal
Kon die kneus niet even naar het schermpje lopen
Hele toernooi lijkt te moeten uitdraaien op Engelse winst.quote:Op woensdag 7 juli 2021 23:15 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Denemarken had er bijna penaltyreeks uitgehaald, nog 1 verlenging te gaan. Krijgen ze lucky strafschop
Weer de hele wedstrijd als een stel laffe hazen gespeeld
Mwah, ze hebben niet veel geluk gehad verder wat betreft scheidsrechters. Ze verdienen het alleen niet. Ze hadden het na de groepsfase al niet verdiendquote:Op woensdag 7 juli 2021 23:16 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Hele toernooi lijkt te moeten uitdraaien op Engelse winst.
Ook, maar ik vind Sterling ook walgelijkquote:
Toch beslissend vandaagquote:Op woensdag 7 juli 2021 23:18 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ook, maar ik vind Sterling ook walgelijkMeest overgewaardeerde speler daar
Valt bij City ook zo vaak tegen, denk dat geen enkele topclub hem zou willen hebben als ze hem ooit nog eens willen verkopenquote:Op woensdag 7 juli 2021 23:19 schreef scrupuleus het volgende:
[..]
Toch beslissend vandaag
Leuke speler om erbij te hebben met die jonkies
Ze moeten ook gewoon van die Southgate af. Met een betere trainer is dat een genot om naar te kijken natuurlijkquote:Op woensdag 7 juli 2021 23:23 schreef scrupuleus het volgende:
Sancho is hetzelfde type, foden meer centraal
Engeland heeft veel te veel talent
Qua aanvallers wel ja. Met spelers als Rashford en Sancho die niet eens in aanmerking komen voor een invalbeurt. Qua verdedigers en verdedigende middenvelders vind ik het maar houthakkers.quote:
Southje blijft wel een tijdje, doet het ook uitstekend verder.quote:Op woensdag 7 juli 2021 23:24 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ze moeten ook gewoon van die Southgate af. Met een betere trainer is dat een genot om naar te kijken natuurlijk
Qua resultaat zeker. Maar ja, als je op Reddit leest. Die Engelsen worden er ook niet vrolijk van hoorquote:Op woensdag 7 juli 2021 23:28 schreef scrupuleus het volgende:
[..]
Southje blijft wel een tijdje, doet het ook uitstekend verder.
Die kunnen niet meer zoveel denken zometeenquote:Op woensdag 7 juli 2021 23:29 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Qua resultaat zeker. Maar ja, als je op Reddit leest. Die Engelsen worden er ook niet vrolijk van hoor
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |